Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Skijanje na Kopu od 16.04-23.04?

  1. #1

    Podrazumevano Skijanje na Kopu od 16.04-23.04?

    Hey ljudi,

    Trebaju mi expresne informacije.
    Planiram da odem sad u nedelju 16.04.2006 na Kop, i da ostanem jedno nedelju dana....E sada imam pitanja:

    Vredi li da nosim SKI-OPREMU? Da li neko ima neke pouzdane informacije hoce li raditi neke zicare u tom vremenskom periodu? Da li jos uvek ima snega na stazama? Jednom recju, vase prognoze ili bilo kakve informacije da li ce biti moguce skijati se u tom vremenskom periodu?


    Hvala unapred.

  2. #2

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od supaca
    Hey ljudi,

    Trebaju mi expresne informacije.
    Planiram da odem sad u nedelju 16.04.2006 na Kop, i da ostanem jedno nedelju dana....E sada imam pitanja:

    Vredi li da nosim SKI-OPREMU? Da li neko ima neke pouzdane informacije hoce li raditi neke zicare u tom vremenskom periodu? Da li jos uvek ima snega na stazama? Jednom recju, vase prognoze ili bilo kakve informacije da li ce biti moguce skijati se u tom vremenskom periodu?


    Hvala unapred.
    Slobodno ponesi opremu,ja sam hteo da idem ali moram da rmbacim...
    snega imas dovoljno,trudi se da u 9 budes na zici i lepo skijas do 12,mozes i posle toga ali do 12 je super!

  3. #3

    Podrazumevano Re:

    E pa hvala na odgovoru!

    Malopre sam se cuo sa nekim ljudima iz Genexa i dobio informaciju da zicare rade samo jos sutra?!!! Pa da li je to moguce ??? Ne mogu da verujem. Pa sto ne puste jos zicare da rade ako ima snega i mogucnosti

  4. #4
    dim
    Guest

    Podrazumevano

    I ja se pitam. Odustali smo od vikenda ove nedelje jer smo u cetvrtak dobili tu informaciju da se skijaliste zatvara u subotu 15 aprila.

  5. #5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od supaca
    E pa hvala na odgovoru!

    Malopre sam se cuo sa nekim ljudima iz Genexa i dobio informaciju da zicare rade samo jos sutra?!!! Pa da li je to moguce ??? Ne mogu da verujem. Pa sto ne puste jos zicare da rade ako ima snega i mogucnosti
    Evo zasto,zato sto NAS SKIJASE I POSETIOCE NE POSTUJU NI MALO,ali otvorice se i drugi ski centri u Srbiji pa ce tada da shvate sta su i kako radili!Nemoj se nervirati vec nam se prikljuci na skijanju za 1.Maj na Brezovici i uzivaj sa SKI MANIJACIMA!Pozdrav,POP

  6. #6

    Podrazumevano Stigao sa Kopa

    Evo me ja se vratih sa mojih putesestvija sa Kopa. Mogu vam reci da je bilo extra.

    Dosao sam tamo prosle subote, a mali Karaman je radio jos samo u nedelju. Ali, uspeo sam da se snadjem....Dobio sam na koriscenje motorne ski-sanke...I od ponedeljka pa do cetvrtka, devojka me je vozila motornim sankama do vrhova, a ja skijao po ceo dan...Sta da vam pricam. Extra. Sam sam bio na celoj planini. Nigde zive duse....

    I tako....


    E, pa kakva je to varijanta za Brezovicu. Tamo jos nisam bio...To bese na Kosovu...Jel bezbodno tamo? Kakvi su uslovi? Ima snega???



    Pozdrav od Su-a

  7. #7
    Ski_Maniac Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Godina
    38
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od supaca
    Evo me ja se vratih sa mojih putesestvija sa Kopa. Mogu vam reci da je bilo extra.

    Dosao sam tamo prosle subote, a mali Karaman je radio jos samo u nedelju. Ali, uspeo sam da se snadjem....Dobio sam na koriscenje motorne ski-sanke...I od ponedeljka pa do cetvrtka, devojka me je vozila motornim sankama do vrhova, a ja skijao po ceo dan...Sta da vam pricam. Extra. Sam sam bio na celoj planini. Nigde zive duse....

    I tako....

    E, pa kakva je to varijanta za Brezovicu. Tamo jos nisam bio...To bese na Kosovu...Jel bezbodno tamo? Kakvi su uslovi? Ima snega???

    Pozdrav od Su-a
    E bas mi je drago sto si se lepo proveo, inace Brezovica je extra za skijanje, Kop je livada u odnosu na nju, 100% je bezbedno, SKI-MANIJACI idu vetj 3. put ove godine, snega ima pooooonooo i bitje ga za 1 maj sigurno. Ako si zainteresovan, prijavi se kod Pop-a na 063/776-19-34
    Pozz

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas