Rezultati 1 do 10 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    vratili smo se juche sa kop-a i evo utisaka: vreme nas je posluhilo i vidljivost je bila prilichno dobra. staze su bile jako loshe, crna duboka je bila katastrofa. ponadao sam se da tje biti mnogo pochetnika i da niko netje itji na crvenu i crnu duboku i da tje samim tim staza biti manje-vishe netaknuta, medjutim tako sam se zeznuo da je bordovanje na njima bilo pravo maltretiranje. sretja je da je sneg pao pa su i ti hupseri koji su bili veliki - bili i mekani tako da se koliko toliko uz napor moglo voziti. uzivanje je bilo kada smo otishli sa druge strane puta gde je onaj repetitor (relej) pa smo se tuda spushtali po dubokom snegu. i to je bilo jako dobro. staze posle banskog mi izgledaju "ravnije" i kratje, ali dobro. tako neshto sam i ochekivao. u svakom sluchaju, bilo mi je super jer je i ekipa bila super. na kop tju ponovo itji.
    poz za crazy-ja, flow-a, joe-a, ai_ski-a i mog starog saborca djoleta
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  2. #2
    SKInalko david avatar
    Datum registracije
    19.01.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Ma ova stoka, sto je zaduzila ona fina vozila - ratrake (uh da mi je jedan na koji dan u gradu ovde ali bi naucio pameti ove "kvazi bgd vozace") , nece BRE da ih vozi po stazama!!!
    Samo se vozikaju tamo amo, da nabiju sate jer tako dobijaju dnevnicu i benzin. Znaci SRAMOTA!
    Jebote, bi trebalo da gosp. iz Genexa malo obrate paznju na to !

  3. #3

    Podrazumevano

    Pripazi malo na recnik
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  4. #4

    Podrazumevano

    Problem sa stazama je sto se one sredjuju ali kako je nedavno bilo dosta padavina staze su posle "tabanja" i dalje meke tako da ih skijasi vrlo brzo razbiju i naprave meke hupsere...ja licno volim da skijam i po takvoj stazi, mada mi je ispeglana i tvrda najdraza .
    Mislim da bi tabanje dav puta dnevno samo donekle poboljsalo stvar ali ne bi resilo problem...treba promeniti nacin sredjivanja staza sa novonapadalim snegom, a za to je potreban vestacki sneg + voda

  5. #5
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    37
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Kada je staza mekana, ratrak moze da prodje ali nista nece da uradi. Primera radi ratrak prodje i staza posle njega izgleda savrseno, zatim prodje nekoliko skijasa i staza je vec kao pre ratraka. Usustini kada je sneg mekan ratrak ne moze nista.

  6. #6

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    Problem sa stazama je sto se one sredjuju ali kako je nedavno bilo dosta padavina staze su posle "tabanja" i dalje meke tako da ih skijasi vrlo brzo razbiju i naprave meke hupsere...ja licno volim da skijam i po takvoj stazi, mada mi je ispeglana i tvrda najdraza .
    Mislim da bi tabanje dav puta dnevno samo donekle poboljsalo stvar ali ne bi resilo problem...treba promeniti nacin sredjivanja staza sa novonapadalim snegom, a za to je potreban vestacki sneg + voda
    Crazy mi smo juce opeglali dva ili tri puta CRNU Duboku,ja nisam primetio da su hupseri veci od 20 do 30 cm,sto je prihvatljivo svakome ko zna da skija,pa moji klinci su sa nama vozili na pomenutoj stazi a evo stavicu i sliku kako bi svi mogli da vide kakva je staza juce bila,za moj ukus je bila dobra...
    Izmenio/la Stevs; 18.08.2006 u 14:33.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas