Strana 34 od 45 PrvaPrva ... 24323334353644 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 331 do 340 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #331

    Podrazumevano

    Da li neko zna kakvo je vreme na Kopaoniku,odnosno da li pada SNEG???

  2. #332

  3. #333
    Hocu da skijam!!!
    Datum registracije
    29.01.2006
    Lokacija
    NBGD
    Godina
    44
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Kako si se proveo,ja u ponedeljak kao bos po ledu a u utorak do bola skijanje,ali samo skijanje,jos sam smznut pa nemogu da pisem o onome sto me je poprilicno nasekiralo!Pozdrav,POP
    Zdravo Pope,
    Stigao sam u subotu i skijao skoro celo popodne. Majca kratkih rukava i jakna!!! Dan je bio savrsen, ali da je takvo vreme ostalo sneg bi se brzo istopio. Nazalost preslo je sve u drugu krajnost... Sneg je padao, ali sa njim i temperatura. Od 7 dana su samo prvi i poslednji bili lepi. Bilo je sunca i u, cini mi se sredu, ali na -19.
    U svakom slucaju sam se lepo naskijao jer je sneg bio fantazija. Suv, skripi pod nogama.
    Jednom prilikom sam na novom Pancicu na minut skinuo rukavice da bi stavio fantomku i u roku od jednog minuta su mi se prsti ukocili tako da ih, bukvalno, nisam osecao. Kada sam sisao sa zice su mi pomogli da stavim rukavice!!! Tako da razumem kako si se smrzao.
    Staze su zaista sjajno sredjene(mada su jedan dan zabusavali). Skijao sam na svim stazama, ali Gobelje su san snova.
    Vozio sam i obe reke koje su takodje bile sredjene.
    Sinoc sam dosao i gledam kako da opet negde zapalim u martu.
    Sve najbolje, Marko.
    Ukoliko ne razlikujete skije od borda: skije su ono cega ima komada dva!!!

  4. #334

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ngdavil
    Zdravo Pope,
    Stigao sam u subotu i skijao skoro celo popodne. Majca kratkih rukava i jakna!!! Dan je bio savrsen, ali da je takvo vreme ostalo sneg bi se brzo istopio. Nazalost preslo je sve u drugu krajnost... Sneg je padao, ali sa njim i temperatura. Od 7 dana su samo prvi i poslednji bili lepi. Bilo je sunca i u, cini mi se sredu, ali na -19.
    U svakom slucaju sam se lepo naskijao jer je sneg bio fantazija. Suv, skripi pod nogama.
    Jednom prilikom sam na novom Pancicu na minut skinuo rukavice da bi stavio fantomku i u roku od jednog minuta su mi se prsti ukocili tako da ih, bukvalno, nisam osecao. Kada sam sisao sa zice su mi pomogli da stavim rukavice!!! Tako da razumem kako si se smrzao.
    Staze su zaista sjajno sredjene(mada su jedan dan zabusavali). Skijao sam na svim stazama, ali Gobelje su san snova.
    Vozio sam i obe reke koje su takodje bile sredjene.
    Sinoc sam dosao i gledam kako da opet negde zapalim u martu.
    Sve najbolje, Marko.
    Majstore vidim da si se kao i Bane i ja naskijao ali brate ja opet idem u sredu,ako zelis da ides sa SKI MANIJACXIMA na jedan dan,naci cemo mesto za tebe ili ako imas kola mogao bi neko sa tobom da podelite troskove prevoza,ukoliko zelis da ides molim te napisi mi to!Pozdrav,POP

  5. #335
    Hocu da skijam!!!
    Datum registracije
    29.01.2006
    Lokacija
    NBGD
    Godina
    44
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Majstore vidim da si se kao i Bane i ja naskijao ali brate ja opet idem u sredu,ako zelis da ides sa SKI MANIJACXIMA na jedan dan,naci cemo mesto za tebe ili ako imas kola mogao bi neko sa tobom da podelite troskove prevoza,ukoliko zelis da ides molim te napisi mi to!Pozdrav,POP
    Na moju veliku zalost, nisam u mogucnosti zbog obaveza na faxu da idem ove nedelje a najverovatnije ni do kraja meseca. Posto vidim da Manijaci prilicno cesto idu(pogotovo ti druze), nadam se da cemo u toku tekuce sezone uklopiti termine i skijati zajedno. Makar na 2,3 dana.
    U vezi sa prevozom- to generalno nije problem ako su putevi cisti.
    Zelim vam lep provod i dobro skijanje.
    Pozdrav svima,
    Marko
    Ukoliko ne razlikujete skije od borda: skije su ono cega ima komada dva!!!

  6. #336

    Podrazumevano

    Evo danas opet sve zice rade
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  7. #337
    SKInalko david avatar
    Datum registracije
    19.01.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Evo info.
    ZA vikend sam bio gore, u subotu do pola dana je bilo suncano, bRez imalo oblacka i bilo je fantasticno. Vidljivost odlicna. SVE staze radile! Stvarno izuzetak!
    U subotu popodne poceo sneg blagi da pada i padao je celu noc i u nedelju je padao tako da su staze prekrivene novim svezim snegom.
    Gospoda sa ratracima, ne da nece da rade, nego ih bole ona stvar!
    Rezime price : hupseri na sve strane , svuda dubok sneg, nigde uredjene staze, ALI bas nigde! Sramota! Onako lepa planina a oni , izasli su malo u nedelju na karaman greben(seo da upucam kuvano vino i videh prodjes gore jedom i vratise se nazad!).
    ZNaci sve staze su totalno neuredjene od Gobelje pa sve do malog jezera. Greota!
    Ali snega ima dosta i nisu velike guzve bile na liftovima(sem na novom Pancicu - za ocekivati!)

  8. #338

    Podrazumevano

    Zna li neko kako je stanje na BR1 & BR2 ?

  9. #339
    SKInalko david avatar
    Datum registracije
    19.01.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    Zna li neko kako je stanje na BR1 & BR2 ?
    Ako mislis na Belu Reku 1 i 2 ondaK je situacija ovakva.

    Obe staze su radile za vikend, ljudi ni od korova, tek poneki skijas.
    Uslovi odlicni za skijanje, nema hupsera (posto nema ko da napravi! ) , malo je sneg bio vlazniji (uvek na toj strani planine).
    Staza lepo sredjena u gornjem delu.
    Onaj deo, centralni, gde je uvek lose toliko je lose da nemozes da verujes!
    Znaci, nemoze da se prodji ni po strani, nigde nego samo pravo u sumicu pa ko prezivi pricace! Znaci , samo gledaj da skije ne olupas!
    Dalje nize dole prema skilftu i sve dole do kraja prema Brzecu je staza ok, lepo sredjena i nema nikakvih "zemljanih" radova kao na gore pomenutom prevoju.

    Obe zicare radile, vozis se 1001 godinu, nikad sporije ....

  10. #340

    Podrazumevano

    Razmisljam jer vredi ostaviti kola U brzecu i izvuci se zicom gore ?....Da se ne smaram sa penjanjem/silazenjem

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas