Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 96

Tema: Drustvo, smesi nam se sneg

  1. #11

    Podrazumevano

    Stevs, samo salji detaljne i objektivne izvestaje i svi cemo biti srecni. Mozda se i vidimo gore.

  2. #12
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Stigoh jutros Prvo sto se tice puta snega ima na kolovozu jos od pre kapije nacionalnog parka. Lanci su obavezni tj. policija trazi da se stave. Sneg je padao danas ceo dan cas jace cas slabije uglavnom jos uvek pada Pada sitan suv seng i nadam se da ce se duze zadrzati. Kako je za skijanje jos uvek ne znam jer krecem tek od ujutru Uglavnom ski pass je jefitiniji jos uvek tako da sam desetodnevni platio 5250 din. To je to za sad ako neko nesto ima da pita neka pita

  3. #13
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Bratic posto si tolki zaljubljenik u kop verujem da skijas u najmanju ruku dobro pa ne bi bilo lose sutra da prespartas sve staze i da javis stanje.Konkretno me najvise zanima duboka crna i da li je gvozdac proradio ako nije dal se ceka sneg ili je nesto drugo po sredi.

  4. #14
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Naravno sutra krecem u istrazivanje svih staza, a posebno Gvozdca i Ledenica ako budu radile.

    Evo jedne slike na brzinu novog cetvoroseda cisto da vidite koliko ima snega:


  5. #15

    Podrazumevano

    opaa pa ovo i nije tako loshe, shto se snega tiche ...

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Stevs hvala na imformacijama i slici i ako mozes raspitaj se zasto pored ovih crnih staza ne radi i Suncana dolina, vidim da je poslednjih par dana van pogona. :( I naravno zelim ti lepo skijanje! :lol: Pozdrav!
    "Ili cemo pronaci put ili cemo ga sami napraviti!" - Hanibal

  7. #17
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Sneg je i danas padao do dva pola tri slabijim intenzitetom i ceo Kopaonik je bio pod maglom tako da slike koje vam saljem su cisto reda radi jer stvarno nije imalo sta da se slika po ovakvom vremenu. Snega ima skoro dovoljno i moze da se solidno skija. Staze su trenutno neuredjene. Ogoljenih delova i ledenih ima na svakoj stazi ali to sneg polako prekriva, a i mogu da se zaobidju. Suvo Rudiste je ogoljeno tj. vetar je oduvao vecinu novog snega ali zato rade topovi sve vreme tako da moze da se skija po stazama koje vode sa njega. Crna Duboka po mojoj proracunu ne moze da se skija u donjem delu do spajanja sa crvenom Dubokom iako ljudi skijaju ali ipak mislim da cete ostetiti skije ako odete tamo. Novi cetvorosed i ako ne skijam po toj stazi nesto preterano je stvarno za svaku pohvalu i sto je primetno skoro je necujan Staze su osim Karaman grebena skoro prazne i cim malo otopli i nabaca se sneg i utaba preko ogoljenih delova bice odlicno za skijanje. Gvozdac i Ledenice na moju veliku zalost ne rade iako verujem da imaju dosta snega. Ubedjen sam da ce u narednim danaima proraditi. Eto toliko ako neko planira da dolazi moze slobodno jer moze da se skija ne kao predhodne dve godine ali moze sasvim pristojno.

    Evo maglovitih slika




  8. #18
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    ja dolazim u cetvrtak a posto crne staze nerade reci mi kako stoji situacija sa dubokom 2 jel ima snega da se prodje bez reparacije skija

  9. #19

    Podrazumevano

    Ja nazalost nisam bio danas iako sam planirao. Nadam se da cu uspeti da odvojim koji dan u toku nedelje, po svoj prilici utorak ili cetvrtak. Nego, zna li se trenutna cena pass-a? Interesuje me jednodnevni.

  10. #20
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Ne moze da se skija ispod zicare Duboke 2 jos uvek se vidi gomila onih sitnih zbunica, mada su neki prolazili. Prolazio sam danas izmedju Marinih voda i Malog Karamana gde ima isto dosta tih zbunica i vrlo je tesko da ne kacis vrhovima skija. Sto se tice trenutne cene jednodnevnog ski passa pogledacu kasnije pa cu ti reci.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas