Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 96

Tema: Drustvo, smesi nam se sneg

  1. #51
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Prema svetskim satelitskim prognozama trebalo bi da vec od sutra krene i malo ozbiljniji sneg.Nadam se da ce to tako i biti jer ja ujutru krecem na kop a izuzev duboke,gvozdca i bele reke 2 ostale staze me ne zanimaju.

  2. #52
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni
    Prema svetskim satelitskim prognozama trebalo bi da vec od sutra krene i malo ozbiljniji sneg.Nadam se da ce to tako i biti jer ja ujutru krecem na kop a izuzev duboke,gvozdca i bele reke 2 ostale staze me ne zanimaju.
    Bas sam danas pitao zicnicara koji inace radi na Gvozdcu zasto ne radi. Dobio sam isti odgovor da nema dovoljno snega. Duboka crna nema sanse da se vozi sva je izrovana i puna sto siblja sto kamenja tako da mozes da se oprostis od nje bar za sad dok sto se tice Bele Reke ona ce tesko da proradi cak i da padne metar snega jer mora da se taba 10 cm po 10 cm da skijasi zbog velike strmine ne bi odneli sav sneg, a da pri tom ne oderes cele skije.

  3. #53
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    ma nek napada da radi samo jedna od crnih i dovoljno je inace negine spust u rikverc a mozda cemo morati da smisljamo i nesto jos ludje ne bi li nam bilo zanimljivije ako neko ima neki kreativan predlog nek javi

  4. #54

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni
    ma nek napada da radi samo jedna od crnih i dovoljno je inace negine spust u rikverc a mozda cemo morati da smisljamo i nesto jos ludje ne bi li nam bilo zanimljivije ako neko ima neki kreativan predlog nek javi
    Predji na snowboard! :lol: 8)

    Inache danas sam se chuo sa Banjaluchanima, kod njih pada li pada sneg, nadam se da ce nas taj oblak posetiti. :?

  5. #55
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Re: Ljuba

    Jbg. :cry: Ja sam jedva nasao dvokrevetnu sobu za 20.feb. i to jos pre dvadesetak dana, ali sam mislio da mozda u visekrevetnim ima mesta. Vidi da li mozda imaju mesta u planinarskom domu Kopaonik, znam da je i tamo dosta jeftino. A za ostale varijante stvarno ne znam, mada kontam da je za cifre o kojima si pricao dosta tesko naci nesto u samom centru. Poz.
    "Ili cemo pronaci put ili cemo ga sami napraviti!" - Hanibal

  6. #56

    Podrazumevano

    Evo ja stigoh kuci posle celodnevnog izleta. Posto sam nocas spavao samo 4h i vozio do Kopa i nazad i izmedju toga skijao sve vreme samo cu ukratko.

    Staze su vec u losem stanju. Neke stvarno ne vredi skijati jer mogu da se uniste skije. Duboka je stvarno oguljena tako da nisam ni pokusavao i sve se svelo na dosadjivanje na plavim stazama. Prosao sam nekih 5-6 staza cisto da uporedim i mogu reci da su Marine vode bile sasvim ok, Mali Karaman takodje, petica je bila super dok je cetvorka skoro unistena. Na Karaman Grebenu guzva tako da je i tamo vec dosta ogoljeno. Karaman 10 je takodje sasvim ok samo sto je gornji deo izuzetno grbav i izvirile su stene na nekoliko mesta.
    Cetvorosed je stvarno svetski ali nervira sto je spor i dosta vremena se izgubi u korpi.

    Zakljucak je da ako ne padne vec koliko sutra nesto snega, prekosutra skoro i da nece biti skijanja. Na svu srecu, prognoze predvidjaju padavine (ovo danas ni ne racunam u padavine) i nadam se da ce vec sledece nedelje biti sasvim ok. A meni prolaze ispiti za nekih 15 dana tako da to tada za mene nema skijanja. Vidimo se posle toga...

  7. #57

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tori
    Re: Ljuba

    Jbg. :cry: Ja sam jedva nasao dvokrevetnu sobu za 20.feb. i to jos pre dvadesetak dana, ali sam mislio da mozda u visekrevetnim ima mesta. Vidi da li mozda imaju mesta u planinarskom domu Kopaonik, znam da je i tamo dosta jeftino. A za ostale varijante stvarno ne znam, mada kontam da je za cifre o kojima si pricao dosta tesko naci nesto u samom centru. Poz.
    snasli smo se u medjuvremenu, nasli smo neku kucu preko puta granda. doci ce nas 10-ak evra po danu (naravno bez klope)...

  8. #58

    Podrazumevano

    je li palo sta snega sinoc? s nestrpljenjem ocekujemo izvestaje....

  9. #59

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ljuba
    je li palo sta snega sinoc? s nestrpljenjem ocekujemo izvestaje....
    Koliko vidim na sajtu meteoroloskog zavoda, nije. Prognoze kazu da ce da pada i to dosta, ali za sada se nista ne desava.

  10. #60

    Podrazumevano

    Jel danas bas toliko lose na Kopu, pa se niko ne javlja ?
    A vikend sve blizi... 8)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas