Pre par godina, tachnije 2002 upoznamo moje drushtvo i ja nekog baju iz Knjazevca. lik je instruktor skijanja, ali ne radi celu sezonu vec samo obuchava klince osnovama skijanja itd. Nebitno je to, bitnija je njegova izjava na koju sam se ja u prvom trenutku iskreno nasmejao, ali malo kasnije skapirao da mozda lik i jeste u pravu. Naime, vozimo se mi zicom Bela reka, na dole, poshto nije bilo snega, a odseli smo u brzecu, prichamo tako i on se prijavi kako se sa vrha bele reke moze videti Olimp!!! Naravno ako je izuzetno vedro i chisto nebo. Nadam se da znate gde je Olimp, koliko je to daleko ... Ne znam tachno koliko ima kilometara vazdushnom linijom do tamo, ne znam ni tachnu visinu Olimpa, ali mi je to na prvi pogled svakako izgledalo napojmljivo. Kasnije sam josh od jednog matorca chuo isto to, ali mi ni on nije bio ubedljiv. Sve u svemu, zanimljiva tema. Ajd mozda neko odavde zna neshto o tome, bash me zanima da li je sve to tachno. Ako jeste da imam i ja nekoj cici na zici da ispricham tako neshto, ono da je frapiram na keca

pozdrav