Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: www.tckopaonik.com

  1. #1

    Podrazumevano www.tckopaonik.com

    Na sajtu www.tckopaonik.com postavljen je novi izgled sajta i novi forum tako da i tamo mozemo da pocnemo neke price.

  2. #2

    Exclamation www.tckopaonik.com

    Pozdravljam sve ucesnike ovog foruma i zelim da vas obavestim da forum sajta www.tckopaonik.com nastavlja sa radim na adresi http://www.tckopaonik.com/forum

    Pozivam sve ucesnike ovog foruma koji diskutuju o Kopaoniku da uzmu ucescu u radu ovog foruma koji tretira samo Kopaonik. Inace sat www.tckopaonik.com je u pocetno fazi rada sa pretenzijama da postane web portal i partner je Ski prtala.

    Ovaj sajt je nastao pre par godina (prvobitno phpnuke a sada MAMBO) kao rezultat mog entuzijazma. Kako nisam uspeo da dobijem podrsku opstine Raska, opstine Brus, Genex-a, Turisticke organizacije Raske i mnogih drugih ja sam se obratio agenciji iz Beograda koja je stala iza mene. Na zalost takve su Internet prilike u nasoj zemlji.

    Ovaj POST sam namerno postavio ovde jer zelim da napomenem da sam sa 100 ljudi razgovarao unazad 2 godine o postavljanju web kamere ali bezuspesno. Stevs koji ucestvuje u radu ovog foruma je dobro upoznat sa ovom pricom.

    Ncemo da stajemo i boricemo se svi za razvoj ovog centra. Web sajt www.tckopaonik.com je potpuno otvoren za svaku vrstu saradnje bez ikakvih finansijskih nadoknada

    Srdjan Drazovic
    Turisticki Centar Kopaonik
    http://www.tckopaonik.com

  3. #3
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Prijatelju ne moras u svakoj sobi da postavis isti post, ne ide to tako, mene si npr. odvratio time, jer ne volim ista sto se forsira, iscooliraj malo....

  4. #4

    Thumbs up Izvinjenje

    U pravu si. Jesam malo preterao ali iz najboljih namera a malo i zbog marketinga. Nadam se da ce admin to da sredi

    Pozdrav
    Srdjan
    Turisticki Centar Kopaonik
    http://www.tckopaonik.com

  5. #5
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    41
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tckop
    Ovaj POST sam namerno postavio ovde jer zelim da napomenem da sam sa 100 ljudi razgovarao unazad 2 godine o postavljanju web kamere ali bezuspesno. Stevs koji ucestvuje u radu ovog foruma je dobro upoznat sa ovom pricom.
    DVE GODINE Brate mili, to je SAMO JEDNA WEB CAMERA?!?!?! Kakav smo to narod
    Covjek bi pomislio da mi u Bosni nemamo sta jesti. Mi vamo zivimo bolje neg i jedan Amerikanac osim mozda Bil Gates.

  6. #6

    Podrazumevano

    Ovo je Srbija navikni se dečko,

  7. #7
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    41
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Hurmiza
    Ovo je Srbija navikni se dečko,
    Evo, navikavam se
    Covjek bi pomislio da mi u Bosni nemamo sta jesti. Mi vamo zivimo bolje neg i jedan Amerikanac osim mozda Bil Gates.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas