Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 102

Tema: Pocetak sezone

  1. #51

    Podrazumevano

    Ja planirao da idem ovaj vikend ali izgleda nista od toga... :cry:

  2. #52

    Podrazumevano

    nigde nista nepise niko nista ne zna , zna se samo da sneg pada!
    sto sada nije problem , a kada pocinje sezona , da li se planira uopste , sneg na stazama !
    niko nema pojma!

  3. #53

    Podrazumevano

    Ja sam proveo prošlu nedelju na Kopu.
    Sun?ao sam se...
    ?etvorosed radi a snega nigde :roll:

  4. #54

    Podrazumevano

    ljudi trenutno ima oko 25cm i jos pada...... 8O

  5. #55

    Podrazumevano

    So,drugari sta mislite jel ima sanse da skijamo za vikend?

    sifra:Optimistkinja

  6. #56

    Podrazumevano

    ma skijamo sigurno valjda ce nocas jos malo da padne a i javljaju za vikend neke padavine.... bice ga valjda dace bog... :twisted:

  7. #57

    Podrazumevano

    Evo radi Malo Jezero i Mašinac 8)

  8. #58

    Podrazumevano

    Potpuna katastrofa, predvidjaju visoke temperature oko 25. i topao front sa kisom (!!)... Za to vreme Austrija dobija jak sneg, valjda ce se spustiti na jug. Moji prijatelji su skijali za vikend u Austriji, samo topovi radi na nizim ski centrima, gleceri standardno funkcionisu. Slovacka otvara centre oko 23. decembra, opet sa topovima (20cm snega). Par centara u Madjarskoj (!) otvara sezonu danas sa 40-60cm vestackog snega, 10% kapaciteta. Izuzetno los start sezone svuda, valjda ce biti bolje - ja dolazim 2. januara. Ako ste zainteresovani, evo trenutne situacije u okolnim zemljama: http://www.met.hu/hojelentes.phtml

  9. #59

    Podrazumevano

    bas jelos star sezone smrc ja idem u crkvu da se pomolim da padne snega jos malo :P

  10. #60

    Podrazumevano

    Prognoza za kraj decembra i pocetka januara kaze da ce temperature biti uglavnom iznad nule u nizim krajevima(5-10stepeni)sto znaci da ce na kopaoniku biti oko nule.Bice snega i kise sto znaci nista od skijanja.Pravo zahladjenje ocekuje se tek ok 10 januara kada ce i snezni pokrivac biti mnogo veci.

    Nadam se da ce do sledece godine nabaviti topove za sneg pa ce sezona poceti na vreme a ne da svi gledamo u nebo i molimo boga da nam podari malo snega kako bi mi mogli barem malo da se iskijamo

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 12 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 12)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas