Strana 7 od 10 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 96

Tema: Drustvo, smesi nam se sneg

  1. #61
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Dan vrlo slican jucerasnjem kako po visini snega tako i po vremenu stim sto danas nije bilo snega i pri kraju rada skijalista potpuno se izvedrilo. Najbolje staze za skijanje su i dalje Gobelja, Centar (konzerva) eventualno Marine Vode i "Gvozdac".

    E sad drvlje i kamenje po Genexu. Danas je bio u kvaru Mali Karaman par sati sto je napravilo opstu guzvu kako ne rade ni Kezevske Bare, a ni Gvozdac. Videvsi da je vrag odneo salu pustaju Gvozdac! Spustio sam se jednom dok je radio i mogu reci da lazu da nema snega cak je bio i utaban. Bio je odlican za skijanje posebno donji deo staze. Koliko vidim ako su opdustali od Ledenica izgleda da odustaju i od Gvozdca. U dnu Gvozdca cak nisu ni postavljeni aparati za proveru ski pass-a bas kao ni na Ledenicama. Izgleda da je to ipak pravi razlog zasto ne radi Gvozdac.

  2. #62

    Podrazumevano

    Hvala Stevs!

    Mozda pocnem da verujem u cuda!

  3. #63
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Danas zbog "vetra" nista nije radilo prema Suvom Rudistu tako da se skijanje svelo na Gobelju i Marine Vode. Povremeno je padao bas jak sneg pracen takodje jakim vetrom. Vremenske prilike su takve da se moze ocekivati sneg...

  4. #64
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    SNEG! Veje li veje vec par sati i dobro je napadao. Malo je krupniji i vlazniji tako da ce biti dobra podloga Imate fotku na naslovnoj strani sitea


  5. #65

    Podrazumevano

    [quote="Stevs"]SNEG! Veje li veje vec par sati i dobro je napadao. Malo je krupniji i vlazniji tako da ce biti dobra podloga Imate fotku na naslovnoj strani sitea

    Ulepsa mi vece!! Hvala
    Dolazimo sutra a svakako je bolje sa novim snegom...
    Steta sto ranije nismo odlucili da dodjemo da se i drugi naskijaju...

  6. #66

    Podrazumevano

    Jeeeeeeeeeeeeeeeee!

    To je strava vest! Veceras sam bio na koncertu REM, i bilo je super, a sada jos i ova lepa vest


    Hvala Stevs

  7. #67
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Skijaski dan krenuo sa vedrim nebom, a zavrsi se sa vejavicom
    Trenutno ima sasvim dovoljno snega, padao je danas u par navrata bas krupan sneg vejavicom, a onda naglo prestajao. Upravo sada ponovo veje Vecina staza radi osim Gvozdca kojeg su danas koliko sam video popravljali i trebao bi sutra da proradi konacno. Crna Duboka jos uvek nije za skijanje dok su sve ostale staze sem Belih Reka u sasvim ok stanju. Sve u svemu ko hoce da se skija sad je trenutak

  8. #68

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    Skijaski dan krenuo sa vedrim nebom, a zavrsi se sa vejavicom :)
    Trenutno ima sasvim dovoljno snega, padao je danas u par navrata bas krupan sneg vejavicom, a onda naglo prestajao. Upravo sada ponovo veje :) Vecina staza radi osim Gvozdca kojeg su danas koliko sam video popravljali i trebao bi sutra da proradi konacno. Crna Duboka jos uvek nije za skijanje dok su sve ostale staze sem Belih Reka u sasvim ok stanju. Sve u svemu ko hoce da se skija sad je trenutak :)
    Ja hocu, ali ne mogu :(
    Bas sam ocajan, umesto da skijam ja spremam ispite.. Bljak

  9. #69
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Stevse, voleo bih da cujem informaciju iz prve ruke o vremenu na Kopu i stanju na stazama, posto vidim po sajtovima da pada sneg ali to je sve idi mi dodji mi. Informacija iz prve ruke je uvek najbolja. Veliki pozdrav!
    "Ili cemo pronaci put ili cemo ga sami napraviti!" - Hanibal

  10. #70

    Podrazumevano

    Evo poslednjih podataka sa zvanicnog sajta Republickog Hidrometeoroloskog Zavoda Srbije (www.hidmet.sr.gov.yu):
    23. januar 2005 (16:00)
    Kopaonik: -8C, Vedro, 41cm snega.
    Dakle, definitivno je nesto palo jer pratim podatke svaka tri sata (na toliko se azuriraju podaci). Krenulo je dakle, taman pred zimski raspust. Nadam se da cu sledeceg vikenda ponovo da dodjem i da se naskijam kako valja.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas