Citirati Originalno postavljeno od oddball
... mi smo uglavnom vozili po dubokom snegu izmedju staza, a najbolji 3p je bio izmedju malog karamana i marinih voda gde se izlazi tacno na hotel rtanj gde kada se spustis mozes napraviti zaokret po krovu hotela .

i za kraj (da ne davim vise, sorry) upoznao sam mnogo gotivnih ljudi, pozerisanja gotovo da nije ni bilo (ili ga ja nisam video). zeleo bih da pozdravim FLOW-a, WOLF-a, JOVANITZU (njih znate sa foruma), mog saborca iz vojske koga sam sreo posle 7 godina Djoleta, dve borderke novosadjanke , moje drustvo koje je ostalo jos koji dan

Dobro majku mu, ajde sto sam propustio to pentranje na krov (mada vam to necu zaboraviti) al' kako ste mogli da me omashite za te Novosadjanke ?!
Pa bre ljudi nije lepo, Vojvodina, pa to je moja parohija

Sto se saborca ti tice, Djoleta, svaka cast, decko vozi nemam zamerke, treba ga doziveti kad krene da peva na stazi
Vozili smo dva-tri dana dubok par puta, pratim ja njega, prati on mene, bilo stvarno dobro za voznju, izuzetan sneg, nemam reci...
Da smo imali samo malo vise srece sa vremenom, bilo bi jos bolje, al' dobro - drugi put...
Evo JovanitZa bas javlja od jutros, sa Gobelja, kaze vreme strava, idealno, full suncano & mirno...