Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 19

Tema: Krcmar?!?!

  1. #1

    Podrazumevano Krcmar?!?!

    Hoce li neko da mi kaze zasto "stvarno" ne radi Krcmar.Bombardovanje proslo, krave pojele mine, a oni ga jos ne pustaju u rad.U cemu je fazon.

    Pozdrav!!

  2. #2

    Podrazumevano

    Fazon je u tome da neko treba da iscima bulju i da sredi to, naravno za sve to treba da se calne neki kesh .. i onda ko bi se jebavao sa krcmarom ... a staza je neprejebiva. da se ja pitam trebalo je da spucaju bilo koje druge tri staze a krcmar da ostane ziv, ali yebi ga nisam se ja ni malo pitao za to ))

    pozdrav

  3. #3

    Podrazumevano

    Tacno da krcmar ne radi od 99, kazzu zbog kasetnih bombi koje su nabacivane na pancicev vrh, kazzu i to da opsezna pretraga terena i razminiranje kosta 100 000 dolara, a kazzu i to da sto se duze ceka pretraga ce biti duzza i skuplja.

    Poslednje tri letnje sezone, ljudi iz genexa nas putem medija obavestavaju kako je rasciscavanje krcmara prioritet, ali nista ne ispune, na kraju niko od tih vajnih direktora i nije skijas.

    Sad nam zamazuju oci sa NAJMODERNIJOM zicarom koja je izgradjena na KG, i to mogu da zamazuju oci samo onima koji nikada nisu skijali u inostranstvu.

    Postoje i price kako u letnjim mesecima i krave lete u nebo pod pancicem, mada mnogi i ne veruju u to kazzu isteako rok bombama, pokvarile se... svake zime vidjam ljude koji se voze krcmarom i kroz sumu na staroj dubokoj... mozzda cekaju nekog skijasa da poleti u nebo da bi se prihvatili posla.

  4. #4
    Junior Member Johny avatar
    Datum registracije
    21.03.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    43
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od STRUX
    mada mnogi i ne veruju u to kazzu isteako rok bombama, pokvarile se... svake zime vidjam ljude koji se voze krcmarom i kroz sumu na staroj dubokoj...
    to je i takach mislio...

  5. #5

    Podrazumevano

    jebote ... Takach ... i shta bi na kraju sa tim chovekom? jesu li uspeli da ga nadju?

  6. #6

    Podrazumevano

    naravno da ne!
    pojeo ga ja mrak, kao i mnoge druge u ovoj drzavici!
    da li to ima veze se sinovljevom aferom ili ne, prosudite sami!?

  7. #7

    Podrazumevano Re: Krcmar?!?!

    Citirati Originalno postavljeno od Skidreka
    Hoce li neko da mi kaze zasto "stvarno" ne radi Krcmar.Bombardovanje proslo, krave pojele mine, a oni ga jos ne pustaju u rad.U cemu je fazon.

    Pozdrav!!
    Krcmar je na zalost u drugoj drzavi. Tj. formalno je u Srbiji ali je fakticki na Kosovu. Granica ide preko Pancicevog vrha.

  8. #8
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano Re: Krcmar?!?!

    Citirati Originalno postavljeno od srdjanv
    Citirati Originalno postavljeno od Skidreka
    Hoce li neko da mi kaze zasto "stvarno" ne radi Krcmar.Bombardovanje proslo, krave pojele mine, a oni ga jos ne pustaju u rad.U cemu je fazon.

    Pozdrav!!
    Krcmar je na zalost u drugoj drzavi. Tj. formalno je u Srbiji ali je fakticki na Kosovu. Granica ide preko Pancicevog vrha.
    Ponavljam Kr?mar nije na kosovskoj strani. U jednoj temi sam ?ak i dao sliku kuda ide granica. Be?irevac vrh ?ijom delom i dolinom ispod prolazi Kr?mar je na srpskoj strani. ?ak i da sve to nije ta?no u dubini Kopaonika na Kosovu žive samo Srbi.

  9. #9
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Stevs ajde vise batali tu tvoju teoriju i te tvoje mape zato sto one nemaju veze sa realnoscu.Covic nam je licno reko da kako stvari stoje to ce sve pripasti siptarima i pokazao neku mapu na kojoj se to jasno vidi.Tako da te informacije su daleko pouzdaniije od tih koje ti iznosis i nisam hteo prosli put da se raspravljam jer mi je jasno da je uzaludno kad ti nemas prave podatke ali posto je to i drugima jasno sta se desava sa krchmarom nemoj vise da ih ubedjujes u nesto sto nije.

  10. #10
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    I dobro je reko ovaj decko pre mene da je krcmar samo formalno u srbiji,jer cim se bude resavao status kosova ode on u siptariju na keca.I zato je i logicno da se krcmar necisti i ne ulaze kad svi koji to treba da znaju vec znaju i zato stevs prestani da zivis u iluziji.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas