Pogledati rezultate ankete: Vas favorit?

Glasača
14. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Karaman Greben

    1 7,14%
  • Mali karaman

    2 14,29%
  • Duboka

    7 50,00%
  • Malo jezero

    0 0%
  • Knezevske bare

    1 7,14%
  • Bela reka

    3 21,43%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 12

Tema: Omiljena staza na Kopu?

  1. #1

    Podrazumevano Omiljena staza na Kopu?

    Ajmo da glasamo malo ... sve je jasno, dajte svoj glas omiljenoj stazi.
    Ja sam svoj dao Dubokoj, mada su mi i Bele reke zanimljive, mozda zato shto sam puno puta zimovao u Brzecu pa me nije mrzelo da se cimam njima, bilo mi je usput. Kad ima snega Bela reka je zakon.

  2. #2

    Podrazumevano

    Ma zakon je duboka... i to crvena mmmmmmm jedva cekam da je provozam ove godine...

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Kao prvo Fidel pozdrav za temu. Ali odmah moram da ti iznesem i zamerku koja se odnosi na broj ponudjenih staza. Ne znam koji ti je bio kriterijum kad si bas te izabrao. Ali dobro, bolje ista nego nista.
    Sto se mene tice ja bih to podelio po kategoriji staze.
    Tako da bih medju plavim stazama mogao da izdvojim Marine vode i eventualno Suncanu dolinu dok su mi sve ostale poprilicno dosadne.
    Od crvenih mi je najzanimljivija Gobelja Relej. Crvenu Duboku ne volim sto zbog velikog broja sitnih hupsera sto zbog poprilicne guzve, a Krcmar nikada nisam vozio, tako da o njoj ne mogu da sudim, mada vidim da je ona mnogima omiljena staza.
    Crne su mi u principu sve zanimljive ali bih mogao da izdvojim na prvom mestu Duboku a odmah za njom i Ledenice i Belu reku II koja je verovatno i najbolja ztaza na Kopu ali pod uslovom, kao sto rekoste, da ima dovoljno snega.
    Tolko od mene. Pozdrav!
    "Ili cemo pronaci put ili cemo ga sami napraviti!" - Hanibal

  4. #4

    Podrazumevano

    Hvala Tori. I da ti odgovorim. nisam ih stavljao ni po kakvom kriterijumu ili shta vec, prosto onako, koja mi je staza pala na pamet, stavio sam je. da trebalo je definitivno da stavim Suncanu dolinu, jer je staza prelepa, iako je veoma laka, ali kad je lep dan, pa kad se rastopi sneg i pochne da shkripi pod daskom ... pfff bolji osecaj od sexa, keve mi moje Lele) Gobelju Relej sam zaboravio, setih se poshto sam postavio poruku, ali me iskreno mrzelo da prepravljam, nebitno. I onako ako neko ima primedbu, napisace, eto kao i ti
    Pozdrav.

  5. #5

    Podrazumevano

    Poshto belu reku nikada nisam vozio (kad god sam na Kopu - ne radi! :evil: ) definitivno dajem glas Krchmar-u nikada nije bila opterecena, a za uzhivanje kakvo pruzha ova prilichno dugachka staza za kop, ne verujem da cu u nashoj zemlji naci zamenu (niti u Bosni)...

  6. #6

    Podrazumevano

    izbor jeste tanak, a stvarno neke od staza godinama nisam vozio jer uglavnom nisu radile( b.reka), prosle godine kada sam ja bio radile su samo 4 ili 5 zbog magle, doduse kakva je magla bila, i da su radile neznam da li bi isao, elem, slazem se sa lakijem
    krcmar je stvarno najbolja staza. May he RIP :cry: !

  7. #7

    Podrazumevano

    Apsolutno ne treba da se polemise....Krcmar!!!Zivim za taj dan kad ce ponovo da proradi...

  8. #8

  9. #9

    Podrazumevano

    Sinoc smo stigli s Kopa i sabiramo utiske, kojih je ne mali broj.Odusevljeni smo i jedva cekamo sledecu zimu da idemo ponovo.Priroda,divan vazduh,dobro skijanje,ljubazni domacini...zaista nemamo zamerki, sem jedne a za koju molimo da se donese zakon za motorne sanke od kojih smo svi u grupi ludeli.Opasnost su kako za decu tako i za skijase a i ne skijase, a prilicno zagadjuju vazduh.Sve pohvale novoj zicari .

  10. #10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ALESANDRO
    Sinoc smo stigli s Kopa i sabiramo utiske, kojih je ne mali broj.Odusevljeni smo i jedva cekamo sledecu zimu da idemo ponovo.Priroda,divan vazduh,dobro skijanje,ljubazni domacini...zaista nemamo zamerki, sem jedne a za koju molimo da se donese zakon za motorne sanke od kojih smo svi u grupi ludeli.Opasnost su kako za decu tako i za skijase a i ne skijase, a prilicno zagadjuju vazduh.Sve pohvale novoj zicari .
    Koliko snega?? To me pre svega interesuje. Sve mi se nekako cini da nema dovoljno...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas