Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Iznajmljivanje opreme

  1. #1

    Podrazumevano Iznajmljivanje opreme

    Drustvo, ima li ko informaciju kolko kosta iznajmljivanje skija (daske+vezovi) i koga preporucujete?
    Razmisljam o opciji da iznajmim skije kod Markonija na 25 Maju,pa, da ih vucem do Kopa, al ne znam dal mi se to novcano isplati

  2. #2

    Podrazumevano

    Ja iznajmljujem skije klincima kod markonija mislim da ti je to jeftinija varijanta , a svoju opremu imam pa svakako sve vucem na Kop, raspitaj se gore koliko je iznajmljivanje ako nije velika razlika zgodnije ti je da uzmes gore dasku i vezove.
    Sto se tice preporuke imas i u Sava Centru ski servis, mislim da je Markoni korektan mozda je malo skuplji .

  3. #3

    Podrazumevano

    cene na Kopu su sledece :

    komplet veliki (1 dan/2+ dana) 750/540
    skije (>=150cm) 450/330
    cipele (3 - 15) 300/210
    komplet mali 450/360
    skije (<=150cm) 270/210
    cipele (24 - 35) 180/150
    štapovi 90/60
    pa vidi shta ti se vishe isplati. mislim da je povoljnije da iznajmish gore, ako nishta drugo bar necesh da vuchesh od kuce.
    pozdrav

  4. #4

    Podrazumevano

    Koliko se ja razumem u matematiku ispadne naj jeftinija varijanta da se na Kopu po ovim cenama iznajmi oprema za sedam dana 4200, a u Beogradu uMarkoniju je nova, nekoriscena oprema 2808 din , a vozena 1920 din. a on nije bas jeftin pa i nije da se ne isplati uzeti je ovde pa se malo pomuciti i poneti gore.

  5. #5

    Podrazumevano

    pako je tako povoljnije, zashto da ne, naravno ...

  6. #6

    Podrazumevano

    Slazem se i hvala vam

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas