Strana 19 od 45 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 181 do 190 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #181
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    [quote=pop67]
    Citirati Originalno postavljeno od Stevs

    STEVS,zasto mi stalno brises pitanje koje postavljam za BOJANA 87,da li ga poznajes?IliILi da nije u pitanju dupli USER?DAKLE,BOJANE 87,GDE SI SKIJAO OSIM KOPAONIKA?
    PS Nemoj mi brisati poruke!
    Pozdrav,POP
    Zato što nema razloga da se podbadamo oko toga. To je stvar koju možeš da ga pitaš na Private Message. Čovek je izneo svoje mišljenje iznesi i ti šta god želiš ali nema razloga da se podbadamo na takav način.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  2. #182
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    [QUOTE=pop67]

    DAKLE,BOJANE 87,GDE SI SKIJAO OSIM KOPAONIKA?

    Dakle da ti odgovorim mada to nema nikakve veze sa ovom nasom raspravom.
    Dakle nisam skijao nigde u zapadnoj evropi, ali sam zato skijao na jahorini i na borovecu.Kopaonik ne moze da se poredi sa jahorinom a jedini suparnici u ovom delu evrope su mu borovec i bansko.
    Po trenutnom stanju stvari Jahorina je otprilike kao kopaonik 2000.Znaci zice su zastarele, pola zica ne radi a i ako rade pitanje je koliko ce raditi.Jedina stvar koja je bolja na jahorini je cena propratnih sitnica ( kafa,sok,..) , mada realno gledano i na Kopu ima mesta gde se moze jesti i piti za male pare. Kopaonik u ovim uslovima pruza mooogo vise od jahorine.
    Sto se tice poredjenja Kopaonika i Boroveca tu su stvari malo drugacije.Da smo Borovec i Kopaonik poredili pre pet godina situacija bi bila ista kao gore navedena, ali posto se u zadnjih dve godine dosta uradilo u pogledu infrastrukture mislim da polako Kop staje rame uz rame sa Borovcom.Za sada Bugarski ski centri su za korak ispred ali mislim da ce izgradnjim jos dva cetvoroseda i ponovnim otvaranjem krcmara kopaonik biti ako ne isti onda malo bolji od bugarskih ski centara.

    Pope nemam nameru da se raspravljam oko toga da li su bolji uslovi za skijanje na Kopaoniku ili na Val Dizeru, jer su takva poredjenja nemoguca.Mislim da kopaonik treba da tezi da postane nesto nalik zapadnim ski centrima, ali realno gledano on to nece nikada postati zbog svog geografskog polozaja.

  3. #183

    Podrazumevano

    [QUOTE=Bojan87]
    Citirati Originalno postavljeno od pop67

    DAKLE,BOJANE 87,GDE SI SKIJAO OSIM KOPAONIKA?

    Dakle da ti odgovorim mada to nema nikakve veze sa ovom nasom raspravom.
    Dakle nisam skijao nigde u zapadnoj evropi, ali sam zato skijao na jahorini i na borovecu.Kopaonik ne moze da se poredi sa jahorinom a jedini suparnici u ovom delu evrope su mu borovec i bansko.
    Po trenutnom stanju stvari Jahorina je otprilike kao kopaonik 2000.Znaci zice su zastarele, pola zica ne radi a i ako rade pitanje je koliko ce raditi.Jedina stvar koja je bolja na jahorini je cena propratnih sitnica ( kafa,sok,..) , mada realno gledano i na Kopu ima mesta gde se moze jesti i piti za male pare. Kopaonik u ovim uslovima pruza mooogo vise od jahorine.
    Sto se tice poredjenja Kopaonika i Boroveca tu su stvari malo drugacije.Da smo Borovec i Kopaonik poredili pre pet godina situacija bi bila ista kao gore navedena, ali posto se u zadnjih dve godine dosta uradilo u pogledu infrastrukture mislim da polako Kop staje rame uz rame sa Borovcom.Za sada Bugarski ski centri su za korak ispred ali mislim da ce izgradnjim jos dva cetvoroseda i ponovnim otvaranjem krcmara kopaonik biti ako ne isti onda malo bolji od bugarskih ski centara.

    Pope nemam nameru da se raspravljam oko toga da li su bolji uslovi za skijanje na Kopaoniku ili na Val Dizeru, jer su takva poredjenja nemoguca.Mislim da kopaonik treba da tezi da postane nesto nalik zapadnim ski centrima, ali realno gledano on to nece nikada postati zbog svog geografskog polozaja.
    Evo zasto sam isistirao na odgovoru,ovo je mnogo ozbiljan odgovor u odnosu na diskusije koje je "BOJAN 87" do sada iznosio,ni ja vise necu da se kako kaze STEVS da se PODBADAM,vec cu sada ozbiljno da razgovaram sa gospodinom Zoranom Radulovic o ovome sto se radi na forumu!Mislim da nema smisla obmanjivati ljude!

  4. #184
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Evo zasto sam isistirao na odgovoru,ovo je mnogo ozbiljan odgovor u odnosu na diskusije koje je "BOJAN 87" do sada iznosio,
    Ne razumem sta je bilo tako NEOZBILJNO u mojim predhodnim postovima.



    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    vec cu sada ozbiljno da razgovaram sa gospodinom Zoranom Radulovic o ovome sto se radi na forumu!Mislim da nema smisla obmanjivati ljude!
    Ovo nisam razumeo

    Nije mi jasno sta ti se "pop67" tacno ne svidja u mojim postovima.

  5. #185
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Definitivno si ovaj put u pravu,Jahorinu ce puno kostati ovakav pristup skijasima ove sezone!
    Ne znam Pope kako ce ih samo kostati? Pa ova godina im je najposecenija od ko zna kad. Mislio si verovatno u buducnosti.
    Space Shuttle Ski

  6. #186

    Podrazumevano

    [quote=KOP_MANIA]A zaboravio sam da kazem i za ski pass. Rekao je da je dvodnevni 23 evra.
    Na kopu je 2700 kada to podelimo otprilike sa 86 recimo da je toliko dobije se isto 23 evra. Ali Kopaonik za te pare mnogo mnogo mnogo vise pruza. 3 cetvoroseda pa cak da i idu sporo to su cetvorosedi...... i jos mnogo vise staza nego na Jahorini koje uopste i nerade...[/quote
    2 cetvoroseda.....volim ja kop ali i jahorina je lepa...

  7. #187

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    Ne znam Pope kako ce ih samo kostati? Pa ova godina im je najposecenija od ko zna kad. Mislio si verovatno u buducnosti.
    Druze znas ti o cemu sam pisao,rast cene ski pass-a mrlje i slicno! Sledece godine ce cene biti u proseku vece za 25%,zapisi cene nekih USLUGA pa pogledaj sledece sezone u ovo vreme...Ako se ne opamete pukli su kao BAS...

  8. #188
    Junior Member ket avatar
    Datum registracije
    11.12.2005
    Lokacija
    Bg
    Godina
    47
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Ajmo ljudi, daljte malo svezih informacija sa Kopa.Idem gore 14. januara,a plasi me taj deciji raspust,jel ima guzve na zicama?Kakve su staze?Ma sve me zanima?

  9. #189
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Druze znas ti o cemu sam pisao,rast cene ski pass-a mrlje i slicno! Sledece godine ce cene biti u proseku vece za 25%,zapisi cene nekih USLUGA pa pogledaj sledece sezone u ovo vreme...Ako se ne opamete pukli su kao BAS...
    Pa zato ti i kazem sledece sezone a ne ove
    Space Shuttle Ski

  10. #190
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    [QUOTE=Bojan87]
    Citirati Originalno postavljeno od pop67

    DAKLE,BOJANE 87,GDE SI SKIJAO OSIM KOPAONIKA?

    Dakle da ti odgovorim mada to nema nikakve veze sa ovom nasom raspravom.
    Dakle nisam skijao nigde u zapadnoj evropi, ali sam zato skijao na jahorini i na borovecu.Kopaonik ne moze da se poredi sa jahorinom a jedini suparnici u ovom delu evrope su mu borovec i bansko.
    Po trenutnom stanju stvari Jahorina je otprilike kao kopaonik 2000.Znaci zice su zastarele, pola zica ne radi a i ako rade pitanje je koliko ce raditi.Jedina stvar koja je bolja na jahorini je cena propratnih sitnica ( kafa,sok,..) , mada realno gledano i na Kopu ima mesta gde se moze jesti i piti za male pare. Kopaonik u ovim uslovima pruza mooogo vise od jahorine.
    Sto se tice poredjenja Kopaonika i Boroveca tu su stvari malo drugacije.Da smo Borovec i Kopaonik poredili pre pet godina situacija bi bila ista kao gore navedena, ali posto se u zadnjih dve godine dosta uradilo u pogledu infrastrukture mislim da polako Kop staje rame uz rame sa Borovcom.Za sada Bugarski ski centri su za korak ispred ali mislim da ce izgradnjim jos dva cetvoroseda i ponovnim otvaranjem krcmara kopaonik biti ako ne isti onda malo bolji od bugarskih ski centara.

    Pope nemam nameru da se raspravljam oko toga da li su bolji uslovi za skijanje na Kopaoniku ili na Val Dizeru, jer su takva poredjenja nemoguca.Mislim da kopaonik treba da tezi da postane nesto nalik zapadnim ski centrima, ali realno gledano on to nece nikada postati zbog svog geografskog polozaja.

    Mislim da je glupa svaka polemika i svadja na forumu, mi smo samo ljudi koji volimo sneg i skijanje, nema bre veze koje gde skijao, neka svako iznese svoje misljenje zato i sluzi forum.

    Pozdrav svima

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 6 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 6)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas