Rezultati 1 do 9 od 9

Tema: Planovi izgradnje Kopaonika ?

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Podrazumevano Planovi izgradnje Kopaonika ?

    Ako vec niste procitajte
    http://www.ict-tower.com/genex/index...sk=view&id=394

    Da li postoje neki planovi razvoja ski centra(ako postoje,mogu li i gde da se vide?) Gde ce da budu te "ugovorene" zicare,u kom roku... ? :?:

    Nadam se da im ovo nije samo pricica u marketinske ili bilo koje druge svrhe

  2. #2

    Podrazumevano

    Koliko sam ja cuo jedna od preostale cetiri ugovorene zicare trebala bi da bude montirana za sledecu zimsku sezonu na mesto sadasnje vojne zicare(jednoseda).Za ostale tri neznam ali nadam se da ce jednu od ostale tri motirati na gvozdac ili duboku.Za sledecu sezonu su planirali i da dvosed karaman greben prebace na mali karaman, a kako sam procitao na forumu imaju nameru da prave nove staze i iza gobelje.

  3. #3

    Podrazumevano

    Nije lose...
    Jedna brza zica ka Suvom Rudistu,uz ovogodisnju ka Karamanu,plus bez guzve na Malom karamanu je po mom misljenju jako dobra stvar.Sigurno ce mnogo ubrzati motanje po planini kao i samo izvlacenje od Konaka
    Samo da se ispostuje to sto je receno i u tim rokovima

    Pa onda jos neka jaca staza kod Gobelje,mozda gondola od Brzeca(za 10 god,nije vazno),samo malo vise energije u odrzavanje staza,vestacki sneg(u pocetku samo na najpotrebnijim mestima),Krcmar,pa valjda ce privatizacija delovati i na mentalitet(kvalitetnija usluga) i da ne zivimo ovde pa da se to i ostvari... i eto jednog vrlo ozbiljnog ski centra.Sta mislite?
    P.S.Ali tu smo gde smo... :cry:

  4. #4
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Na krcmar slobodno zaboravite.Malo se prica o tome svi misle da je problem da se ocisti teren ali ono mnogo bitnije je da je taj deo planine siptarija i ta staza ce verovatno biti zauvek izgubljena

  5. #5

    Podrazumevano

    Mislim da si u pravu a u prilog tvojoj tezi idu i planovi da se ski tereni prave na severnoj strani planine

  6. #6
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Staze treba da se grade na istocnom delu planine jer su tu padine najstrmije ovo ostalo je livada

  7. #7
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni
    Na krcmar slobodno zaboravite.Malo se prica o tome svi misle da je problem da se ocisti teren ali ono mnogo bitnije je da je taj deo planine siptarija i ta staza ce verovatno biti zauvek izgubljena
    Da si i malo gledao kartu ne bi tako pri?ao.

  8. #8
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Pa decko ja bih tebi savetovao da prvo pogledas pa da onda pricas.Krcmar je na istocno-juznojstrani a a taj juzni deo je siptarija cak i centar i duboka zalaze u siptarski deo da si video malo administrativne mape kosova sve bi ti bilo jasno.

  9. #9
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni
    Pa decko ja bih tebi savetovao da prvo pogledas pa da onda pricas.Krcmar je na istocno-juznojstrani a a taj juzni deo je siptarija cak i centar i duboka zalaze u siptarski deo da si video malo administrativne mape kosova sve bi ti bilo jasno.
    Pod broj jedan moras da razjasniš dve stvari. Suvo rudište i Pan?i?ev Vrh nisu iste stvari. Druga stvar je da sve ovo grubo nacrtano na mapi izgleda ovako:

    Crvene grubo nactrane linije su Kr?mar, Duboka II, Duboka, Centar. Ako si se ikad peo na sam Pan?i?ev vrh ili ako se ikad budeš peo masiv koji nastavlja ta?no ispred tebe kad se okreneš prema Nebeskim stolicama je na Kosovu. ?ak i u slu?aju da je granica potpuno prava linija Kr?mar ne ulazi u kosovski deo (koji je i onako naseljen samo Srbima), a o Centru i Dubokoj ne?u ni da komentarišem


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas