Strana 38 od 45 PrvaPrva ... 283637383940 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 371 do 380 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #371

    Podrazumevano

    Stevs kad ce te slike
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  2. #372

    Podrazumevano sneg, jos malo pa nestalo!?

    jel neko zna neke dugorocne prognoze za kop (posebno me interesuje pocetak marta)? izgleda da ce ovo snega sto ima do kraja nedelje nestati, s obzirim da najavljuju da ce da duva jugo do petka.

  3. #373
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Stevs kad ce te slike
    Evo postavljene slike:

    http://ept.kg.ac.yu/kopaonik/Kopaoni...006/index.html
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  4. #374
    Member duleKG avatar
    Datum registracije
    25.08.2005
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    41
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    kako je vreme tamo gore, ja treba da idem u petak jel pada jos ili osuncalo da li cu da imam srece makar sa vremenom

  5. #375

    Podrazumevano

    Bio sam na Kopaoniku od 11 - 18. Utisci su stvarno zalosni. Sem sto je samo jedan dan bio suncan, sto se moze reci da je visa sila i manje vise sreca da se uhvati lepo vreme, sramota je da na silasku (na 1m od korpe) sa cetvoroseda m. karaman izleces na kamen velicine cigle. Ako nemaju topove za sneg imaju lopate barem da nanesu malo snega na tim mestima preko kojih svi moraju da predju. Inace, snega je bilo u izobilju na par metara. Tragikomicna su obavestenja na tv-kopu da npr. tankaju gorivo od 12-04 !? Staze su uglavnom bile u totalnom haosu. Ono sto se cini da su malo utabane, ustvari su skije ugazile. Ipak Kopaonik moze da postane mesto za skijanje tek kada ga preuzme neka ozbiljna firma i izbaci sve one koji misle da su planinu od nekoga nasledeili. Nemam nista protiv da platim ski pass i 150e ali da dobijem ono sto sam platio. Za ovih 90e se dobija samo imitacija skijanja i unistavanje opreme i to na 1m snega. Kako li bih prosao da je bilo manje snega?!

  6. #376
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Max
    sramota je da na silasku (na 1m od korpe) sa cetvoroseda m. karaman izleces na kamen velicine cigle. Ako nemaju topove za sneg imaju lopate barem da nanesu malo snega na tim mestima preko kojih svi moraju da predju.
    To kamenje je posledica toga da je izlazna stanica bila suvise visoko tj. korpe su bukvalno dodirivale podlogu pa su bar tri dana kopali da bi snizili nivo. Tada je bilo bar 80cm snega pa je svo kamenje koje je bilo visak ostalo rasprseno po okolini. Koliko vidim pokusali su sa topovima to da prekriju ali izgleda da nisu uspeli
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  7. #377
    Member duleKG avatar
    Datum registracije
    25.08.2005
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    41
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    jel se to otopi sneg ili ....

  8. #378

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Max
    Bio sam na Kopaoniku od 11 - 18. Utisci su stvarno zalosni. Sem sto je samo jedan dan bio suncan, sto se moze reci da je visa sila i manje vise sreca da se uhvati lepo vreme, sramota je da na silasku (na 1m od korpe) sa cetvoroseda m. karaman izleces na kamen velicine cigle. Ako nemaju topove za sneg imaju lopate barem da nanesu malo snega na tim mestima preko kojih svi moraju da predju. Inace, snega je bilo u izobilju na par metara. Tragikomicna su obavestenja na tv-kopu da npr. tankaju gorivo od 12-04 !? Staze su uglavnom bile u totalnom haosu. Ono sto se cini da su malo utabane, ustvari su skije ugazile. Ipak Kopaonik moze da postane mesto za skijanje tek kada ga preuzme neka ozbiljna firma i izbaci sve one koji misle da su planinu od nekoga nasledeili. Nemam nista protiv da platim ski pass i 150e ali da dobijem ono sto sam platio. Za ovih 90e se dobija samo imitacija skijanja i unistavanje opreme i to na 1m snega. Kako li bih prosao da je bilo manje snega?!
    Ne znam gde si ti skijao ali staze su bile daleko od haosa!To kamenije istina su bile na silasku ali nisu bile kao "cigle",daleko od toga!Malo si preterao!

  9. #379
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Sta se desava sa dubokom 1, vidim da skoro nikada ne radi. Ustvari radi iskljucivo kada nema vetra i kada je skroz suncano.

  10. #380

    Podrazumevano

    Izgleda da Bele reke nisu u funkciji za skijanje posto na sajtu www.tckopaonik.com/sr/ski_info.html pise SAMO ZA IZVLACENJE :(
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas