Video sam da postoje vec neke teme o Kopu ali kako primecujem, sve se odnose na godine i sezone koje su prosle. Posto je svaka zimska sezona prica za sebe, pocevsi od snega pa onda cene koje se menjaju i objekti koji nichu, interesuje me ova zima 2010! Elem, poslednji put sam na Kopaoniku bio pre 6-7 godina i pretpostavljam da se mnogo toga promenilo, ako nije i sve. Imam zato neka pitanja koja ce mi nadam se pomoci.

- Kao prvo, ortak i ja mislimo da idemo 30og i imamo fond od 400-450E za smestaj. Koliko vidim po agencijama i na netu, svi nude sedmodnevne aranzmane i ni dan manje. Dakle, za taj novac (200-250e po osobi), gde mogu da odesdnem i kakav je taj smestaj? Nije mi bitno da li je apartman ili soba, da li imam hranu u ceni ili nemam vec samo sta mogu da dobijem za te pare?

- Sledeca stvar koja me interesuje i to ona najbitnija... SNEG?!? Ponekad uhvatim onu emisiju na Avali...TVKOP, jedan dan su svi zatrpani snegom a sledeci sve ogoljeno tako da mi nista nije jasno. Da li ga ima u globalu ove godine i da li moze da se skija? Kad kazem sneg, ne mislim na bilo sta sto imamo u ravnici 2-3 dana zimi vec na pravi planinski sneg koji maskira sve u belo pa i cetinare i svo drvece i gradjevine. Znaci da li ga ima i koliko ga ima??

- Ski pas? Cene za 5 i 7 dana? Rentiranje skija i opreme i cene toga?

-Ono sto ne spada u skijanje i spavanje... Gde se hraniti, u kojim restoranima? Interesuje me sve, od dorucka/uzine i "lakse" klope tipa pizze,paste,sendvici,palacinci pa do nacionalne kuhinje,mesa,pecenja i raznja . Gde izlaziti uvece, sta vredi, koji lokali/klubovi/kafici postoje i kakva je prica sa tim? Ostale aktivnosti, sta videti, sta obici i cime se baviti ako jedan dan recimo ne skijas tipa da li moze da se plati bazen u Grandu na dan ili sate i slicne zabavno-turisticke aktivnosti...?

Hvala svima unapred.