Rezultati 1 do 10 od 28

Tema: Web Cam

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Podrazumevano Web Cam

    Ja mislim da bi na Kopaoniku trebalo da se postave nekoliko Web camera

  2. #2

    Podrazumevano

    Ma jok....koga to uopste zanima
    Nemogu d verujem da do sada niko nije postavio kameru....
    Inace mislim da je preyentacija Kopaonika na internetu ocajna...Ja sam jedva nasao pristojan ski info na Genexovom site-u

  3. #3
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Ako bi se našao sponzor ja sam odmah raspoložen da bez ikakve naknade postavim web kameriu na Kopaoniku.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  4. #4
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    Ako bi se našao sponzor ja sam odmah raspoložen da bez ikakve naknade postavim web kameriu na Kopaoniku.
    A ni kamera nije skupa, da da nas nekoliko po 5 i eto, nego pitanje je sta posle tj. na sta je vezati da bude on line 24/7?

  5. #5
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    A ni kamera nije skupa, da da nas nekoliko po 5 i eto, nego pitanje je sta posle tj. na sta je vezati da bude on line 24/7?
    Preko GPRS-a (npr. mobilni telefon) šalje u određenim intervalima sliku.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  6. #6
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Stevs
    Preko GPRS-a (npr. mobilni telefon) šalje u određenim intervalima sliku.
    Da al to bi bilo prilicno skupo (mob<>gprs) da li bi mogla neka prica sa lupam direktorom granda ili nekog hotela koji ima neku ok vezu, da kazes odakle si i sta, tako nesto da bi nam izasao u susret?

  7. #7

    Podrazumevano

    Sve bi to bilo lepo i moguce, ali u nekoj drugoj zemlji. Ovo je blam da veci ne moze biti, da skijasi nagovaraju hotel da stavi web kameru, umesto da je to već odavno tamo. Izgleda da na polozajima i dalje sede samo politicki podobni likovi.

  8. #8

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od goranvu
    Sve bi to bilo lepo i moguce, ali u nekoj drugoj zemlji. Ovo je blam da veci ne moze biti, da skijasi nagovaraju hotel da stavi web kameru, umesto da je to već odavno tamo. Izgleda da na polozajima i dalje sede samo politicki podobni likovi.
    Tacno tako, ko im bre j*** m****.
    Ako hoce da stave kameru neka je stave ako nece imace centar takav kakav imaju i sve oostalo sto ide uz to. Necu sigurno ja da im radim na imidzu, a oni da plivaju u lovi a pri tom ne znaju ni karticu kroz slip da provuku.
    Uvek je ovde tako bilo. Jedan deo ljudi su entuzijasti koji kao nesto hoce da naprave, a ovi svi ostali posle toga jos dugo hoce da zive na racun tih ljudi koji su jednom nesto nekada uradili a pri tom su jos bili i sikanirani od strane ovih drugih.
    Kao i u svemu ostalom Srbija mora da bude bas poslednja na svetu, tako da ja imam razloga da verujem i u ovo istrazivanje koje pokazuje da smo i u inteligenciji na poslednjem mestu u Evropi.

  9. #9
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Dovoljan je samo jedan smart phone tipa 6630 (170€) i stalan izvor strujnog napajanja i web kamera je gotova. Videću ove godine da nekako to odradimo...
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas