Rezultati 1 do 10 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Podrazumevano

    Ja mislim da je bezveze vise raspravljati o cenama. Kome je skupo ne mora da ide na Kop i uopste da prica o njemu takve stvari. Recimo meni na Kopu nije mnogo skupo. Obicno sam ili u Konacima ali poslednjih 5-6 godina sam u JATOVIM apartmanima jer su najeftiniji. A sto se pica na stazama tice ja uvek isplaniram da kad se vozim Malim jezerom svratim do rtnja i popijem ili pojedem nesto i malo se nasuncam (pljeskavica sa kajmakom)mmmmmmmm. Tako da kome je skupo ne mora da ide na Kopaonik:( :(

  2. #2

    Podrazumevano

    Ovo je forum, ovde se priča, tj. diskutuje. A u tvom stilu ću da ti odgovorim: kome se ne diskutuje ovde ne mora da dolazi na forum .

  3. #3

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad
    Ovo je forum, ovde se priča, tj. diskutuje. A u tvom stilu ću da ti odgovorim: kome se ne diskutuje ovde ne mora da dolazi na forum .
    Duuuuuuuuuuuuuuuuuuugo vremena ce pojedinima trebati da shvate ovo sto si napisao WLAD druze,potpuno si u pravu!Pozdrav,POP

  4. #4
    Junior Member Flow avatar
    Datum registracije
    18.09.2005
    Lokacija
    Pancevo
    Godina
    47
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    A sto se pica na stazama tice ja uvek isplaniram da kad se vozim Malim jezerom svratim do rtnja i popijem ili pojedem nesto i malo se nasuncam (pljeskavica sa kajmakom)mmmmmmmm.
    Tako da kome je skupo ne mora da ide na Kopaonik:( :(
    ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

    Najvise volim ove argumentovane rasprave
    Nisam jedino shvatio za Jezerce i Rtanj, verovatno se mislilo na Mali Karaman...

  5. #5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Flow
    ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

    Najvise volim ove argumentovane rasprave
    Nisam jedino shvatio za Jezerce i Rtanj, verovatno se mislilo na Mali Karaman...


    Da mislio sam na Mali karaman nego mahinalno pisem jezero

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas