Pitaj ?aleta kako su kasetne bombe bacane selektivno samo na Kr?mar a ako nisu, odakle pare da se ceo Kop o?isti a samo tamo ne može. I kako se ne aktiviraju kada KFOR ili ve? ko, tamo tera motorne sanke? I ko su ljudi koji skijaju tamo. Njihove uniforme mi ne li?e na uniforme JNA ili VJ ili kako li se ve? to zove. I ko sedi u radarskom centru na Pan?i?u. Da nisu naši vojnici? Ta?no je da i sa one strane linije žive Srbi, ali je tužna realnost da linija postoji, da je gornji deo staze iza te linije i da mi tu ne možemo ništa nego da se se?amo kako smo nekada tamo skijali. I što je još gore da se se?amo rata posle koga smo izgubili mnogo više od jedne ži?are i jedne ski staze...
Kao prvo sa ?aletom nisam pri?ao oko položaja kasetnih bombi, koliko ih je ba?eno, gde i sl. jer on to i ne zna, a i da zna ne bi mi rekao, a i da mi kaže ne bih ovde pisao . Btw: Koliko ja znam ni na jednu drugu stazu nisu ba?ane kasetne bombe tako da je ta digresija oko ?iš?enja nepotrebna jer ovaj potez mora 101% da bude siguran da bi se skijaši pustili jer opet ponavljam zamisli kolika bi šteta bila za Kopaonik kao turisti?ki centar da neko nastrada.

O kakvim motornim sankama i skijašima pri?aš? Ono što sam ja video su naši zalu?enici koji preska?u ogradu i skijaju po Kr?maru, zatim naše ljude sa motornim sankama koji iz ba?ije Kr?mar ili pre?icom sa Duboke I idu na vrh Kr?mara pa skijaju, video sam i skinute korpe sa Kr?mara, video sam u leto 2003 kako je Kr?mar ispravan tj. kako ga probaju, video sam i da su ceo kompleks na Pan?i?u ?uvali naši vojnici po ugovoru, video sam da i naša vojska ili ko ve? sa naše strane ide i do 300m u dubinu preko Kr?mara što se na gornjoj slici i vidi. Ko je ove godine napravio radar to stvarno ne znam ali potrudi?u se da dobijem informaciju i o tome.