Strana 42 od 45 PrvaPrva ... 324041424344 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 411 do 420 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #411
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od duleKG
    igracica u ski skoli opasna ali opasna,
    Space Shuttle Ski

  2. #412
    Member duleKG avatar
    Datum registracije
    25.08.2005
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    41
    Poruke
    36

    Podrazumevano slika

    e da sreo sam i stevana , video lika u jakni manijaka i javio mu se i on se indetifikovao kao Stevan blagajnik. evo da vidite
    Izmenio/la Stevs; 18.08.2006 u 15:33.

  3. #413
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    duleKG kakva ti je ovo slika igracice, pa njeno najjace oruzje se ne vidi na slici .
    Space Shuttle Ski

  4. #414
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Jel se neko skorije vratio sa Kopa. Pre svega me interesuje u kakvom su stanje staze. Jel se sredjuju ili?

  5. #415
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    Bio sam 4 i 5 marta većina žica nije radila a i to što je rdilo džabe je radilo jer je vetar bio toliko jak da se nikom nije ni skijalo. Tako da ne zam u kakvom su stanju staze.

  6. #416

    Podrazumevano

    Ja sam bio od 25.02. do 05.03. i sto se staza tice, to je samo jedan od razloga zasto sam se nervirao. Najgore je bilo sto sam za tih 8 dana, 6.5 dana imao maglu. U ponedeljak se prepodne malo razvrdrilo, ali je oko 14h pocelo da se kvari i taj je dan bio super za skijanje. U petak je bilo extra vedro, ali je bilo izuzetno hladno i duvao je jak vetar tako da je to pokvarilo utisak. Medjutim, ono sto je najvise kvarilo utisak je to sto nije radila crna Duboka i tanjir na njoj pa je skijanje crvene i penjanje na Karaman Greben pa zatim Pancic trajalo predugo. Ja sam naucio pre tri godine da skijam tako da jos ne mogu Gvozdac i Ledenice da skijam ali mi crna Duboka (pogotovo kad radi tanjir) u potpunosti odgovara, a sad sam bio prinudjen da skijam skoro iskljucivo plave staze. To je osnovni problem na Kopaoniku, sto je vecina staza prelako cim malo naucis da skijas. U tom smislu sam se opasno smorio, a tome je uveliko doprinela i magla. Sto se uredjivanja staza tice, kad ne pada sneg onda su manje-vise ok. Utabaju ih nocu i poprave u zoru i to traje do nekih 14h. Ali, ako pada sneg, onda nema sanse da zateknete sredjenu stazu. U utorak i sredu (valjda) je meni padao sneg i kad sam se ujutro izvukao na Pancic i odvozio 5-cu ja sam skijao sam po dubokom. To sto je malo utabano utabali su skijasi koji su prosli pre mene, a bilo ih je jako malo. Nisam mogao da verujem, ali tada je i Karaman Greben bio neutaban, cak i Malo jezero. Bukvalno nista nije bilo sredjeno kad je padao sneg.

    To je neko moje iskustvo. Citao sam ovde u januaru kako ljudi pisu da su staze extra utabane i sl. Ne znam, mozda su oni vozili samo Karaman Greben pa su bili srecni, ali ovo je stvarno neozbiljno. Jednostavno, ne trude se dovoljno. Ja nisam od onih koji ce da kukaju za ski-pass kako je preskup. Ja se iskijam maksimalno za te pare i kad rade sve staze to je ok cena, ali oni jednostavno moraju malo vise da se potrude za te pare jer stvarno nisu male pare, a Kop je prepun pa vi sad vidite koliko se para tu slije samo od ski-pass-a. Nadam se da ce biti bolje, ali ja sve vise mislim da cu da zimujem negde drugde. Problem je i u tome sto je za jedini ski centar izabrana planina koja nema stabilno vreme. Stvarno je grozno da se 85% vremena skija po gustoj magli jer ja tu nikako ne uzivam. Naravno, ljudi iz Genex-a ne mogu uticati na vreme, ali je o tome trebalo misliti prilikom izbora planine za ski centar.

  7. #417
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Meni samo nije jasno zasto se kopaonik stalno reklamira kao suncana planina sa ne znam koliko suncanih dana. Mislim realno kop je mozda jako suncan leti ali zimi je kopaonik 75% oblacan, maglovit, vetrovit, snegovit,.... , a 25% su suncani dani i kada je na Kopu EXTRA vreme.

  8. #418

    Podrazumevano

    Evo i jos jednog doprinosa forumu s moje strane. Par fotki sa mog zimovanja. Stvarno je bilo uzas vreme tako da nema vise kvalitetnih.

    1. GSS paralel slalom na Malom Jezeru. Kvalitet fotke i nije neki, ali prenosi atmosferu.



    2. Red za tanjir na Marinim Vodama. To je bilo u ponedeljak kad je bilo super vreme. Logicno, ta cinjenica je povukla i guzvu na zicarama, ali nista strasno. Tog dana smo skijali i Gobelje, ali, nazalost, nemam slika odatle.

  9. #419

    Podrazumevano

    [Slede thumbovi kako bi se topic brze ucitavao]

    3. Opet Marine Vode. Tad sam izvukao aparat i 'okinuo' malo vise slika.


    4. Sigurno pogadjate, opet Marine Vode. Ovoga puta sa samog ski lifta. Verujte mi, nisam samo to skijao.


    5. Jos jedna sa istog ski lifta.


    6. I napokon nesto drugo. Dvosed na Dubokoj. Drugog suncanog [ali isto toliko hladnog i vetrovitog] dana - petak 03. Mart.

  10. #420
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    ovo je ludilo koliko ima snega! Ne pamti se ovoliki sneg! Danas sam se sam probio do Gobelje kroz dubok sneg i skijao po Gobelji sam ali doslovce! Rataci prosli i niko vise iza njih, a da ne pricam ludijanje po dubokom 1 metar snegu. Samo osetis jelu ispod suvog snega! Jedan od najboljih skijaskih dana ikad!
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas