Strana 25 od 45 PrvaPrva ... 15232425262735 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 241 do 250 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #241

    Podrazumevano

    evo info sa kopa
    http://www.kopaonik-genex.com/eng/in...d=90&Itemid=89
    Ne radi ni Malo Jezero ???

  2. #242

    Podrazumevano kop

    Posle par godina provesću sedam dana na Kopaoniku od 22.01.
    Istinski se radujem što ću ponovo skijati na Kopu.Malo me bune različiti
    komentari oko kvaliteta sređivanja staza.Zadnji put sam bio 2001.god.
    i mislim da su i gvozdac i duboka svako jutro bili odlično pripremljeni.Stvarno nema razloga da sada nebude tako.
    Znam da je većina manijaka u to vreme na Žabljaku,ali se nadam da će
    neko ipak biti i na kopu!
    Pozdrav za sve skijaše !!!

  3. #243

    Talking

    LJUDI,ZNA LI KO KAKVE SU CJENE NA KOPU?
    KAFA,KLOPA,PIVO,SOK?????
    TAMO SAM OD 21.01 PA DA ZNAM STA ME CEKA.

  4. #244

    Podrazumevano

    Ako ces bilo sta da kupujes u radnji gledaj da to bude u diskontu koji se nalazi uz jatove apartmane. Posle toga par radnji sa spoljne strane konaka pa tek onda radnje unutar konaka.
    Primer - crnogorski vranac 0,7:
    - u konacima 400-450
    - u diskontu 190

    Slicno je i za druge artikle.

    Caj/kafa na stazi nisu preskupi, red velicine 100din, a ako odes u beli andjeo na masincu tamo je sve u pola cene

    Sto se tice hrane, konaci su dosta skupi. Bili smo u nekoj piceriji nas 4, pica i po jedno pice 3500din. Neki restoran u okviru konaka nas dvojica - corba, sarma i pivo 1700.

    Rtanj je dosta povoljan - npr. veliko predjelo, 4 jela i 4 pica su bili oko 1700, tj. duplo vise ljudi je jelo za iste pare nego u konacima.

    Neka sredina je kafana Koliba na malom jezeru, tu ima kuvanih jela za 300-400din.

  5. #245
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Ne rade ni ledenice al nebitno ovako kad bi bilo 5x nedeljno ja bih bio prezadovoljan.

    Ma da brate, a ski pass placas kao da si u St. Morisu, i kao da sve staze rade

  6. #246
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Ma da brate, a ski pass placas kao da si u St. Morisu, i kao da sve staze rade
    jebig' sta da se radi nema boljeg a blizeg. JEdino sto je glupo je sto njima celu sezonu nece raditi sve staze odjednom, a ski pass je uvek full, bilo bi fer kad vec ne rade sve zice da obore ski pass procentualno koliko zica ne radi, znaci 3 zice ne rade 17 rade 92/20*17=78.2.
    Space Shuttle Ski

  7. #247

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasa4
    LJUDI,ZNA LI KO KAKVE SU CJENE NA KOPU?
    KAFA,KLOPA,PIVO,SOK?????
    TAMO SAM OD 21.01 PA DA ZNAM STA ME CEKA.
    SASA ne bih da ti realnim pisanjem unapred upropastim zimovanje.Ali ponesi dzak love!

  8. #248
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    Originally Posted by sasa4
    LJUDI,ZNA LI KO KAKVE SU CJENE NA KOPU?
    KAFA,KLOPA,PIVO,SOK?????
    TAMO SAM OD 21.01 PA DA ZNAM STA ME CEKA
    nije frka, ja sam bio na kopu do pre neki dan. verujem da je najjeftinije u rtnju (hotel pri dnu malog karamana, u spustu se nalazi sa desne strane medju borovima), tamo je najskuplje pice 90 dinara (sok u limenci). caj je 30 din, kuvano vino i kuvana rakija po 80 din, nes kafa 70 din itd. e, da! i sendvic u lepinji sa domacim kajmakom i slaninom 90 din. fora je u tome sto je to studentsko odmaraliste i prilagodjeno je studentskom budzetu a moze bilo ko da svrati i na klopu i na pice. i u masincu je slicno. ako zelis jos nesto vise da kupujes ima neki diskont, ili mozda cak nesto poput c-marketa u trznjaku u centru i cene su skoro identicne kao u bgd-u. mi smo se zestoko zeznuli sto smo vukli tone hrane misleci da bi nas odrali tamo. naravno da postoje mesta za pozerisanje (izvlacenje kesa), ali toga imas svuda i na svakom skijalistu...

    tako da ne lupas mnogo glavu ima gde i da se cirne i da se zvakne za normalnu kintu
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  9. #249
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Ma i ja to mislim nije frka preko dana, i za has tu nema zime, al ko hoce uvece da obrce ture po ski skoli mora fino da se otvori, pozarska mesta? Sta se tamo radi?
    Space Shuttle Ski

  10. #250
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    tu se vracamo na onu pricu da li neko ide na zimovanje da se lomi po snegu ili da cirka do 5 ujutru. ko kako voli, nemam ja nista ni protiv jednog ni protiv drugog. kazem da meni nije trebalo mnogo kesa ali jeste istina da ja nisam blejao uvece po kaficima, iz dva razloga: taj vid zabave mene ne zanima & bili smo preumorni.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas