Strana 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 96

Tema: Drustvo, smesi nam se sneg

  1. #41

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    Citirati Originalno postavljeno od IvanQ
    Super, sad si me obradovao. Zovem ljude i organizujem se. Nadam se da cu da dodjem, a sanse su 99%
    Nemoj samo mene da hvatas za gusu ako ti se ne dopadne :)
    Ako mi se ne dopadne ti si gotov. LM, dogovoreno, sedam u kola u 07h i eto me gore oko 09h posto cenim da na putevima nema problema.

  2. #42
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    sta se desava sa ski passom jer i dalje vaze one cene sto si poslao pre neki dan?

  3. #43
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni
    sta se desava sa ski passom jer i dalje vaze one cene sto si poslao pre neki dan?
    Juce uvece su cene bile iste. Danas nisam gledao...

  4. #44
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    aj baci sutra pogled pa javi

  5. #45

    Podrazumevano

    Zelim prvo da se zahvalim Stevsu na redovnim izvestajima. Ja planiram sa drustvom da dodjem 23-eg januara, samo jos ne znam gde bi bili smesteni. Iako je ova tema namenjenja visini snega, a ne smestaju, s obzirom da je najaktivnija (barem mi se tako cini), znate li vi gde moze da se nadje neki smestaj za 12-13 evra po danu (klopa nije vazna)? Cuo sam da imaju neke kuce preko puta Granda, po toj ceni?

    Zna li neko nesto vise?

    Ako nema tako nesto, rezervna varijanta je neki polupansion za 15-ak evra. Dakle ima li neko neki predlog?

  6. #46

    Podrazumevano

    E da tih 15-ak evra je nazalost neki maksimum, a naravno nemam nista protiv ako bude jeftinije...

  7. #47
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni
    aj baci sutra pogled pa javi
    Videcu da pogledam sutra, malocas sam svracao ali su vec bili zatvorili, mada iskreno mislim da nece da poskupljuju sobzirom da je lepo vreme i da sneg polako pocinje da se smanjuje pa kad nisu do sad ne verujem ni da ce sad.

  8. #48
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Re: Ljuba
    Zelim prvo da se zahvalim Stevsu na redovnim izvestajima. Ja planiram sa drustvom da dodjem 23-eg januara, samo jos ne znam gde bi bili smesteni. Iako je ova tema namenjenja visini snega, a ne smestaju, s obzirom da je najaktivnija (barem mi se tako cini), znate li vi gde moze da se nadje neki smestaj za 12-13 evra po danu (klopa nije vazna)? Cuo sam da imaju neke kuce preko puta Granda, po toj ceni?

    Zna li neko nesto vise?

    Ako nema tako nesto, rezervna varijanta je neki polupansion za 15-ak evra. Dakle ima li neko neki predlog?


    Najbolja varijanta je da sa drustvom odes u Rtanj. Cene za polupansion u visekrevenim sobama su oko 10-ak evra (smesne). Atmosfera-super, klopa-odlicna, na samoj stazi si, sta vise pozeleti... Jedino si od grada malo udaljen (20-ak min hoda). Ali sve ostalo extra. Pozdrav.
    "Ili cemo pronaci put ili cemo ga sami napraviti!" - Hanibal

  9. #49

    Podrazumevano

    To smo prvobitno i mislili, cena pretokrevetne sobe (bez wc-a) je bila 9 evra, i to polupansion.

    Naravno to je vrlo brzo otislo, a mi to nismo na vreme uplatili jer smo se neckali zbog snega...

  10. #50
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Staze su u sve gorem i gorem stanju posebno na delovima gde se vise odklizava. Ako u narednim danima ne padne sneg uslovi za skijanje ce biti jako losi za neke su i sad verovatno jako losi. Trenutno svaka staza ima delove gde je dobro oguljena ali sve to jos uvek moze da se zaobidje bez ostecenja skija. Danas oko 14h poceo je da pada sitan sneg slabog itenziteta ali cini mi se da je prestao oko 16h ili pada vrlo vrlo slabo. Dan je bio relativno tmuran sa kratkim suncanim intervalima i povremeno maglovit. Trenutno je tmurno i svi se nadamo jos neko sneznom danu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas