Strana 28 od 45 PrvaPrva ... 18262728293038 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 271 do 280 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #271

    Podrazumevano

    Ovo je forum, ovde se priča, tj. diskutuje. A u tvom stilu ću da ti odgovorim: kome se ne diskutuje ovde ne mora da dolazi na forum .

  2. #272
    Junior Member Flow avatar
    Datum registracije
    18.09.2005
    Lokacija
    Pancevo
    Godina
    47
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    A sto se pica na stazama tice ja uvek isplaniram da kad se vozim Malim jezerom svratim do rtnja i popijem ili pojedem nesto i malo se nasuncam (pljeskavica sa kajmakom)mmmmmmmm.
    Tako da kome je skupo ne mora da ide na Kopaonik:( :(
    ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

    Najvise volim ove argumentovane rasprave
    Nisam jedino shvatio za Jezerce i Rtanj, verovatno se mislilo na Mali Karaman...

  3. #273
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    pa da, odmaraliste rtanj se nalazi sa desne strane (kad se spustas) malog karamana.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  4. #274

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Flow
    ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

    Najvise volim ove argumentovane rasprave
    Nisam jedino shvatio za Jezerce i Rtanj, verovatno se mislilo na Mali Karaman...


    Da mislio sam na Mali karaman nego mahinalno pisem jezero

  5. #275

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oddball
    @pop67:
    ako je kopaonik toliko skupa i losa planina za skijanje zasto si isao vec tri puta u ovoj sezoni? ja sam iz prica drugih zakljucio da je tamo extra skupo, i kao sto sam vec rekao poslednji put sam bio tamo pre 15ak godina tako da su moji zakljuchci bili postavljani na iskustvu drugih ljudi. tek kada sam otisao video sam da postoje i mesta na kojima topla cokolada ne kosta 200 din i moje misljenje se promenilo.
    Ti sada pises sasvim drugacije od kada si promenio user,koliko se secam ti si bio na Kopaoniku sa Bata Banetom i samnom pa si na osnovu tog iskustva i pisao,ono nam je bilo isto ako se ne varam...A ovakvim pitanjima samo mi stavljas do znanja da si ljut na mene sto mi apsolutno nista ne znaci,a na Kopaoniku sam bio 3 puta a ici cu jos najmanje 5 do kraja sezone i ako nadjem sva ta mesta na kojima se moze za normalne pare popiti i jesti,svakako cu to pohvaliti i necu kao NEKO da pljujem pa da lizem!Ja nikada ne zakljucujem na osnovu prica drugih ljudi vec na osnovu sopstvenog iskustva,dakle ti da se pridrzavas ovoga ne bi ni mogao da zakljucujes!
    Izmenio/la Stevs; 18.08.2006 u 15:33.

  6. #276

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Pope sad stvarno vise preterujes sa tim PONESI DZAK LOVE. Mozda i jeste skup Kopaonik ali svi ostali pricaju kako negde i ima jeftino jedino ti pricas kako ce nas oni odrati. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
    Ma ne preterujem veruj mi nego izgleda da nisam imao srece da naletim na takvo mesto,ali sada kada imam informaciju gde se nalaze,obici cu ih kada prvi put odem,mozda sledece nedelje,pozdrav POP
    P.S.Kop Mania ako mozes da izvedes najjeftiniju varijantu za cetvoroclanu porodicu,2velika i 2 mala sedmodnevna ski pass-a i da nam to napises,bio bih ti vrlo zahvalan!

  7. #277

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad
    Ovo je forum, ovde se priča, tj. diskutuje. A u tvom stilu ću da ti odgovorim: kome se ne diskutuje ovde ne mora da dolazi na forum .
    Duuuuuuuuuuuuuuuuuuugo vremena ce pojedinima trebati da shvate ovo sto si napisao WLAD druze,potpuno si u pravu!Pozdrav,POP

  8. #278
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bojan
    Cigansko ponašanje pocinje jos u Brzeću kada na tebe skaču i otimaju ti lanac iz ruke tražeći 500 dinara. Bukvalno otimaju, znači nisam mogao da ih oteram govoreci "ljudi, stavljam sam lance vec godinama i ne treba mi pomoć". Zamalo da se potučeš da bi stavio rođeni lanac.

    To si sasvim upravu. Ali ako im drško odbrusiš postaju manji od makovog zrna. Par puta sam na vrh kopa išao iz Brzeća kolima pre nove godine. Pošto nisu radile BR I i BR II. Jednom sam imao situaciju sa ovima što nameštaju lance. Stali smo sa dva auta na čistinu tj. direktno tu gde stoje da sami namestimo lace.

    I priča je tekla ovako ukratko:

    oni - Ne možete sami da namestite lance zašta mi stojimo ovde.

    JA - Oteram ih tamo gde treba.

    ONI - Znaš pomerite automobile pa nameštajte lance dalje od nas. Ne možemo da radimo od vas.

    JA - Jel si rođen na putu pa je to tvoje vlasništvo a možda ti i baba ostavila put u nasledstvo.

    oni - Znaš mi smo raščistili ovde da bi mogli da radimo a vi nam zauzimate mesto.

    JA - ZAr nije greder očistio to da bi narod mogao da stane da predhne i eventualno namesti sam sebi lance.

    oni - Mi stojimo ovde kako bi pomogli ljudima.

    JA- Mislite da pelješite budale.

    ONI - .ebiga hoćeš da nam daš 100 din. da ti namestimo lance na oba auta.

    JA - Mar. u pi... mater...

    ONi - .ebiga mi se sa vama šalimo a ti sve shvataš ozbiljno.

    Od tada kad me vide mašu i odpozdravljaju me kao da sam im rod rođeni.

    Kao što vidite lepa reč i gvozdena vrata otvara.
    Izmenio/la ThE_MaN; 13.01.2006 u 16:48.

  9. #279

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Ma ne preterujem veruj mi nego izgleda da nisam imao srece da naletim na takvo mesto,ali sada kada imam informaciju gde se nalaze,obici cu ih kada prvi put odem,mozda sledece nedelje,pozdrav POP
    P.S.Kop Mania ako mozes da izvedes najjeftiniju varijantu za cetvoroclanu porodicu,2velika i 2 mala sedmodnevna ski pass-a i da nam to napises,bio bih ti vrlo zahvalan!

    Ski pass ti ispadne 26000 i period od 18.02. – 04.03.2006. 25 230 i to ti ispadne oko 50000. Ski pass je mozda malo skuplji nego sto treba ali 25230 za 4-clanu porodicu u JAT apartmanima nije mnogo - 7 dana.
    Skijanje nije bas tako jeftin sport. sedmodnevni za decu je 5100 a za odrasle je 7900

  10. #280
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ThE_MaN
    To si sasvim upravu. Ali ako im drško odbrusiš postaju manji od makovog zrna. Par puta sam na vrh kopa išao iz Brzeća kolima pre nove godine. Pošto nisu radile BR I i BR II. Jednom sam imao situaciju sa ovima što nameštaju lance. Stali smo sa dva auta na čistinu tj. direktno tu gde stoje da sami namestimo lace.

    I priča je tekla ovako ukratko:

    oni - Ne možete sami da namestite lance zašta mi stojimo ovde.

    JA - Oteram ih tamo gde treba.

    ONI - Znaš pomerite automobile pa nameštajte lance dalje od nas. Ne možemo da radimo od vas.

    JA - Jel si rođen na putu pa je to tvoje vlasništvo a možda ti i baba ostavila put u nasledstvo.

    oni - Znaš mi smo raščistili ovde da bi mogli da radimo a vi nam zauzimate mesto.

    JA - ZAr nije greder očistio to da bi narod mogao da stane da predhne i eventualno namesti sam sebi lance.

    oni - Mi stojimo ovde kako bi pomogli ljudima.

    JA- Mislite da pelješite budale.

    ONI - .ebiga hoćeš da nam daš 100 din. da ti namestimo lance na oba auta.

    JA - Mar. u pi... mater...

    ONi - .ebiga mi se sa vama šalimo a ti sve shvataš ozbiljno.

    Od tada kad me vide mašu i odpozdravljaju me kao da sam im rod rođeni.

    Kao što vidite lepa reč i gvozdena vrata otvara.

    Meni budala prosle godine hteo da lupi lancima po kolima, sto nism dozvolio da mi on namesta lance i na kraju ga je dobio po glavi. Samo mi krivo sto nije jos neko od njegovih skocio:mad:

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas