Rezultati 1 do 10 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

Hibridni pregled

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Podrazumevano

    Bata Bane, je l to istina, imam neku kombinaciju za tu Vila Roka?

  2. #2
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton
    Bata Bane, je l to istina, imam neku kombinaciju za tu Vila Roka?
    istina, ja sam uplatio bas u vila roki. standardna soba, pp, upotreba jakuzija, bazena, saune, parnog kupatila, placena taksa, uracunat prevoz do gondole i sa sve povratnom autobuskom kartom kosta me 270EUR. evo ti sajt tog hotela www.villaroka.com/index_en.html baci pogled da vidis kakav je. ja palim tamo 28.01. pa cu vam preneti utiske kada se vratim.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  3. #3

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dyape_zmay
    istina, ja sam uplatio bas u vila roki. standardna soba, pp, upotreba jakuzija, bazena, saune, parnog kupatila, placena taksa, uracunat prevoz do gondole i sa sve povratnom autobuskom kartom kosta me 270EUR. evo ti sajt tog hotela www.villaroka.com/index_en.html baci pogled da vidis kakav je. ja palim tamo 28.01. pa cu vam preneti utiske kada se vratim.
    Ono sto sam ja cuo da tamo sve novo i da ljudi nemaju zamerke osim cini mi se za nocni zivot.

    E sad kad se vec porede cene: 270+140ski pass (6DANA!)+cca.150E ostali troskovi to te ispadne cca 560eur.Nek bude i 500. Za te pare i na Kopu moze da se prodje lepo 7DANA.

  4. #4
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od YIBLEX
    Ono sto sam ja cuo da tamo sve novo i da ljudi nemaju zamerke osim cini mi se za nocni zivot.

    E sad kad se vec porede cene: 270+140ski pass (6DANA!)+cca.150E ostali troskovi to te ispadne cca 560eur.Nek bude i 500. Za te pare i na Kopu moze da se prodje lepo 7DANA.
    Pa da za takvu kombinaciju ti treba 5glava, a za kop moze dosta jeftinije, ali najtuznije je u tome sto za 5glava mozes da skijas u francuskoj, austriji ili u italiji.
    Space Shuttle Ski

  5. #5
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od YIBLEX
    Ono sto sam ja cuo da tamo sve novo i da ljudi nemaju zamerke osim cini mi se za nocni zivot.
    tu si u pravu, ali to je gradic tj. ski centar koji se tek razvija.
    Citirati Originalno postavljeno od YIBLEX
    E sad kad se vec porede cene: 270+140ski pass (6DANA!)+cca.150E ostali troskovi to te ispadne cca 560eur.Nek bude i 500. Za te pare i na Kopu moze da se prodje lepo 7DANA.
    ali na kopu nema 56km staza...
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  6. #6

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dyape_zmay
    tu si u pravu, ali to je gradic tj. ski centar koji se tek razvija.

    ali na kopu nema 56km staza...

    Dobro nema 56km vec 44km.Bas je velika razlika u duzini staza. Bansko ima 3 cetvorosedeznice kao i kopaonik. Jedino sto Bansko ima GONDOLU i jednu tipa trosedeznice

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas