Strana 13 od 45 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #121
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    54
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Super Girl
    Ne radi se samo otome da nam je tesko da cucimo ispred ambasade i cekamo vize=sve bi to bilo ok kad bih znala da cu sigurno dobiti vizu cekala bih i tri dana!A ovako kad si student pa ti treba potvrda da te roditelji finansiraju,a roditelji ti pri tom nezaposleni,o sengenu mozes samo da sanjas!!!Ne interesuje njih sto ja sama zaradjujem na razne nacine,kad nemam potvrdu o zaposlenju...I tako ostaje Kopaonik,samo,ne slazem se sa tim da lupaju cene(osim naravno ski pasa koji je preskup!).Naime,ja sam nesto raculana svakakve varijante,i Kopaonik mi ispadne mnogo povoljniji od Bugarske(koja ce na zalost i ove zime ostati moj nedosanjani san ).Moze se na Kopaoniku naci povoljan i smestaj,i jetnini lokali...

    Greska,

    Bansko je mnogo jeftinije nego Kop, a ono sto dobijes u Hotelu Vila Roka u Banskom za 215 eura to bi na Kopu bilo 600
    Izmenio/la Bata Bane; 27.12.2005 u 23:18.

  2. #122

    Podrazumevano

    Bata Bane, je l to istina, imam neku kombinaciju za tu Vila Roka?

  3. #123

    Podrazumevano zlatibor

    za onos sto nudi po zlatiborskim cenam je skuplji od kopas barem duplo. i jahorina (broj zica koje rade - ski pas) je itekako skuplja od kopa.

    sigurno je jedino to ako nam jednog dana ukinu vize kop ce biti poluprazan ali bez obzira na sve ja idem na jahorinu zato sto mi se svidja (dok ne ukinu vize)
    do pisanja ....

  4. #124
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od amater
    . i jahorina (broj zica koje rade - ski pas) je itekako skuplja od kopa.
    Ovo mi nikako nije jasno?
    Space Shuttle Ski

  5. #125
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton
    Bata Bane, je l to istina, imam neku kombinaciju za tu Vila Roka?
    istina, ja sam uplatio bas u vila roki. standardna soba, pp, upotreba jakuzija, bazena, saune, parnog kupatila, placena taksa, uracunat prevoz do gondole i sa sve povratnom autobuskom kartom kosta me 270EUR. evo ti sajt tog hotela www.villaroka.com/index_en.html baci pogled da vidis kakav je. ja palim tamo 28.01. pa cu vam preneti utiske kada se vratim.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  6. #126

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dyape_zmay
    istina, ja sam uplatio bas u vila roki. standardna soba, pp, upotreba jakuzija, bazena, saune, parnog kupatila, placena taksa, uracunat prevoz do gondole i sa sve povratnom autobuskom kartom kosta me 270EUR. evo ti sajt tog hotela www.villaroka.com/index_en.html baci pogled da vidis kakav je. ja palim tamo 28.01. pa cu vam preneti utiske kada se vratim.
    Ono sto sam ja cuo da tamo sve novo i da ljudi nemaju zamerke osim cini mi se za nocni zivot.

    E sad kad se vec porede cene: 270+140ski pass (6DANA!)+cca.150E ostali troskovi to te ispadne cca 560eur.Nek bude i 500. Za te pare i na Kopu moze da se prodje lepo 7DANA.

  7. #127
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od YIBLEX
    Ono sto sam ja cuo da tamo sve novo i da ljudi nemaju zamerke osim cini mi se za nocni zivot.

    E sad kad se vec porede cene: 270+140ski pass (6DANA!)+cca.150E ostali troskovi to te ispadne cca 560eur.Nek bude i 500. Za te pare i na Kopu moze da se prodje lepo 7DANA.
    Pa da za takvu kombinaciju ti treba 5glava, a za kop moze dosta jeftinije, ali najtuznije je u tome sto za 5glava mozes da skijas u francuskoj, austriji ili u italiji.
    Space Shuttle Ski

  8. #128
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od YIBLEX
    Ono sto sam ja cuo da tamo sve novo i da ljudi nemaju zamerke osim cini mi se za nocni zivot.
    tu si u pravu, ali to je gradic tj. ski centar koji se tek razvija.
    Citirati Originalno postavljeno od YIBLEX
    E sad kad se vec porede cene: 270+140ski pass (6DANA!)+cca.150E ostali troskovi to te ispadne cca 560eur.Nek bude i 500. Za te pare i na Kopu moze da se prodje lepo 7DANA.
    ali na kopu nema 56km staza...
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  9. #129

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dyape_zmay
    tu si u pravu, ali to je gradic tj. ski centar koji se tek razvija.

    ali na kopu nema 56km staza...

    Dobro nema 56km vec 44km.Bas je velika razlika u duzini staza. Bansko ima 3 cetvorosedeznice kao i kopaonik. Jedino sto Bansko ima GONDOLU i jednu tipa trosedeznice

  10. #130
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    bicu na kopu 3-4 dana od 3. januara pa cu se potruditi da obidjem sve staze i da prenesem utiske o stazama. obisao sam karaman staze kada sam bio sa bata banetom i popom na onom jednodnevnom skijanju i svidele su mi se, bile su ok. moje jedine zamerke su bile na inspekciju koja je na motornim sankama isla po sred staze i sto su cetvorosedi isli sporo. karaman staze su dobre za vracanje u kondiciju. govorim samo u svoje ime, nekome mozda vise leze strmije piste a neko ce sigurno smatrati idealnim.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas