Pre svega, zelim da naglasim da su ovo dobronamerne kritike kako me neko ne bi shvatio pogresno.

1. Oko foruma:
- Forum nikako ne radi kako valja. Non stop pljuje greske u zaglavlju sto stvarno deluje neprofesionalno.
- Takodje, postoji problem sa logovanjem. U nekim slicajevima javlja mi se greska 404 ( stranica ne postoji ), a u nekim dobijam neku bezveze stranu koja nista ne radi. Povratak ( back ) baca opet na log in formu i tako u nedogled. To stvarno treba da se sredi.
- Ne znam koja je verzija PhpBB-a ali ako nije poslednja 2.0.11 treba je sto pre instalirati jer popravlja mnoge sigurnosne propuste i preporucuje se.

2. Sam sajt
- Dizajn prve strane je stvarno kriminalan. Covek ne zna gde prvo da pogleda. PhpNuke deluje kao najbolje resenje ali uvek sam bio protiv njega jer je glomazan i spor i nezgrapan. Sve to moze da se odradi od nule i da radi mnogo bolje. O sigurnosti tek da ne govorim. Nuke je jako popularan tako da je uvek prvi na udaru. Sve rupe su mu jako dobro poznate, a sumnjam da se ovde cesto radi update tako da sajt moze lako da se obori.
- Meni sa leve strane ne radi dobro iz Mozille ( Firefox 1.0 ) a cenim da je slicna situacija i sa Operom. Mislim da je ovo stvarno veliki propust i da na to treba obratiti paznju.
- Kao sto rekoh, mnogo je sadrzaja na prvoj strani, strana se na 1280x960 skroluje u nedogled a sve to da bi se prikazale sasvim nebitne informacije koje znatno usporavaju ucitavanje strane. Da ne govorimo da sve to treba da se izvuce iz baze u velikom broju upita sto dodatno usporava generisanje samog sadrzaja.
- Prva strana je teska 300k sto nije malo u odnosu na brzinu kojim surfuje vecina ljudi iz YU.
- Na milijardu mesta postoje linkovi ka istim stranama i to u nekoliko menija koji samo mogu da zbune manje iskusne korisnike.

To je ono sto mi prvo pada na pamet. Ne zelim da administratori ovo pogresno shvate, ali smatram da je posao urajden na brzinu i da ima dosta stvari koje su nepotrebne i samo otezavaju rad. Mojim savetima, a mozda i profesionalnom pomoci zelim samo da poboljsam ovaj sajt jer je on svakako potreban i koristan, i treba da bude mnogo bolji.