Strana 15 od 45 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #141

    Podrazumevano

    istina je da su na masincu tako povoljne cene,jer mi smo prosle god pili caj za otprilike 35-40 dinara,a i ostalo je bilo sve jeftino

  2. #142

    Podrazumevano

    Jeste. I ja mislim da je oko 30-35 din. Ne morate vi da idete na elitna mesta..


    "Bio sam na Jahorini". Zice ne rade, staze se ne sredjuju. Jedan na motornim sankama me je pokosio. Hotel u raspadnutom stanju.



    KOPAONIK

  3. #143

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Gruja
    ne bas tu ali par desetina metara gore, isto na masincu, u nekom odmaralistu je prosle sezone par palacinki, par pica i kafa bilo oko 200 dindzi. Jes' da izgleda kao socijala ali je i bagatela.
    2006: Dve palacinke sas plazmu i aerokrem 80din,koka-kola u limenci 80.Sad za vikend udjem kad ono puno engleza,Pitamo konobara jer su tu smesteni a on kaze; ma jok provalili da je jeftino pa svracaju svaki dan. Kafic se zove Beli Andjeo ima spoljni deo i unutrasnji sa separeima.Totalno je ok.

  4. #144
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    10x yublex
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  5. #145

    Podrazumevano

    Koje sve žice rade na Kopaoniku (sada)? I koliko ima snega?

    JEZERINE

  6. #146

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Jeste. I ja mislim da je oko 30-35 din. Ne morate vi da idete na elitna mesta..


    "Bio sam na Jahorini". Zice ne rade, staze se ne sredjuju. Jedan na motornim sankama me je pokosio. Hotel u raspadnutom stanju.



    KOPAONIK
    U kome Hotelu si bio? Na kojoj stazi su te pokosile motorne sanke?Koliko si platio smestaj i na kojim stazama si skijao,odnosno kako se zovu staze koje nisu bile sredjene?Pozdrav,POP

  7. #147

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    U kome Hotelu si bio? Na kojoj stazi su te pokosile motorne sanke?Koliko si platio smestaj i na kojim stazama si skijao,odnosno kako se zovu staze koje nisu bile sredjene?Pozdrav,POP

    Salio sam se sa tim. Nisam bio na Jahorini. Nego samo da vidite kako to izgleda kada vi to pricate o Kopu.:mad: :mad: :mad:

  8. #148

    Podrazumevano

    ljudi ovo stvarno pocinje da me nervira:mad: ,zasto na kopu radi samo 5 zicara:mad: ,jos pise da su oblaci i magla 0/10 + danas je subota:mad:
    ski rules


  9. #149
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Salio sam se sa tim. Nisam bio na Jahorini. Nego samo da vidite kako to izgleda kada vi to pricate o Kopu.:mad: :mad: :mad:
    neki ljudi (ne kazem da ovde ima takvih) su i dalje u 3pu da je u inostranstvu sve mnogo bolje nego ovde. moje je misljenje da je kop sasvim dobar ali da je ipak malo skuplji nego sto bi trebao biti. i dalje mislim da bi ski pass trebao biti 93 eur ali za strance, a za nas mislim da bi bilo najoptimalnije oko 75 eur. ionako bi se ta razlika potrosila u infrastrukturi, ali bi ljudi bili mnogo zadovoljniji. bugari su odradili tu akciju i ispostavilo se kao mnogo dobar fazon.

    naglasavam da je to moje misljenje. ja idem na kop tretjeg januara i verovatno idem bar jos jednom u februaru na produzeni vikend.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  10. #150
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Salio sam se sa tim. Nisam bio na Jahorini. Nego samo da vidite kako to izgleda kada vi to pricate o Kopu.:mad: :mad: :mad:
    Pazi ja volim Kop, koji nije los, ustvari daleko da je los, ali Jahorina je bolja po svim stavkama sem po provodu, gde je Kop zakon, jednostavno kad vec trosim pare ja cu uvek gledati da za to sto trosim dobijem vise, u ovom slucaju za manje pare dobijam vise sa Jahorinom. A tebi preporucujem da promenis malo skijaliste i da odes na Jahorinu evo mozes i sa manijacima neki termin pa posle sam proceni.
    Space Shuttle Ski

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas