Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: ima li koga?!?

  1. #1

    Podrazumevano ima li koga?!?

    hajde,ljudi,dajte neke informacije o paraglajdingu.oce li na Kopu biti kakve obuke,skole,koliko bi kostalo itd...da li bi se bavili time...SVE

  2. #2

    Podrazumevano Re: ima li koga?!?

    Citirati Originalno postavljeno od milutin
    hajde,ljudi,dajte neke informacije o paraglajdingu.oce li na Kopu biti kakve obuke,skole,koliko bi kostalo itd...da li bi se bavili time...SVE
    Uvek je bilo,sumnjam da ce ove godine biti drugacije...
    Ne znam nikakve detalje i nisam u toku,svojevremeno(davno,pre 5 god) je to radio covek kome je nadimak Gugi,postoji i klub(ne znam odakle je,mislim da nije iz Bg-a) i pretpostavljam da je jos na radnom mestu(ako je ovo tacno,sigurno ga nije tesko pronaci gore)
    Ja nisam probao,jednostavno nemam hrabrosti za to ali moji prijatelji jesu i bili su vrlo zadovoljni i

    P.S.Sad mi samo reci da si to ti... :lol:

  3. #3

    Podrazumevano

    Pa dobro,onda pitaj prijatelje koliko je to svojevremeno kostalo,koliko je trajala obuka itd.Unapred zahvalan na trudu!!!

  4. #4

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milutin
    Pa dobro,onda pitaj prijatelje koliko je to svojevremeno kostalo,koliko je trajala obuka itd.Unapred zahvalan na trudu!!!
    Evo ovako kazu
    "Gugi je keva za paraglajding kod nas i on je iz Kraljeva"(kraj citata a ostalo prepricavam ).Bude na Kopaoniku celu sezonu jer je istovremeno i instruktor skijanja i oni su ga pronasli tako sto su ga videli na TV KOP i raspitali se :idea: . To sto organizuje gore nisu nikakve skole paraglajdinga vec samo "tandem letovi" i tad je bilo vise varijanti
    Karaman greben vrh-K.G. kraj staze ~ 70 do 80 dm
    Pancic - Konaci ~ 90 do 100 dm
    Pancic - J.Banja ~ 120 do 130 dm
    Kao sto vidis cene su u dm kako je sad...
    Rekose mi jos i da su cekali par dana,od dogovora za let,da se stvore pogodni vremenski uslovi.Inace su leteli sa njim i u Crnoj Gori i to
    Brajici - Becici let oko 20 min(u zavisnosti od meteoroloskih uslova i zelje... ) a visinska razlika oko 800m!
    Za svaki let se dobija nekakva diploma sa svim podacima(pocetak,kraj,vreme...)
    U Beogradu postoji klub Orao(http://www.paraglajding.com)
    Vise se ni oni ne secaju a nadam se da si zadovoljan i ovim informacijama !?

    Pozdrav

  5. #5

    Podrazumevano

    Dobrice,brate po forumu,zaista ti zahvaljujem na vremenu i trudu!!!
    Kako je krenulo (mislim na visinu snega :cry: ) to ce nam izgleda biti jedina zanimacija tamo gore! :wink:
    Vidimo se...

  6. #6

    Podrazumevano a Drago?

    nekada se paraglajdingom bavio i Drago Grubnic,covek broj 1 za extremne sportove na Kopu,ali i na vodi!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas