Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 96

Tema: Drustvo, smesi nam se sneg

  1. #21
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    jednodnevni: 800
    dvodnevni: 1550
    trodnevni: 2200
    cetvorodnevni: 2800
    petodnevni: 3350
    sestodnevni: 3750
    sedmodnevni: 4000
    desetodnevni: 5250
    nocna: 400
    depozit: 400

    Ovo su cene na dan 16. januar

  2. #22
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    U danas je hladan suncan dan izgleda da ce biti milna za skijanje Jos samo da proradi Gvozdac...

  3. #23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    U danas je hladan suncan dan izgleda da ce biti milna za skijanje:) Jos samo da proradi Gvozdac...
    Joj covece, ne da ti zavidim. Nego, ajd lepo na kraju dana kazi sta je od staza stvarno ok pa da vidim da li da dolazim.

  4. #24

    Podrazumevano

    Stevs svaka cast na izvestajima.
    Ja sam skoro odustala od Kopa al sad se pakujem za petak,...

  5. #25
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Danas je stvarno bio milina dan za skijanje. Oblaci su se spustili ispod Kopaonika tako da je bilo vedro, suncano i hladno. Na koju god stranu pogledate more oblaka negde taman u visini Bele Reke I. Staze su bile dosta uredjenije nego juce ali su ipak na najstrmijim delovima progledale tokom dana. Suvo Rudiste je za divno cudo jucerasnjim topovima bukvalno sada celo utabano i sredjeno. Neverovatna razlika. Gvozdac opet nije radio iako su i on i Ledenice prepune snega. Najbolje skijanje danas je bilo na Gobelji kako za skijanje tako i za suncanje Crvena Duboka je takodje bila dobra u prepodnevnim casovima dok u popodnevnim su je izorali pri kraju dok crna Duboka po meni bez ostecenja skija nije za voznju.
    Od danas dnevnu sliku sa Kopanika mozete videti na naslovnoj strani sitea. Gledacu da je uploadujem svakodnevno, a mozda i vise puta dnevno.


  6. #26
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Ako mozes pokusaj da saznas sta se desava sa stazom Gvozdac zasto je jos ne pustaju.Sto se tice ledenica ja sam cuo neke najave da ce ona da proradi ove sezone ali to su izgleda bile samo buve ta zica nije radila zadnjih par god

  7. #27

    Podrazumevano

    Stevs, mislim se da dolazim u sredu. Nije mi toliko bitno da rade teske staze jer mi je ipak prvo skijanje u sezoni, bitno je da npr mogu da se prebacim na Gobelju i da tamo uzivam. Reci mi da li da povlacim put za jedan dan ili ne. Ali objektivno.

  8. #28
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od IvanQ
    Stevs, mislim se da dolazim u sredu. Nije mi toliko bitno da rade teske staze jer mi je ipak prvo skijanje u sezoni, bitno je da npr mogu da se prebacim na Gobelju i da tamo uzivam. Reci mi da li da povlacim put za jedan dan ili ne. Ali objektivno.
    Najbolje da ti kazem sutra Mislim da ces da se iskijas koliko toliko, znas kako je na planini nikad se ne zna. Prosle dve sezone sam bio u istom periodu i bilo je dosta vise snega tako da mozda i nisam objektivan sto se tice ugodjaja Sve zavisi kolika ocekivanja imas ali danas je bilo na gobelji odlicno, tu i tamo videli su se vrhovi suve trave ali kamenja naravno nije bilo. Na najstrminijim delovima usled odklizavanja skine se sneg ali se to tokom noci popravi.
    Sve u svemu da je Genex uredjivao staze leti cistio od kamenja i sisao travu sa ovolikim sneznim pokrivacim bi bilo vrhunsko skijanje.
    Ja da sam na tvom mestu ja bih dosao jer sam toliki zaludjenik pa da bih skijao i po blatu ako treba))

  9. #29

    Podrazumevano

    Ok, vidi sutra kako je. Ja cu biti zadovoljan da skijam 4,5, Karaman greben i Gobelju. Pa sad ti vidi koliko mi se skija :D

  10. #30
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni
    Ako mozes pokusaj da saznas sta se desava sa stazom Gvozdac zasto je jos ne pustaju.Sto se tice ledenica ja sam cuo neke najave da ce ona da proradi ove sezone ali to su izgleda bile samo buve ta zica nije radila zadnjih par god
    Ja ljude iz Genexa ne poznajem a svi ti ovde kazu to samo Genex zna zasto radi/ne radi i svako ima svoju teoriju. Sve u svemu jako zalosno sto ni od koga ne mozes da dobijes pouzdane informacije. Koliko sam ja video Gvozdac je "ispravan" i u odnaosu na novembar kada sam tu takodje bio sidra su postavljena. Sto se tice Ledenice kad sam pitao zicnicara na Gvozdcu zasto ne radi dobio sam odgovor da nema svrhe jer mozes da preseces sa vrha Gvozdca te da je ona samo tu u slucaju kvara Gvozdca! Ponavljam koliko sam video sa Gobelje i Vucka i Gvozdcac i Ledenice imaju snega sad da li je utaban to vec ne znam ali ako nije osecam da bi bio odran za par sati zbog nagiba. Ovda dva dana ni Knezeve Bare ne rade takodje koje su na istom potezu mada i na juznoj strani za razliku od GVozdca i Ledenica koji su sever.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas