Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 28 od 28

Tema: Web Cam

  1. #21

    Podrazumevano

    Sve bi to bilo lepo i moguce, ali u nekoj drugoj zemlji. Ovo je blam da veci ne moze biti, da skijasi nagovaraju hotel da stavi web kameru, umesto da je to već odavno tamo. Izgleda da na polozajima i dalje sede samo politicki podobni likovi.

  2. #22

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od goranvu
    Sve bi to bilo lepo i moguce, ali u nekoj drugoj zemlji. Ovo je blam da veci ne moze biti, da skijasi nagovaraju hotel da stavi web kameru, umesto da je to već odavno tamo. Izgleda da na polozajima i dalje sede samo politicki podobni likovi.
    Tacno tako, ko im bre j*** m****.
    Ako hoce da stave kameru neka je stave ako nece imace centar takav kakav imaju i sve oostalo sto ide uz to. Necu sigurno ja da im radim na imidzu, a oni da plivaju u lovi a pri tom ne znaju ni karticu kroz slip da provuku.
    Uvek je ovde tako bilo. Jedan deo ljudi su entuzijasti koji kao nesto hoce da naprave, a ovi svi ostali posle toga jos dugo hoce da zive na racun tih ljudi koji su jednom nesto nekada uradili a pri tom su jos bili i sikanirani od strane ovih drugih.
    Kao i u svemu ostalom Srbija mora da bude bas poslednja na svetu, tako da ja imam razloga da verujem i u ovo istrazivanje koje pokazuje da smo i u inteligenciji na poslednjem mestu u Evropi.

  3. #23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Hurmiza
    Slazem se sa prethodnim postom,
    ako radimo daj da radimo ozbiljno. Bansko ima 4 kamere od kojih se 1 nalazi na vrhu Todorka (2400 m), a ostale su rasporedjene po ski centru. To je ozbiljna organizacija. Da bi se tako nesto uradilo na Kopu potrebna je koordinirana akcija sa direktorom Genex-a sto mislim nije izvodljivo dokle god je postojeca garnitura na vlasti odnosno centar u vlasnistvu Genexa. Tako prijatelji zaboravite kameru jos neko vreme.

    Pa normalno.
    Kada prosecnom Srbinu ako u prvoj pribliznosti ne moze od 1 Evra da napravi 100 Evra nece ni da razmislja kakve efekte bi to imalo na dugorocnom planu.
    Zbog toga Srbi i Eskimi ruku pod ruku pa u vecernju skolu.

  4. #24

    Podrazumevano

    jel se nesto pokrenulo na ovu temu u meduvremenu ili cemo jos cekati
    ski rules


  5. #25

    Podrazumevano

    Verovatno će mo čekat al što je najgore nećemo dočekati
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  6. #26

    Podrazumevano

    Ja predl;azem da se trazi od Dinkica da raspise tender za postavljanje webcam-a na Kopaoniku

  7. #27

    Talking Iz svemira bajo

    Kakve bre web kamere? Kad mogu Staru planinu da snimaju sa satelita i helikoptera zašto ne i Kopaonik?!?!?
    Izmenio/la wlad; 03.08.2006 u 18:20.

  8. #28
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Dovoljan je samo jedan smart phone tipa 6630 (170€) i stalan izvor strujnog napajanja i web kamera je gotova. Videću ove godine da nekako to odradimo...
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas