Strana 26 od 45 PrvaPrva ... 16242526272836 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 251 do 260 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #251

    Podrazumevano

    eeeeeeeeeeej drugari........evo stigla sam sa kopa i nemate pojma koliko je bilo dobro... veliki pozdrav SKI MANIJACIMA i bas mi je drago sto sam vas upoznala!!!(da ne nabrajam sad celu ekipu koja je bila gore)xixixixixixixi jedva cekam da se vidimo na igristima!!!POZZZ
    board-moja prva,prava i jedina ljubav

  2. #252
    Junior Member Flow avatar
    Datum registracije
    18.09.2005
    Lokacija
    Pancevo
    Godina
    47
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oddball
    ... iz dva razloga: taj vid zabave mene ne zanima & bili smo preumorni.

    Ima tu jedan rezim, nisam primenjivao ali sam cuo od starijih - skijas do 4-pola5pm, u 5 dolazis 'doma' i odma' se zabadas u krevet, oko 11pm se dizes i izlazis, radis sta radis i u 4-pola5am se zabadas opet u onaj isti krevet sto pre ne bi li ujutru ustao na vreme i bio medju prvima na zici
    I sad, ko koliko izdrzi, 5 dana, 10, kad se vratis kuci sledi rehabilitacija jer ce najverovatnije da te slomi i baci u krevet od umora i iscrpljenosti

    @Misko...
    ...valjda se uz te ture trazi i neko meze da se na*ode pred
    Izmenio/la Flow; 13.01.2006 u 00:21.

  3. #253
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Taman da umres:(

  4. #254

    Podrazumevano

    Idemo da se skijamo.
    Alkohol i izlasci su mi vec na nos izasli preko ovih praznika.
    Hoce li ko od vas biti gore od 21.01. da me nauci skijati?
    Da ne zaglavim u hehe.

    Pozdrav svima i hvala na informacijama!

  5. #255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasa4
    LJUDI,ZNA LI KO KAKVE SU CJENE NA KOPU?
    KAFA,KLOPA,PIVO,SOK?????
    TAMO SAM OD 21.01 PA DA ZNAM STA ME CEKA.
    Najjeftinije mesto na Kopu je planiski dom "Rtanj" na stazi Mali Karaman. Ako se tako organizujes, moci ces odlicno da klopas po prihvatljivim cenama, a kafa (turska, nema espreso), caj, sokovi su jeftiniji nego u Bgd. Uz to, ambijent je pravi planinski, skijaski.
    Prosle godine su vrlo umerene cene bile u restoranu u Vili "Ivana", (preko puta vojske) ne znam kako je sada. To je neka vrsta italijanskog restorana, a italijanski restorani nisu bas autentican planinski sadrzaj, pa se to odrazava i na posetu. Zbog toga je verovatno jeftinije nego drugde.
    Sto se ostalog tice, mozda ima jos negde da se nadje nesto, ali u principu neka ti je bog u pomoci

  6. #256
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    Ljudi ako hoćete da jeftino prođete na kopaoniku jedini i parvi izbor je BRZEĆE.

    SMEŠTAJ - poprilično jeftiniji ako ga još uvek ima u hotelima . Ali privatni uvek sigurno ima!

    HRANA PIĆE U PRODAVNICAMA - cene sasvim normalne kao da kupujete u bilo kojoj prodavnici u vašem mestu.

    IZLASCI - nije baš neka ponuda ali jeftinije je nego po kafićima u vešim mestima.

    ŽICE - Bela Reka I i Bela Reka II i za 20-25 minuta max ste u redu za žicu na Kneževskim Barama ili na Gvozdcu. Jedino slabiji skijaši ili skijaši koji hoće da sčuvaju opremu. Trebalo bi da krenu sa vrha Karamana oko 15:15 h ka belim rekama. Da bi se spustili žicom do BRZEĆA. ..biga problematičan je levak na Beloj Reci II mnoooogo kamenja na stazi. Ali po dubokom snegu sa strane je već druga priča.

    AUTOBUSI DO VRHA KOPA I NAZAD za one koji hoće gospodski na stazu ili u slučaju da ne rade BR I i BR II.
    Izmenio/la ThE_MaN; 13.01.2006 u 03:16.

  7. #257

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    SASA ne bih da ti realnim pisanjem unapred upropastim zimovanje.Ali ponesi dzak love!

    Pope sad stvarno vise preterujes sa tim PONESI DZAK LOVE. Mozda i jeste skup Kopaonik ali svi ostali pricaju kako negde i ima jeftino jedino ti pricas kako ce nas oni odrati. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

  8. #258
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    @pop67:
    ako je kopaonik toliko skupa i losa planina za skijanje zasto si isao vec tri puta u ovoj sezoni? ja sam iz prica drugih zakljucio da je tamo extra skupo, i kao sto sam vec rekao poslednji put sam bio tamo pre 15ak godina tako da su moji zakljuchci bili postavljani na iskustvu drugih ljudi. tek kada sam otisao video sam da postoje i mesta na kojima topla cokolada ne kosta 200 din i moje misljenje se promenilo.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  9. #259

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oddball
    @pop67:
    ako je kopaonik toliko skupa i losa planina za skijanje zasto si isao vec tri puta u ovoj sezoni? ja sam iz prica drugih zakljucio da je tamo extra skupo, i kao sto sam vec rekao poslednji put sam bio tamo pre 15ak godina tako da su moji zakljuchci bili postavljani na iskustvu drugih ljudi. tek kada sam otisao video sam da postoje i mesta na kojima topla cokolada ne kosta 200 din i moje misljenje se promenilo.

    TOPLA ČOKOLADA uopšte ne košta 200 nego najvisš 100. Možda je u GRANDU 200 to neznam. Na rtnju t.č. košta oko 50 - 60 ne znam tačno. Kao što vidim ti se zadnji put bio 1990. Rekao si pre 15ak god. Idi sada i promenićeš mišljenje.

  10. #260

    Podrazumevano

    KOP MANIA izvini ali topla cokolada kosta od 150-200din
    board-moja prva,prava i jedina ljubav

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas