Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Katastrofalno stanje zicara na kopu

  1. #1
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano Katastrofalno stanje zicara na kopu

    Ako se pitate zasto duboka 1 neradi vec par dana odgovor je prost pukla je sajla i jedna osoba je posteno bila povredjena i helikopterom je prebacena sa lica mesta.Ako se podsetimo da je prosle godine pukao stub na Gvozdcu i da je pregoreo motor na dubokoj 2 a i prosle nedelje je duboka 2 imala problema sa motorom postavlja je se logicno pitanje koliko je uopste bezbedno koristiti zice na kopu.U svakoj normalnoj zemlji bi skijaliste bilo zatvoreno posle takvih ucestalih incidenata ali ocigledno dok neko ne pogine niko nista nece ni preduzimati.Ocigledno u genexu cekaju da izvuku maximum iz svake zice kao sto je bio slucaj sa karaman grebenom pa kad vise nemoze da se popravi onda menjaju i jos se hvale kako su instalirali najmoderniju zicaru (uzgred receno to je najeftiniji model dopplemayer cetvoroseda).Licno da sam ja bio na zici kad je pukla sajla pucale bi glave posle svima redom gore.Tako da sad pored izbegavanja kamenja i hupsera od po pola metra treba da strepimo i dok se vozimo zicarama.
    Ko zna kakva nas iskusenja cekaju u narednim godinama.

  2. #2

    Podrazumevano Sramota!!!

    Živa istina, provereno! Upravo sam se vratio sa Kopaonika i stanje je slede?e: Izgleda jedino, ?etvorosaed radi i duboka 2 i nešto "bebi"staza (uglavnom!) pa je gužva na preostalim žicama koje rade velika. U proseku
    se ?eka po 20-25 min. po žici. Sramota jedna, šišaju nas kao ovce za ro?ene
    pare, a stepen arogancije je jednak ili ve?i onom na moru, mislim u Budvi.
    Prava slika "kuka i motika" i to je sve...

    Nov.
    ZAnima me koji je put ?istiji(prohodniji) od snega
    od N. Sada do Kopa,..............

  3. #3

    Podrazumevano Sigurnost, pravilo br. 1

    Moje mišlljenje je da je put od N. Sada do Kopa bezbedniji na ovoj relaciji:
    N.Sad-Beograd(auto put-Niš) -Pojate-Kruševac-Brze?e-Brus-Kopaonik(oko 360km)dok na onoj Ibarskoj m. ginu ko "muve" i tu niko ne haje za nikoga.
    Auto put (Beograd-Niš) je sasvim sigurno neprevazidjen u odnosu na ostale
    pravce,...
    ZAnima me koji je put ?istiji(prohodniji) od snega
    od N. Sada do Kopa,..............

  4. #4

    Podrazumevano

    Jel ima nekih najava kada ce da proradi Duboka 1? Da li ce je uopste pustati jos ove sezone, ne znam kakva je procedura kad pukne sajla.

  5. #5

    Podrazumevano

    Drustvo, jel neko informisan sta je razlog sto vecina zica ne radi? Dobro ajde znamo sta je sa Dubokom i Krcmarom ali i ostae malo, malo ,pa, iskljucene! 8O
    Da ne pada nekom na pamet da da ski pas u pola cene zbog toga?

  6. #6
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    19.11.2004
    Lokacija
    Beograd - Los Angeles
    Godina
    42
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Nerade zbog vetra a i malo malo pa nesto rikne pogotovu na rtnju

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas