Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Koje hotele preporucujete leti?

  1. #1

    Podrazumevano Koje hotele preporucujete leti?

    Pozdrav! Interesuje me koji hoteli se preporucuju za boravak na Kopaoniku tokom leta? Bicu u prolazu, pa planiram da svratim na dan-dva, cisto da malo vidim Kopaonik (nisam bio odavno). Sta uopste radi od hotela tokom leta? Verovatno bi mi najvise odgovaralo nesto u centru, u okolini Konaka, ako ne i njima (mada cujem da nisu u dobrom stanju)... Ne smeta mi ni da platim malo vise za hotel A kategorije (posto ce biti samo jedno ili dva prenocista) ali nemam predstavu kolike su cene leti, i da li se uopste isplati u poredjenju sa drugim kvalitetnim hotelima.

    Zahvaljujem na predlozima i savetima unapred!

    p.s. Malo van teme, ali me takodje interesuje da li radi neka zicara koja vodi na Pancicev Vrh, tokom leta? Bilo bi fino popeti se gore i baciti koji pogled. :-)

  2. #2

    Podrazumevano Najpovoljniji smestaj

    NAJPOVOLJNIJI SMESTAJ je u Jat apatmanima od 30.01.2010.(7 nocenja) jer je kaparisan apartman 2+1( to je za 4 osobe) i ekipa koja je kaparisala je odustala. Plaćeno je 15000, treba da se doplati jos samo 22000(ukupna cena je 37000).
    Placeno je u agenciji.
    kontakt 064 236 10 75

  3. #3

    Podrazumevano

    I ja bih volela da vidim kako izgleda Kopaonik leti...Obicno idem na Zlatibor svakog leta,ali nisam bila na Kopaoniku...Ima li tamo nekih zanimljivih desavanja tokom leta?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas