Strana 12 od 45 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #111

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    DYAPE ti si imao peh sa vezom kada smo Bane i Ja skijali na Malom Karamanu i kada su dva balavca jurcala po stazi,ali to nije poenta ove price,vec to da MI koji smo OBJEKTIVNI ne smemo nista reci sto smo videli kod mnogo naprednijih od nas,jer bi to uvredilo toboze lokalpatriote jer i oni to u sustini i jesu posto nisu videli drugo sa cime bi mogli da uporede to gde idu.A mi "NEZNALICE" i realni ljudi cemo s vremena na vreme otici na Kopaonik i skijati na mestima koja nama odgovaraju kao skijasima a ne kao leciliste sopstvene tastine i egoizma da nekazem NEZNANJA!
    u subotu su mi ortaci izvadili coveka u 10 uvece ispod ski doo-a ispod malog jezera,prevrnuo se doo na njega i tri sata je lezo u snegu i zapomagao,50 m od kafica...niko ga nije cuo,da oni nisu slucajno prolazili,pronasli bi ga ujutru... pa neko nek mi kaze da je ok ono sto se gore radi i kuda se voze sanke...

  2. #112
    Junior Member milica avatar
    Datum registracije
    16.03.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    43
    Poruke
    16

    Question

    Ja ne razumem. Ako vam je sve toliko skupo onda nemojte da idete tamo! Zasto ici i kukati? Ja kad idem na Kop znam sta me ceka i znam da je sve skuplje, ali spremna sam da platim i ne kukam posle kako su me odrali, vec uvek prepricavam fenomenalne utiske. Ako niste spremni da izdvojite pare za Kop, onda idite negde drugde gde je jeftinije, npr. Zlatibor!


  3. #113

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milica
    Ja ne razumem. Ako vam je sve toliko skupo onda nemojte da idete tamo! Zasto ici i kukati? Ja kad idem na Kop znam sta me ceka i znam da je sve skuplje, ali spremna sam da platim i ne kukam posle kako su me odrali, vec uvek prepricavam fenomenalne utiske. Ako niste spremni da izdvojite pare za Kop, onda idite negde drugde gde je jeftinije, npr. Zlatibor!
    Upravu je Milica. Ne znam kako vam nije dosadno da skijate recimo na Jahorini ili Brezovici, kad tamo ima 5 staza. Za nedelju dana samo 5 staza. Malo mi je dosadno da ceo dan skijam na jednoj stazi:( . Na Kopaoniku imas vise od 15 staza i mozes celu nedelju da se skijas a da ne obidjes sve staze.

  4. #114
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    milica je potpuno u pravu i podrzavam njene kritike. ja kada sam isao na kop taj jedan dan racunao sam da ce biti skuplje. a prvenstveno sam isao da isprobam novu opremu i da izadjem na sneg - naravno . ali takodje mislim da bi bilo mnogo bolje da mi kao drzavljani scg imamo neke protekcije tj beneficije od drzave i da bar ski pass bude malo jeftiniji ili nesto slicno (kao, recimo, u bugarskoj). mozda nece zaraditi na ski pasu toliko koliko budu zeleli ali bi prateca infrastruktura obrnula vise para, a samim tim bi i vise nasih ljudi bilo na tom skijalistu. verujem da ce se neki sloziti sa mnom.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  5. #115

    Podrazumevano

    Ljudi koji nisu bili na Kopu i slusaju price i citaju svasta pomisli bi da je Kop najskuplje mesto na svetu.To me pomalo podseca na pricu kako je leti u crnoj Gori sve skupo i kako se cene za sezonu dizu duplo.Normalno da nije jeftino al neznam sa cime ljudi porede.Smestaj je od-do i krece se u razumnim granicama.Sto se tice ski pasaeluje skupo ali ako nastave sa investicijama i ako budu bolje odrzavali staze bar cu znati zasto placam.
    Cene u kaficima na stazi su takodje razlicite.Postoje mashinac i rtanj koji su stvarno jeftini.Neki deru .Ako se cene uporede sa centralnim BG kaficima videcete da cene nisu astronomske.

    Posle 20godina ne ulaganja i pljacke ne znam sta ljudi ocekuju.Dolazak stranaca je spas.Videcete da ako strani operateri nastave da dovode goste usluga ce se poboljsati jer ozbiljne agencje traze ozbiljne uslove.

    Potvrda za to je da je za vikend radila vecina zica iako su na pojedinim stazama bilka po 2.5 skijasa.Staze su bile sredjene.cetvorosedi sa trakama su gospodski.Ko je propustio ovaj vikend ima za cim da zali.

  6. #116

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od YIBLEX




    Potvrda za to je da je za vikend radila vecina zica iako su na pojedinim stazama bilka po 2.5 skijasa.Staze su bile sredjene.cetvorosedi sa trakama su gospodski.Ko je propustio ovaj vikend ima za cim da zali.
    ovako ako nastave preko cele godine (za 2.5 skijasa po stazi) moci ce da mi rade sta hoce ali da rade sve zice
    ski rules


  7. #117
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Upravu je Milica. Ne znam kako vam nije dosadno da skijate recimo na Jahorini ili Brezovici, kad tamo ima 5 staza. Za nedelju dana samo 5 staza. Malo mi je dosadno da ceo dan skijam na jednoj stazi:( . Na Kopaoniku imas vise od 15 staza i mozes celu nedelju da se skijas a da ne obidjes sve staze.
    Milica je u pravu, ali ti tesko, Brezovica je najbolje skijaliste na prostoru bivse Jugoslavije a na Jahorini ima daleko vise od 5 staza. Dalje kopaonik je sasvim ok skijaliste ali nije bolje od ova 2 pomenuta. To sto ima 15 staza od kojih obicno par najboljih ne rade 50+% u sezoni a najbolja krcmar ne radi godinama nista ne znaci, pogotovo sto ako si malo bolji skijas 5 staza na kopu su totalno ne interesantne. Inace ako si bio na Jahorini u sta cisto sumljam koliko god veliki fan bio kopaonika nemozes reci da je dosadno skijati po Jahorini. Sto se tice nocnog zivota tu se slazem Kop je tu najbolji.
    Space Shuttle Ski

  8. #118
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Meni je samo krivo sto je velika vecina naseg naroda koji voli skijanje i sneg je osudjena na Kopaonik, a oni iz Genexa to vrlo dobro znaju, pa zato i lupaju cene, a osudjena je iz razloga sto im je tesko da cuce ispred ambasada i cekaju vize, samo onog dana kad nam se ukinu vize, Kopaonik ce biti za DZ.

    Ja imam stalni sengen, tako da me Kop gleda samo u dnevnim varijantama.

  9. #119

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milica
    Ja ne razumem. Ako vam je sve toliko skupo onda nemojte da idete tamo! Zasto ici i kukati? Ja kad idem na Kop znam sta me ceka i znam da je sve skuplje, ali spremna sam da platim i ne kukam posle kako su me odrali, vec uvek prepricavam fenomenalne utiske. Ako niste spremni da izdvojite pare za Kop, onda idite negde drugde gde je jeftinije, npr. Zlatibor!

    Milice neobicno sam ti zahvalan sto na jedan interesantan nacin pokusavas da mi otvoris oci oko izbora skijalista,veruj mi da dok OVO nisam procitao nisam znao da postoji drugo skijaliste osim Kopa,hvala ti jos jednom na pomoci,a gde se nalazi TAJ kako kazes Zlatibor?

  10. #120

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Meni je samo krivo sto je velika vecina naseg naroda koji voli skijanje i sneg je osudjena na Kopaonik, a oni iz Genexa to vrlo dobro znaju, pa zato i lupaju cene, a osudjena je iz razloga sto im je tesko da cuce ispred ambasada i cekaju vize
    Ne radi se samo otome da nam je tesko da cucimo ispred ambasade i cekamo vize=sve bi to bilo ok kad bih znala da cu sigurno dobiti vizu cekala bih i tri dana!A ovako kad si student pa ti treba potvrda da te roditelji finansiraju,a roditelji ti pri tom nezaposleni,o sengenu mozes samo da sanjas!!!Ne interesuje njih sto ja sama zaradjujem na razne nacine,kad nemam potvrdu o zaposlenju...I tako ostaje Kopaonik,samo,ne slazem se sa tim da lupaju cene(osim naravno ski pasa koji je preskup!).Naime,ja sam nesto raculana svakakve varijante,i Kopaonik mi ispadne mnogo povoljniji od Bugarske(koja ce na zalost i ove zime ostati moj nedosanjani san ).Moze se na Kopaoniku naci povoljan i smestaj,i jetnini lokali...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas