Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 16

Tema: Bugarska

  1. #1

    Podrazumevano Bugarska

    Drustvo, ima li ko da mi kaze nesto vise o skijalistima u Bugarskoj?

  2. #2

    Podrazumevano

    Zar nije ovo sajt o Kopaoniku?

    Pricom o Bugarskoj i njihovoim skijalistima ne bi se mnogo postiglo u afirmaciji turistickog centra Kopaonik, naprotiv, samo bi mu se stetilo.

    Ima www.skijanje.co.yu, pa forum na njemu, za te potrebe

  3. #3

    Podrazumevano

    Sto? Da neko nece mozda da ode u Bugarsku pre nego na Kop.

  4. #4

    Podrazumevano

    Mislim da je Kop. pristupacniji

  5. #5

    Podrazumevano

    Eee pusti se ako budesh u mogucnosti nekad na Borovec ili Pamporovo da vidish shta su staze, skijanje, zezanje i ludilo do yaya.

    ja sam isho tamo davno, pre 7-8 dina i tada je bilo neverovatno dobro ... kako je sada, mogu samo da mislim

  6. #6

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Fidel_Castro
    Eee pusti se ako budesh u mogucnosti nekad na Borovec ili Pamporovo da vidish shta su staze, skijanje, zezanje i ludilo do yaya.

    ja sam isho tamo davno, pre 7-8 dina i tada je bilo neverovatno dobro ... kako je sada, mogu samo da mislim
    Ja idem ove godine, nisam bio, pa cemo videti, ali svi kazu da je skijanje mnooogo dobro.

  7. #7

    Podrazumevano

    Ajd da vidimo tvoje utiske kad se budesh vratio. Napravi neke fotke da vidimo kako je. Pozdrav

  8. #8

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Fidel_Castro
    Ajd da vidimo tvoje utiske kad se budesh vratio. Napravi neke fotke da vidimo kako je. Pozdrav
    Naravno, ali to ce biti kasno, obzirom da idem tek 25. februara, a do tada, vidjamo se na Kopaoniku posto cu morati barem nekoliko jednodnevnih izleta do tamo da napravim.

  9. #9

    Podrazumevano

    Blago tebi i Bugarska i Kop. Bas umes da uzivas :P

  10. #10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Tatjana
    Blago tebi i Bugarska i Kop. Bas umes da uzivas :P
    Pa ja kad bih cekao do kraja februara da krenem sa skijanjem ja bih poludeo. Na svu srecu, imam ludu tetku kojoj samo treba da kazem 'Ajmo na Kop sutra' i sedamo u kola rano jutro i tamo smo :D

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas