Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 11

Tema: I DOBRO IMA LI NEKA VESELA VEST?

  1. #1

    Podrazumevano I DOBRO IMA LI NEKA VESELA VEST?

    Pa sa obzirom na to da 5. februara krecem na Kop zelela bih da cujem da se tamo i nesto lepo desava
    ja razumem da su ljudi zbog mnogo stvari nezadovoljni, ali dajte malo ohrabrenja jel tek treba da idem?
    znaci sta je DOBRO na kopu???? 8)

  2. #2

    Podrazumevano

    Pazi, Kop je u globalu ok, ali ljudima uvek u pamcenju ostanu ruzne stvari. Siguran sam da ces se dobro provesti samo ako bude dovoljno snega, a evo najavljuju da ce narednih sedam dana biti padavina tako da ni skijanje ne bi trebalo da omane. Znaci, samo pozeli da bude dosta snega i bice ti ok, a ostalo su ti sitnice koje mogu trenutno da iznerviraju. Ne sekiraj se puno zbog toga.

  3. #3

    Podrazumevano

    Potpisujem prethodni komentar.

  4. #4

    Podrazumevano Ista muka

    I ja stalno proveravam prognoze ho?e li ili ne?e taj sneg. Idem na Kop 13 Februara i ne znam da li ?e ga biti. Ako neko zna cene iznajmljivanja opreme neka mi da neku okvirnu cifru za 7 dana.

  5. #5

    Podrazumevano Re: Ista muka

    Citirati Originalno postavljeno od stevapop
    I ja stalno proveravam prognoze ho?e li ili ne?e taj sneg. Idem na Kop 13 Februara i ne znam da li ?e ga biti. Ako neko zna cene iznajmljivanja opreme neka mi da neku okvirnu cifru za 7 dana.
    Kod Micka ti je gore 7 dana 4800 din veliki komplet. Oprema jeste super ali mislim da je preskupo. Mozda ima negde jeftinije ali nisam obilazio.

  6. #6

    Podrazumevano

    PA STO SE TICE OPREME AKO SI IZ BG BOLJE IZNAJMI SKIJE OVDE JER JE DUPLO JEFTINIJE... JA SAM KOD SERVISERA KUPILA SKIJE SALOMON PROSLOGODISNJI MODEL ZA 50 EVRA, POLOVNE AL SU U OK STANJU SKROZ.... TAKO DA ZA TE PARE STO BI IZNAJMIO NA KOPU U BG MOZES DA IH KUPIS.... :lol:

  7. #7

    Podrazumevano

    INACE HVALA LJUDI NA OHRABRENJU
    a snega ce kolko vidim biti.... bar na onom prenosu sa tv kopa izgleda tako.... :roll:

  8. #8

    Podrazumevano

    kolika je cena trodnevnog ski pasa na kopu

  9. #9

    Podrazumevano

    i je li tacno da se staze uopste nesredjuju ili samo se pretabavaju

  10. #10

    Podrazumevano

    cena 40eura
    tacno je da staze uopste ali uopste ne sredjuju

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas