Strana 29 od 45 PrvaPrva ... 19272829303139 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 281 do 290 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #281

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Ski pass ti ispadne 26000 i period od 18.02. – 04.03.2006. 25 230 i to ti ispadne oko 50000. Ski pass je mozda malo skuplji nego sto treba ali 25230 za 4-clanu porodicu u JAT apartmanima nije mnogo - 7 dana.
    Skijanje nije bas tako jeftin sport. sedmodnevni za decu je 5100 a za odrasle je 7900
    HVALA tebi KOP MANIA na ovom racunanju i trudu,dakle 50000din(600E),ali nesto moramo jesti100-150E,prevoz(gorivo+putarine)50E,dvoje dece sa minimalnim zeljama100E.Ipak je ovo cifra za prosecnu srpsku porodicu,eto o tome ja pisem postovani KOP MANIA.Ne zelim da se hvalim,ali brate ja kao ski instruktor drzim besplatnu ski skolu gde god da se pojavim sve u smislu popularizacije i omasovljenja skijanja u nas!Skijanje ne treba da bude skup sport,vec treba da bude dostupan svakome ko zeli da ga upraznjava.Zato planinski centri treba da usklade odnosno da formiraju cene u skladu sa bruto nacionalnim dohotkom po glavi stanovnika i da paritet bude 1 hleb 1 pakovanje(10 kut)sibica.Pozdravljam te i jos jednom ti se zahvaljujem na trudu oko izracunavanja osnovnog troska!

  2. #282
    Member duleKG avatar
    Datum registracije
    25.08.2005
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    41
    Poruke
    36

    Podrazumevano

    pa lako tebi bane kada si bruce lee

  3. #283

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    HVALA tebi KOP MANIA na ovom racunanju i trudu,dakle 50000din(600E),ali nesto moramo jesti100-150E,prevoz(gorivo+putarine)50E,dvoje dece sa minimalnim zeljama100E.Ipak je ovo cifra za prosecnu srpsku porodicu,eto o tome ja pisem postovani KOP MANIA.Ne zelim da se hvalim,ali brate ja kao ski instruktor drzim besplatnu ski skolu gde god da se pojavim sve u smislu popularizacije i omasovljenja skijanja u nas!Skijanje ne treba da bude skup sport,vec treba da bude dostupan svakome ko zeli da ga upraznjava.Zato planinski centri treba da usklade odnosno da formiraju cene u skladu sa bruto nacionalnim dohotkom po glavi stanovnika i da paritet bude 1 hleb 1 pakovanje(10 kut)sibica.Pozdravljam te i jos jednom ti se zahvaljujem na trudu oko izracunavanja osnovnog troska!


    Pa nemozes da ti ski pass i ostalo bude jeftino ako svi mi trazimo sredjivanje staza nove zicare itd... I ratraci ,topovi , zicare moraju da se plate..

  4. #284

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Ti sada pises sasvim drugacije od kada si promenio user,koliko se secam ti si bio na Kopaoniku sa Bata Banetom i samnom pa si na osnovu tog iskustva i pisao,ono nam je bilo isto ako se ne varam...A ovakvim pitanjima samo mi stavljas do znanja da si ljut na mene sto mi apsolutno nista ne znaci,a na Kopaoniku sam bio 3 puta a ici cu jos najmanje 5 do kraja sezone i ako nadjem sva ta mesta na kojima se moze za normalne pare popiti i jesti,svakako cu to pohvaliti i necu kao NEKO da pljujem pa da lizem!Ja nikada ne zakljucujem na osnovu prica drugih ljudi vec na osnovu sopstvenog iskustva,dakle ti da se pridrzavas ovoga ne bi ni mogao da zakljucujes!http://www.skijanje.co.yu/forum/atta...1&d=1137160714
    Znaci to je ta skupina ski maniaca. Predpostavljan da si ti pope ovaj prvi

  5. #285
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Znaci to je ta skupina ski maniaca. Predpostavljan da si ti pope ovaj prvi

    Sa desne strane prvi
    Izmenio/la Bata Bane; 13.01.2006 u 22:40.

  6. #286
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Godina
    55
    Poruke
    174

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od duleKG
    pa lako tebi bane kada si bruce lee

    Ce gi potepamo svi

  7. #287
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    znas sta pope, pun mi je rac da se objasnjavam sa tobom. ono sto mene cudi kod tebe je da ti kao covek koji je fizicki stariji od mene 12 godina ima 3pove da su svi protiv tebe, da ti sve znas najbolje, da si ti bitan u zivotnoj prici svih ljudi i da se na kraju sve vrti oko tebe.
    Citirati Originalno postavljeno od pop67 06-01-2006, 21:39 @Kopaonik Sneg???
    ...a da kazem da su me kontaktirali neki ljudi pre ulaganja u Kop trazivsi moje misljenje u sta prvo uloziti.Vise ni rec o ovome ispasce da se hvalim a to ne bih!Pozdrav,POP...
    jedna od odlika zrelog coveka je da saslusa sagovornika i da cuje sta on prica ako vec vrsi dijalog. da si me slusao u X razgovora koje smo vodili sta sam pricao ne bi postovao sa
    Citirati Originalno postavljeno od pop67 Today, 14:58 @Kopaonik Sneg???
    Ti sada pises sasvim drugacije od kada si promenio user,koliko se secam ti si bio na Kopaoniku sa Bata Banetom i samnom pa si na osnovu tog iskustva i pisao,ono nam je bilo isto ako se ne varam...
    1). ako sam promenio user name nisam promenio nacin razmisljanja, a kao sto vidis signatura je ostala, i svi ostali podaci, kao i linkovi za moje postove. a o promeni nicka ti si znao i pre, kada sam ti rekao jos kod bata baneta u kaficu da cu staviti tag "oddball" na kacigu koju si mi prodao i da cu verovatno promeniti nick na forumu, a to je bilo pre svih prica oko reklamiranja.
    kad sam vec spomenuo i to, mogao da napises kako je zaista tekao razgovor izmedju nas dvojce kada smo se culi telefonom. a sve je pocelo sa:
    Citirati Originalno postavljeno od oddball aka dyape_zmay 29-12-2005, 17:32 @Ski Manijaci
    bata bane,
    no offence, ali ako neko zeli da stavim ime ili logo njegove firme koji kasnije necu moci nikako da skinem sa te jakne, ja zelim da mi se to plati. nisam raspolozen da reklamiram nikog za dzabe
    i dalje stojim iza te price. zasto bih nekoga koga ne poznajem reklamirao za dzabe. reklama je posao, a posao se naplacuje u keshu ili na kompenzaciju.
    2). mi jesmo seli u grandu da popijemo jutarnju kafu i tamo jeste ceh izasao onoliko koliko je izasao i to jeste cinjenica, ali takodje je cinjenica da na mestima poput rtnja (za koji tada nisam znao ni da postoji) za tu kolicinu novca se dobije mnogo vise (ili; da bi se dva espresa, kisela i negazirani sok platili mnogo manje).
    Citirati Originalno postavljeno od pop67 30-12-2005, 00:21 @Ski Manijaci
    Ovo je njegova odluka,ja na nju nisam uticao
    najbolje da ces ti uticati na moje odluke. dovoljno sam zreo i samostalan da ih donosim sam. a mogao si vec da spomenes i izbor koji sam imao: da radim kako mi se kaze - ili da istupim. ja mazohista nisam i smatram da bi svako normalan pod tim uslovima istupio.
    posto se izgleda sve svodi na ovo
    Citirati Originalno postavljeno od oddball aka dyape_zmay 30-12-2005, 00:07 @Ski Manijaci
    ja izlazim iz manijaka.
    ako ikoga interesuje razlog, neka pita popa.
    i tvog 3pa "teorije zavere"
    Citirati Originalno postavljeno od pop67 30-12-2005, 00:21 @ Ski Manijaci
    Da ne bi bilo zabune kakvu Dyape Zmay ima nameru da izazove...
    Originally Posted by pop67 30-12-2005, 00:21 @ Ski Manijaci
    ...usledio je njegov odgovor i pokusaj da krivicu prebaci na mene
    nikakvih skrivenih namera nisam imao, jednostavno nisam zeleo da objasnjavam svima jer neke ljude to ne zanima. koga je to interesovalo pm-ovao me je.


    Citirati Originalno postavljeno od pop67 Today, 14:58 @Kopaonik Sneg???
    i necu kao NEKO da pljujem pa da lizem!
    mnogo volis da prozivas

    izvinjavam se clanovima na postu. ovo je offtopic tim pre sto nisam vise u toj ekipi. ima u njoj super ljudi i drago mi je da sam ih upoznao i sa njima cu ostati u kontaktu.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  8. #288

    Podrazumevano

    Cena šestodnevnog ski passa za odrasle je oko 105 €, što je oko 40 € manje nego u Banskom. Sem toga, ove skijaške sezone Borovec je ponovo postao skijaški centar #1 na Balkanu. Urađene su nove staze, nabavljeni su novi topovi za proizvodnju veštačkog snega, kupljeni su novi ratraci, itd. Najduža staza sada ima 12 km. Gde to još ima na Balkanu?
    To vam je prica sa Boroveca - OLIVER


    Eto na Borovecu je ski pass 105 evra. Na kopu je sestodnevni 7000 i to kad se podeli da evro zaokruzimo na 88 dobije se 79 evra. 25 evra vise. A kaze da je u Banskom oko 145. Da li kopaonik ima najeftiniji ski pass u poredjenju sa bugarskom. Mozda oni imaju bolje staze ali ipak za 20-50 evra vise skijacu i na Kopu

  9. #289

    Podrazumevano

    Bezveze je uporedjivati cene kada je usluga skroz različita. Tako je bezveze uporedjivati Kopaonik sa Austrijom ili Bugarskom (isto Austrijanci drže žičare)..

    To je kao da kažem ski-pass u Turjaku (Rožaje, CG) je 4EUR dnevni pass, 21 nedeljni, to je XX EURa manje nego na Kopu..

    Jeste skup pass u Banskom, ne u odnosu na Kop, nego u odnosu na Austriju!

  10. #290

    Podrazumevano

    Heeeeeeej ljudi,vrati sam se pre oko 1 sat sa kopa i da vam kazem ukratko kako je bilo .

    1. Vreme je prve nedelje bilo katastrofa magla,magla,jos magle,vetar,jos vetra.Druge nedelje je bilo ko izmisljeno ali jbg dobio sam upalu uveta .

    2.Staze su bile u solidnom stanju oko 10.00 jer ih utabaju predhodni dan pa ih mrzi opet ujutro.

    3.Lesinare na putu i po parkinzima sam morao da stavim pod posebnu stavku iz sledecih razloga:U dolasku ti se bacaju pod tockove da bi ti rekli da ne mozes gore bez lanaca i ako sija Sunce ( popeo se bez problema).Naravno nema teorije da na tom mestu kasnije SAM namestis lance zbog pomenutih.Na parkinzima te USELJAVAJU u parking mesto(nasledili od pradede) uz naravno tarifu.
    Najveci biser je bio zadnja 3 jutra kad je jedan isao po celom konaku u 8.00 i svima kucao na vrata trazio neke Novosadjane da se dogovore oko otrpavanja auta i naravno tarife.

    Sve u svemu bilo je odlicno skijanje mada zicare gvozdac i ledenice zadnja tri (najbolja) dana nisu radile:mad: iz neposznatih razloga.

    p.s.
    Raduje me sto ima dosta stranaca mada ne znam da li ce se vratiti sledece godine.
    Izmenio/la ski dude; 15.01.2006 u 22:47.
    ski rules


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 5 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 5)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas