Strana 10 od 45 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #91
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    54
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    PRVO: Svi vi optuzujete kopaonik kako ne rade staze(KRCMAR, BELA REKA, LEDeNICA...) . Na kopaoniku postoje jos mnooooogo staza koje su odlicne za skijanje. Gobelja relej i greben. FANTASTICNO. Gobelja greben skijate sami na stazi .

    DRUGO: Vi koji pricate o slovackoj nemojte ovde da pricate o njoj vec tamo"EVROPA I OSTALI..." Ako vam se tamo svidja onda idite u slovacku i nemojte da pricate o Kopaoniku kako nema staza nema ratraka guzva na stazama.

    TRECE: Neznam da li ste citali utiske jedan je naveo sve najgore o Kopaoniku.
    KAko na stazama naleces na ogromne stene sto nije tacno. Da u jatovim apartmanima mozes da dobijes sobu gde nema televizora to nije tacno.

    " - Ako sve ovo prezivite ceka vas skijanje po neuredjenim stazama (sem masinca koji se redovno odrzava mada tu mogu da vas ubiju sanke za hranu koje umeju da se otkace pa da se sjure niz padinu izmedju dece koja nemo posmatraju sta se desava). Ako imate noge kao bilder i tehniku kao neko od prvaka sveta u feee ride voznji a dosli ste na skijanje radi rekreacije onda su vam sanse da prezivite dan na skijanju za nijansu vece.Tu vas cekaju razna iznenadjenja, kao na primer kamenje velicine fudbalske lopte, hupseri, trava, ludi skijasi koji obezglavljeno voze u svim pravcima skuteri koje lete 80 na sat oko vase male dece a na Krcmaru ima i po neka bomba ako ste avanturisticki tip skijasa - to je staza za vas. Kad stignete na zicaru tu vas ceka naravno red..."
    Skuteri uopste nevoze po stazi vec sastrane a nema onih koji ti presecaju put. Ne znam kada si poslednji put bio na Kopaoniku ali sada na Karaman grebenu uopste nema guzve i ako ima brzo prodje. Sad ce centar (zicara) da se rastereti NOVIM CETVOROSEDOM. Jedino gde ima guzve priznajem ima na malom karamanu . Ali ni tamo vise nece biti jer je tu NOVI CETVOROSED i stari tanjir.


    Sve u svemu ljudi DODJITE NA KOPAONIK.

    Prijatelju,
    Bili smo na kopu pre neki dan (Sreda), jedino sto mogu da pohvalim je sneg i nista vise. Motorne sanke voze ko blesavi po sred staze iako je bila magla da se prst pred okom nije video (sramota), 1000 dinara ski pass za 3 staze (sramota) i jos nesto 2 kafe, 2 kisele i sokic 510 dinara (pa sta reci vise).:mad: SRAMOTA

  2. #92

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Prijatelju,
    Bili smo na kopu pre neki dan (Sreda), jedino sto mogu da pohvalim je sneg i nista vise. Motorne sanke voze ko blesavi po sred staze iako je bila magla da se prst pred okom nije video (sramota), 1000 dinara ski pass za 3 staze (sramota) i jos nesto 2 kafe, 2 kisele i sokic 510 dinara (pa sta reci vise).:mad: SRAMOTA

    Ja kad idem na KOP niko nevozi sanke po sredini nego sa strane.
    Recimo na Karaman grebenu voze ili ispod zice ili pored staze.
    A sto se tice cena zavisi gde si pio ta tvoj sokic vodu i kafu.......
    TAmo na masincu je dosta jeftino


    KOPAONIK

  3. #93
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    moje misljenje o kopu kao planini za bordere:
    staze veliki i mali karaman su dobre za pocetnike, za one koji zele da nauce izvodjenje nekih trikova na spustu i vracanje u kondiciju za neke strmije staze. motorne sanke sam i ja video da voze po sredini jer sam se mimoisao jedanput a drugi put su mi presle preko pravca kretanja. daljina jeste bila oko 50-ak metara u trenutku kad je bio ispred mene, ali ipak to ne bi trebalo da se desava. pun pogodak je bio izgradnja cetvoroseda definitivno, jos samo da zavrse taj ka pancicu i bice jos bolje. isao bih opet ali na krace pred neko duze zimovanje, tipa 3-4 dana.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  4. #94
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    54
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Ja kad idem na KOP niko nevozi sanke po sredini nego sa strane.
    Recimo na Karaman grebenu voze ili ispod zice ili pored staze.
    A sto se tice cena zavisi gde si pio ta tvoj sokic vodu i kafu.......
    TAmo na masincu je dosta jeftino


    KOPAONIK

    Prijatelju po stazi tj. sa strane, motorne sanke smeju da voze samo pripadnici gorske sluzbe spasavanja a ne divljaci i mamlazi kako bi bili vidjeni sto je vrlo cesta pojava na Kopaoniku na zalost:mad:

  5. #95
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    bata bane, oni sto su bili na motornim sankama su iz inspekcije. ali, u pravu si kada kazes da ne bi smeli da voze po sred staze.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  6. #96
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    54
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    A dobro, to je vec nesto drugo, kad te pokupi inspekcija to se ne vazi:mad:
    ja se izvinjavam inspekciji, neka oni i dalje divljaju po stazi

  7. #97

    Podrazumevano

    koliko staza uopste radi sad na kopu?
    board-moja prva,prava i jedina ljubav

  8. #98

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jovanitZa
    koliko staza uopste radi sad na kopu?

    Danas vrlo malo zica radi zbog vrlo loseg vremena.-MAGLE, VETRA
    A juce je skoro sve radilo sem Sidra (suvo rudiste) koje uopste i netreba, Bele reke, gvozdac, ledenice, i ski lift (tanjir) mali karaman ali cetvorosed radi.


    KOPAONIK

  9. #99

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dyape_zmay
    bata bane, oni sto su bili na motornim sankama su iz inspekcije. ali, u pravu si kada kazes da ne bi smeli da voze po sred staze.
    DYAPE ti si imao peh sa vezom kada smo Bane i Ja skijali na Malom Karamanu i kada su dva balavca jurcala po stazi,ali to nije poenta ove price,vec to da MI koji smo OBJEKTIVNI ne smemo nista reci sto smo videli kod mnogo naprednijih od nas,jer bi to uvredilo toboze lokalpatriote jer i oni to u sustini i jesu posto nisu videli drugo sa cime bi mogli da uporede to gde idu.A mi "NEZNALICE" i realni ljudi cemo s vremena na vreme otici na Kopaonik i skijati na mestima koja nama odgovaraju kao skijasima a ne kao leciliste sopstvene tastine i egoizma da nekazem NEZNANJA!

  10. #100

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Ja kad idem na KOP niko nevozi sanke po sredini nego sa strane.
    Recimo na Karaman grebenu voze ili ispod zice ili pored staze.
    A sto se tice cena zavisi gde si pio ta tvoj sokic vodu i kafu.......
    TAmo na masincu je dosta jeftino


    KOPAONIK
    Prijatelju mi kao ozbiljni ljudi zelimo da popijemo pice na mestu koje odgovara pristojnom coveku,a ne tamo negde kod masinca ili kako ti to nazivas,ipak mi Manijaci imamo stila a i ozbiljni smo ljudi.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas