Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 96

Tema: Drustvo, smesi nam se sneg

  1. #31
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od IvanQ
    Ok, vidi sutra kako je. Ja cu biti zadovoljan da skijam 4,5, Karaman greben i Gobelju. Pa sad ti vidi koliko mi se skija
    4,5 su danas bile odlicno sredjene, ja sam prosao ujutru bukvalno odmah posle tabaca i bilo je odlicno. Suvda su imale snega. Karaman greben je progledao citaj ima malo trave i na levom i desnom "strmijem" delu ali to nije frka jer tamo ni leti nema kamenja tako da to ne smeta uopste.

    Evo ti jedna slika od jutros cisto da vidis kako izgleda Centar sredjen.


  2. #32

    Podrazumevano

    Ok, super, ako i sutra bude tako dolazim u sredu sigurno. Dogovorih se vec sa tetkom mojom i ona samo ceka da joj kazem da li idemo ili ne...

  3. #33

    Podrazumevano

    Extra vreme! Kao shto sam i mislio... Nema veze za sada je bitno da smo skijali, zakachicemo mi josh neki vikend (koji ce biti i sunchan)!

    Pozdrav za Stevsa

  4. #34
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    I danas je izgleda zesce suncan dan...

  5. #35

    Podrazumevano Sneg

    Informacija od jutros snega ima ali su neke staze progledale, tu i tamo se vidi trava po negde i to na crvenim stazama.

  6. #36

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    I danas je izgleda zesce suncan dan...
    Super, sva je prilika da sutra dolazim. Naravno, zavisi od tebe sta mi kazes na kraju skijanja. Znaci, jel ima snega da se proskija nekoliko staza? Samo da proskijam nekoliko staza i presrecan sam.

  7. #37

    Podrazumevano

    Blago vama , ja idem na skijanje tek sredinom februara , i ko zna kakvo ce vreme tada biti. Prosle godine sam bila u Januaru pa opet u Martu i bilo je fenomenalno za skijanje, a gledaj ovo sada .
    Samo da pada sneg...Hvala svima koji nas obavestavaju.

  8. #38
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od IvanQ
    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    I danas je izgleda zesce suncan dan...
    Super, sva je prilika da sutra dolazim. Naravno, zavisi od tebe sta mi kazes na kraju skijanja. Znaci, jel ima snega da se proskija nekoliko staza? Samo da proskijam nekoliko staza i presrecan sam.
    Opet je bio mnogo lep dan bez trunke oblaka. Ujutru su staze bile bolje sredjene nego prethodnog dana. Mozes slobodno da dodjes moze sasvim lepo da se skija. Suvo rudiste je opet pri kraju dana oguljeno kao i gornji deo crvene duboke ali moze da se prodje dok su 4,5 bile i na kraju dana sasvim ok. Danas sam se dobar deo dana skijao na gobelji koja je bila najlepsa za skijanje. Evo poslao sam jednu sliku sa malog karamana prema pancicu imas je na naslovnosj strani kao dnevna fotografija sa Kopaonika.
    Gvozdac, Ledenice i Knezevske Bare nisu radile zbog kako rece zicnicar na Karamanu zbog nedostatka snega mada koliko sam ja video moglo bi da se skija sto ne znaci da ne bi se zbog velike strmine ogulio sneg. Toliko od mene za danas

  9. #39

    Podrazumevano

    Super, sad si me obradovao. Zovem ljude i organizujem se. Nadam se da cu da dodjem, a sanse su 99%

  10. #40
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od IvanQ
    Super, sad si me obradovao. Zovem ljude i organizujem se. Nadam se da cu da dodjem, a sanse su 99%
    Nemoj samo mene da hvatas za gusu ako ti se ne dopadne

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas