Rezultati 1 do 10 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

Tematski pogled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oddball
    @pop67:
    ako je kopaonik toliko skupa i losa planina za skijanje zasto si isao vec tri puta u ovoj sezoni? ja sam iz prica drugih zakljucio da je tamo extra skupo, i kao sto sam vec rekao poslednji put sam bio tamo pre 15ak godina tako da su moji zakljuchci bili postavljani na iskustvu drugih ljudi. tek kada sam otisao video sam da postoje i mesta na kojima topla cokolada ne kosta 200 din i moje misljenje se promenilo.
    Ti sada pises sasvim drugacije od kada si promenio user,koliko se secam ti si bio na Kopaoniku sa Bata Banetom i samnom pa si na osnovu tog iskustva i pisao,ono nam je bilo isto ako se ne varam...A ovakvim pitanjima samo mi stavljas do znanja da si ljut na mene sto mi apsolutno nista ne znaci,a na Kopaoniku sam bio 3 puta a ici cu jos najmanje 5 do kraja sezone i ako nadjem sva ta mesta na kojima se moze za normalne pare popiti i jesti,svakako cu to pohvaliti i necu kao NEKO da pljujem pa da lizem!Ja nikada ne zakljucujem na osnovu prica drugih ljudi vec na osnovu sopstvenog iskustva,dakle ti da se pridrzavas ovoga ne bi ni mogao da zakljucujes!
    Izmenio/la Stevs; 18.08.2006 u 14:33.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas