Strana 32 od 45 PrvaPrva ... 22303132333442 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 311 do 320 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #311

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Ajde ko je bio na KOpu neka kaze dokle je stigao novi cetvorosed na pancicu. Jel je zica razapeta , korpe postavljene:p :p :p :p :p
    ja sam se vratio pre 5 dana i samo znam da je zica razapeta i da rade nesto na vrhu,a korpe nisu jos postavljene
    ski rules


  2. #312

    Podrazumevano

    Kako Je Lep Osecaj Kad Se Probudis I Pogledas Kroz Prozor,a Napolju Sneg...........
    Snowmania

  3. #313

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Ajde ko je bio na KOpu neka kaze dokle je stigao novi cetvorosed na pancicu. Jel je zica razapeta , korpe postavljene:p :p :p :p :p
    Juče (22.januara) sam bio na Kopaoniku i koliko sam video žica je postavljena. U jednom trenutku su čak prevezli jednu korpu od dna do vrha (žicom, da ne bude zabune). Nisam primetio neke veće radove, mada razlog za to može da bude i što je juče bilo jako loše vreme.
    Ono što mene više brine je što su stanice na dnu i vrhu totalno neuređene. Ne znam koliko vremena treba da se to napravi. Znate, ona pokretna traka i te slične radosti.

    U svakom slučaju mislim da nema šanse da ova žica proradi do kraja meseca, a da li će proraditi do kraja ove sezone, ne znam, stvarno nisam kompetentan da dam tu procenu.

    Pozdrav,
    Buca

  4. #314
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Ja sam preksinoc na TV-u gledao kao neki intervju sa nekim likom iz Genex-a koji kaze da ce biti gotova ove sezone (zaboravih mislim da je pominjao kraj januara?) daj Boze da krajem februara proradi, mada i ovako cujem da guzve nema sto je
    Space Shuttle Ski

  5. #315

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Buca
    Ono što mene više brine je što su stanice na dnu i vrhu totalno neuređene. Ne znam koliko vremena treba da se to napravi. Znate, ona pokretna traka i te slične radosti.
    Isklopne zice nemaju pokretnu traku, a nije im ni potrebna jer zica ide 0.5m/s ili manje na pocetku i na kraju,a izmedju i do 5m/s.

  6. #316

    Podrazumevano

    Moze li da se u Brzecu kupi ski pass?

  7. #317

    Podrazumevano

    Jel bio neko na Belim Rekama i kakvo je stanje na njima
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  8. #318

    Podrazumevano

    Jos jedna dobra vest - ponovo radi internet klub u grandu.

  9. #319
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Jel bio neko na Belim Rekama i kakvo je stanje na njima

    Bela reka II u odlično pripremljena do čuvenog levka gde naravno ima kamenja ali ima sa strane dovoljno neutabanog snega. Bela reka I vrlo malo snega na dve deonice od 50ak metara se pojavila zemlja.

  10. #320
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Max
    Moze li da se u Brzecu kupi ski pass?

    Naravno. Postavili su im sistem (računar) pa može koliko hoćeš i kakav hoćeš ski pas da kupiš. Nije ko prošlih godina da im šalju određen broj pass-ova sa vrha pa dok ima ima. znači isto kao i da kupuješ na vrhu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas