Strana 36 od 45 PrvaPrva ... 263435363738 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 351 do 360 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #351
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bojan87
    Jel zna neko da li ce snizavati cene u martu ili ce ipak ostasti na sadasnjem nivou.
    99% da će ostati na sadašnjem nivou...
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  2. #352
    Member duleKG avatar
    Datum registracije
    25.08.2005
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    41
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    totalno je lose skijati na BR1 mnogo dugo se penjes brzo se spustis da ne pominjem ako bih se peo i na BR2 pa zaledio bi se negde usput ide preko 35 min mozda cak i 45 do vrha , a bmw je dobar auto mi smo prosle godine isli njim svaki dan brzece-vrhovi bez lanaca sa 4 wintere ( serija 3 ). jeste da motrosnja udari u 30 pa i pre ali ide

  3. #353
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Stivs kada ces da okacis slike koje si napravio na kopu prosle nedelje.

  4. #354
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bojan87
    Stivs kada ces da okacis slike koje si napravio na kopu prosle nedelje.
    Sve krenem pa odustanem Ima puno slika treba sve to sortirati. Obećavam da ću u skorije vreme

    PS: Nije Stivs nego Stevs
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  5. #355
    Member duleKG avatar
    Datum registracije
    25.08.2005
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    41
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    Stevs jel postoji mogucnost meni da narezes neki dvd ili tako nesto pa da se nadjemo u kg negde??

  6. #356

    Podrazumevano

    Nismo ostavili kola u Brzecu jer se druga dva clana ekipe nisu slozila. Ja sam, naravno, morao kasnije da odem do BR i spustim se skroz do dole da bi video kakva je situacija.
    O BR2 sam vec postovao utiske, ovde samo kratko - najbolja staza na Kopu-,
    BR1 je dosta blaga i prilicno uska staza (podseca u donje delu na put ) mislim da je idelana za ucenje skijanja, nego njena osnovna namena je da covek moze da se spusti do Brzeca.
    Pricao sam sa zicnicarima i kazu da BR prve pale, jos oko 8:30 da bi se i oni sami izvlacili gore i stigli na vreme, rade stalno osim kad je neka oluja...uostalom , kao i druge zice.
    BR1 se vuce i nikad stici, cini mi se da je BR2 nesto brza....Parking dole je odmah pored zice

    Sve u svemu, mislim da ako ima snega da se spustis do dole, Brzece je prava stvar, u suprotnom mislim da je prilicno nezgodno da se mrtav umoran i promrzao spustas zicom jos kojih 30 m po zimi

  7. #357
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    vratili smo se juche sa kop-a i evo utisaka: vreme nas je posluhilo i vidljivost je bila prilichno dobra. staze su bile jako loshe, crna duboka je bila katastrofa. ponadao sam se da tje biti mnogo pochetnika i da niko netje itji na crvenu i crnu duboku i da tje samim tim staza biti manje-vishe netaknuta, medjutim tako sam se zeznuo da je bordovanje na njima bilo pravo maltretiranje. sretja je da je sneg pao pa su i ti hupseri koji su bili veliki - bili i mekani tako da se koliko toliko uz napor moglo voziti. uzivanje je bilo kada smo otishli sa druge strane puta gde je onaj repetitor (relej) pa smo se tuda spushtali po dubokom snegu. i to je bilo jako dobro. staze posle banskog mi izgledaju "ravnije" i kratje, ali dobro. tako neshto sam i ochekivao. u svakom sluchaju, bilo mi je super jer je i ekipa bila super. na kop tju ponovo itji.
    poz za crazy-ja, flow-a, joe-a, ai_ski-a i mog starog saborca djoleta
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  8. #358
    SKInalko david avatar
    Datum registracije
    19.01.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Ma ova stoka, sto je zaduzila ona fina vozila - ratrake (uh da mi je jedan na koji dan u gradu ovde ali bi naucio pameti ove "kvazi bgd vozace") , nece BRE da ih vozi po stazama!!!
    Samo se vozikaju tamo amo, da nabiju sate jer tako dobijaju dnevnicu i benzin. Znaci SRAMOTA!
    Jebote, bi trebalo da gosp. iz Genexa malo obrate paznju na to !

  9. #359

    Podrazumevano

    Pripazi malo na recnik
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  10. #360

    Podrazumevano

    Problem sa stazama je sto se one sredjuju ali kako je nedavno bilo dosta padavina staze su posle "tabanja" i dalje meke tako da ih skijasi vrlo brzo razbiju i naprave meke hupsere...ja licno volim da skijam i po takvoj stazi, mada mi je ispeglana i tvrda najdraza .
    Mislim da bi tabanje dav puta dnevno samo donekle poboljsalo stvar ali ne bi resilo problem...treba promeniti nacin sredjivanja staza sa novonapadalim snegom, a za to je potreban vestacki sneg + voda

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas