Citirati Originalno postavljeno od ket
Ajmo ljudi, daljte malo svezih informacija sa Kopa.Idem gore 14. januara,a plasi me taj deciji raspust,jel ima guzve na zicama?Kakve su staze?Ma sve me zanima?
evo vrlo sveze, stigao sam pre 3-4 sata.
ja sam bio samo 2 dana, stvari stoje ovako - snega ima, mene su malo paranoisali izvestaji na sajtu, ali ima ga toliko da ne razmisljas o tome. trenutno najveci problem je magla, koja je u sredu bila "onako" a u cetvrtak se spustila jace, pa opet nije radila crna duboka. uz to, na pancicu je poprilicno brijao vetar, a posto se naravno vozis do gore godinama uz poneki tajmaut, nisam nesto preterano isao gore - inace je i zatvorena staza onim delom koji ide ka pocetku karamana zbog izgradnje novog cetvoroseda. naravno zatvorena je mrezom koja je vec "naceta", pa ti vidi.
sto se staza tice, u sredu su bile solidno sredjene dok ih je sneg te noci iznenadio pa su u cetvrtak ujutru bile nesredjene ali odlicne - do podne su ih skijasi sami "sredili" tako da je bio haos, ali odlazeci sam video ratrake kako krecu. guzve? da, kad se spusti magla SVI odu na karaman, tako da se tu napravi red, mada onda ubrzaju zicaru, ali je bolje otici na crvenu duboku npr, to je bio moj recept. jedino kazem, magla je na trenutke takva da sam 3 puta uleteo u sneg do zuba misleci da skrecem na pajino preslo... ma bilo je super, kad malo razmislim!