Strana 4 od 11 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 102

Tema: Pocetak sezone

  1. #31

    Podrazumevano Sneeeg

    Ima li neko prognozu za narednih 15 dana na Kopu? Ima li sanse da nas sneg obraduje?

  2. #32

    Podrazumevano

    Duze vreme to isto trazim, ali samo ovo se naslo - Izvor:www.krstarica.com
    "
    Prognoza vremena za decembar (za SCG)

    Krajem prve i tokom ve?eg dela tre?e dekade decembra uspostavi?e se stabilno i uglavnom suvo vreme.

    U periodu od 12. do 17. decembra, uz umeren severozapadni vetar, o?ekuje se ?eš?a pojava kiše ili susnežice.

    Snežne padavine predvi?aju se oko 24, 25, 27. i 28. decembra, kada ?e se formirati i snežni pokriva?.
    "

    pozdrav!

  3. #33

    Podrazumevano

    weathercsope
    ja imam taj program imas prognozu za sedam dana!
    za sada kaze sneg u subotu !

  4. #34

    Podrazumevano Sneg

    Ja imam neke informacije da ce od petka biti veliki snezni nanosi na Kopaoniku,posto mi je rodjak meteorolog,doduse lokalni,ali to je njegova informacija.Na netu http:weather.yahoo.com mozete videti prognozu od danas do 24.12. i svaki sledeci dan za dan unapred.Prognoza kaze da je petak,subota,nedelja i ponedeljak rezervisan za dobre padavine snega,pa utorak lagan dan i sneg uvece,pa od srede do petka opet sneg.Palim na Kop 27.12. pa ce se videti,ako neko bude hteo od tada sveze informacije o snegu moze da salje SMS ili MMS na 0641224486...Strahinja

  5. #35

    Podrazumevano

    pa lepo je cuti da ce biti snega ...........

  6. #36

    Podrazumevano

    pa nadji negde internet na kopu i posalji nam kakvo je stanje ! da te nesmaramo s porukama!

  7. #37

    Podrazumevano

    Nema nikakvih problema za poruke.Na Kopu ima jedan jedini internet kafe i on je u toku sezone put napaljenih klinaca Counter Strike-om...Pozdrav

  8. #38

    Podrazumevano

    ako ti kazes oki !

  9. #39

    Podrazumevano

    Ondak ste me obradovaliii
    Do duse ja imam rezervisan smestaj za 24 , sto znaci da je vrlo moguce da me potkace jace vejavice al taman da to bude opravdanje da se ne vracam na posao,... :wink:

  10. #40

    Podrazumevano

    ja na kop idem 8. 2005. !

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas