Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 17 od 17

Tema: Kopaonik vs. Jahorina

  1. #11

    Podrazumevano


    Tesko hurmiza da se razumemo, ali ne vidim razloga da se vredjamo! Cini mi se da sam jako jasno napisala da sam sve staze obisla.

    Slucajno sam i ja bila od 5-7. marta ove godine na Jahorini. Guzvi je bilo, a sve zice su radile (mozes da proveris na net-u)

    Naravno pojam guzve je jako individualan, kao i kvalitet staza, a i mesta za suncanje, naravno

  2. #12

    Podrazumevano


    Nema razloga za ljutnju hteo sam malo da isprovociram tvoj odgovor jer se na slazem sa tvojim postom (vezu me jako lepe uspomene za Jahorinu). Prosla sezona je bila malko smusena na Jahorini (a sto se Kopa tice bio sam prijatno iznenadjen) ali se nadam da ce ova biti pun pogodak. Ja idem gore 26.2 pa se mozda i vidimo
    Ako padne sneg eto me i posle nove.
    Veliki pozdrav

  3. #13

    Podrazumevano

    Moj glas za Kopaonik.

  4. #14

    Podrazumevano

    "Mishljenje je kao guza, svako ima jedno svoje..."

    Kop.

  5. #15

    Podrazumevano

    dosla sam pre 7 dana sa jahorine.
    magla od jutra do sutra. sneg je padao 7 dana dan i noc, kao da je neko sipao sa neba!
    ratrak krene od poljica u 8.30h, dok stigne do ogorjelice bude 10.30h!? praca... hmmm ako i stigne do nje!
    staze nisu obeleze, tako da po ovakvim uslovima , mozete da zamislite kako je skijasima i kako izgleda upadanje u sneg!
    same staze su mnogo bolje nego na kopu, ali ljudi, zar ne znate da treba malo uloziti i u njih !!!
    mnogo hrvata, mada nema guzve . cak sam se prijatno iznenadila obzirom da je bila prva nedelja naseg raspusta.
    sve su zice radile, mada bordere ne pustaju na tanjiric !? ukoliko neko ipak uspe da prodje, cika redar mu psuje majku srbijansku (sto se i desilo) !?

    drustvo je bilo odlicno, tako da nije toliko bilo strasno.

    da je makar sunce sijalo, mozda bi nade bilo za jos jedan odlazak na jahorinu....

  6. #16

    Podrazumevano

    Jahorina :!:

    Boravio sam gore od 12-22 januara 2005.godine

    Iskreno.
    Bolje i raznovrsnije staze. Mogu?nost da sam sebi praviš stazu kretanjem sa jedne na drugu. Povezivanjem Poljica sa Pra?om dobija se staza od nekih 3-4 km.
    Snega u izobilju. Trenutno oko 160 cm.
    Par novih motela : Nebojša, Pahuljica ...
    Novi Hotel : TERMAG sa 4 zvezdice.
    U izgrednji dva nova hotela.


    Novina :

    HipoAlpeAdria Banka ?e finansirati projekat obnove žica. Slede?e 2 godine se postavljaju 2 nova ?etvoroseda na Poljice i Pra?u a ako udje i jedna Austrijska firma u naredne tri godine ni?e gondola na relaciji Pale-Pra?a.
    Uostalom na 15 minuta od olimpijskog ski ventar je grad od 700.000 stanovnika. Ipak retkost.

  7. #17

    Podrazumevano

    Glasam za Jahorinu, uvek.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas