Strana 27 od 45 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 261 do 270 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #261

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jovanitZa
    KOP MANIA izvini ali topla cokolada kosta od 150-200din


    jovanitZa dobro možda je i tako pošto si bila sada na kopu samo mi reci gde si pila tu toplu čokoladu.

  2. #262

    Podrazumevano

    Definitivno ima toga, npr. bondjorno u konacima, ali ima brate i za 60-70 pa biraj gde ces. Ko hoce da ide na fensi mesta neka racuna da ce biti skupo.

  3. #263

    Podrazumevano

    obichno na stazama...nisam izlazila po kaficima nesto puno..
    Ali moram da se pozalim na onaj red bull...usluga im je blagi ocaj(izvinjavam se onome ko se uvredio,ako ima takvih,ali tako stoje stvari)
    board-moja prva,prava i jedina ljubav

  4. #264
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Kao što vidim ti se zadnji put bio 1990. Rekao si pre 15ak god. Idi sada i promenićeš mišljenje.
    nisi dobro procitao moje postove o kopu. ja sam se vratio sada u nedelju (pre 6 dana) a pre toga poslednji put sam otisao pre 15ak godina.
    izvalio sam mesta gde su cene normalne, to sam i rekao. rtanj je najjeftiniji od tih par mesta gde sam isao. a toplu cokoladu smo platili 180 din u kaficu "bombardier", a u "dolly bell"-u mislim da je oko 150 din.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  5. #265

    Podrazumevano kop ciganija

    Cigansko ponašanje pocinje jos u Brzeću kada na tebe skaču i otimaju ti lanac iz ruke tražeći 500 dinara. Bukvalno otimaju, znači nisam mogao da ih oteram govoreci "ljudi, stavljam sam lance vec godinama i ne treba mi pomoć". Zamalo da se potučeš da bi stavio rođeni lanac.

    Dalje, zar nije paradoksalno razmisljati gde ces svratiti na piće ? Na drugim skijalištima obično nemaš taj problem, cene su uravnotežene i nema te ciganske vatačine na brzinu. Ko veli, ako si na stazi onda ćemo da te oderemo itd itd. O ljubaznosti da ne pričam, bedni su u poređenju sa Bosancima i Bugarima. Odvratna ciganija od koje mi je muka. A vi mrdnite malo guzicu od kopaonika pa onda diskutujte.

  6. #266
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    @ bojan:
    bio sam u bugarskoj i znam o cemu pricas, i jesi u pravu (mada me malo zbunjuju sa njihovim klimanjem glave, kad kazu "da" vrte glavu kao za "ne" ) ali nama nije problem da se skucamo tamo gde je najjeftinije, narocito ako je usput. jebiga, takvi smo mi bordeti, ne treba nam mnogo za uzivanje i sve kapiramo kao zezanje i kroz salu. i u pravu si kada kazes da su tamo uglavmon deraci, ali mi ih uspesno zaobilazimo.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  7. #267

    Podrazumevano

    Bugari su zanimljivi sa njihovim tablama na kojima naznačavaju cene hrane i pića kako bi te privukli. Sličnom logikom počinju da se vode i Crnogorci, čak i u Budvi. Valjda će i naši ukapirati, možda konkurencija učini svoje ..... Ili je Beograd toliko dobro i bogato tržište da im se može ? Ne znam.

  8. #268
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Ma ok je sve to ne kazem da na Kopu nemoz' da nadjes jeftin plejs za has i pice, al lupam meni se sad pije pice a ja moram da preko tri zice i 45min dodjem do jeftinog mesta onda nije to to. Topla cokolada je ok ako je 150-200din, Problem je sto je u grandu&co verovatno 300+. Mada meni nije to problem ako rade zice i ako su sredjenje staze boli me uvo za cene u kaficima, idem tamo da bih
    Space Shuttle Ski

  9. #269

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Flow
    Ima tu jedan rezim, nisam primenjivao ali sam cuo od starijih - skijas do 4-pola5pm, u 5 dolazis 'doma' i odma' se zabadas u krevet, oko 11pm se dizes i izlazis, radis sta radis i u 4-pola5am se zabadas opet u onaj isti krevet sto pre ne bi li ujutru ustao na vreme i bio medju prvima na zici
    I sad, ko koliko izdrzi, 5 dana, 10, kad se vratis kuci sledi rehabilitacija jer ce najverovatnije da te slomi i baci u krevet od umora i iscrpljenosti

    @Misko...
    ...valjda se uz te ture trazi i neko meze da se na*ode pred
    Potvrdjujem.
    Kada sam ja imala 18-25 uredno smo sve postizali.
    Skijanje do kraja, prva tura se kupa, jede i spava, druga odmah u krevet. Pa posle odradi ostalo.
    To je bilo kada nas je bilo puno u apartmanu.
    Ustajemo oko 10:30, brzo spremanje i u izlazak.
    I tako do 3, 4 i posle spavanje.
    Uspevalo se i kad smo bolesni, sta ces kad je raspust samo 2 nedelje.
    I uvek smo bili prvi na zici. Nista ne moze da se meri sa osecajem kad prvi provozas po stazi. Jos ako je sunce...
    E posle ti stvarno treba oporavak.
    Ali zato sve te uspomene zlata vrede.

  10. #270

    Podrazumevano

    Ja mislim da je bezveze vise raspravljati o cenama. Kome je skupo ne mora da ide na Kop i uopste da prica o njemu takve stvari. Recimo meni na Kopu nije mnogo skupo. Obicno sam ili u Konacima ali poslednjih 5-6 godina sam u JATOVIM apartmanima jer su najeftiniji. A sto se pica na stazama tice ja uvek isplaniram da kad se vozim Malim jezerom svratim do rtnja i popijem ili pojedem nesto i malo se nasuncam (pljeskavica sa kajmakom)mmmmmmmm. Tako da kome je skupo ne mora da ide na Kopaonik:( :(

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas