Strana 35 od 45 PrvaPrva ... 253334353637 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 341 do 350 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #341
    Hocu da skijam!!!
    Datum registracije
    29.01.2006
    Lokacija
    NBGD
    Godina
    44
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    Razmisljam jer vredi ostaviti kola U brzecu i izvuci se zicom gore ?....Da se ne smaram sa penjanjem/silazenjem
    Ja ti to najtoplije preporucujem. Pogotovo ako je napadalo jos snega. Vecina vozaca ne koristi lance gore a kapiram da ne furas KASKO. Gledao sam lika koji vozi BMW5 kako se nekontrolisano okrece po putu. Jadan, niko mu nije rekao da se po klizavom koci polako, i to motorom. Totalno se izgubio kada su kola krenula da zanose i namotao pun desni???????? Lance naravno na svoje mezimce nikada ne bi stavio.
    Ukoliko ti gore kola nisu potrebna, neces pogresiti.
    Zelim ti lepo skijanje.
    Ukoliko ne razlikujete skije od borda: skije su ono cega ima komada dva!!!

  2. #342
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ngdavil
    Ja ti to najtoplije preporucujem. Pogotovo ako je napadalo jos snega. Vecina vozaca ne koristi lance gore a kapiram da ne furas KASKO. Gledao sam lika koji vozi BMW5 kako se nekontrolisano okrece po putu. Jadan, niko mu nije rekao da se po klizavom koci polako, i to motorom. Totalno se izgubio kada su kola krenula da zanose i namotao pun desni???????? Lance naravno na svoje mezimce nikada ne bi stavio.
    Ukoliko ti gore kola nisu potrebna, neces pogresiti.
    Zelim ti lepo skijanje.
    [offtopic]
    Bmw jos serija 5 je mozda i najlosiji auto sto se tice snega, ne razumem sto da koci motorom ako ide uzbrdo??? Ako se popeo sa 5icom bez lanaca, za sta treba biti majstor, da se spustis je nikad prostije, tako da ne verujem da se zbog toga (neznanja) okretao, sto se tice namotavanja, ako je dao kontru onda je sasvim moguce da je bio pun desni, jer time ponekad mozes da spasis zivot. I poslednje sto ne bi stavio lance na mezimce? [/offtopic]

    Crazy ako reke rade cak i da je staza nikad gora, nije problem da se korpama i vratis do brzeca. Samo je problem "ako" rade.
    Space Shuttle Ski

  3. #343

    Podrazumevano

    Jel postoji staza Bela reka 1 ili je to samo neki putic
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  4. #344
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Jel postoji staza Bela reka 1 ili je to samo neki putic
    To ti je staza koja ide do Brzeca, bas staza nije putic.
    Space Shuttle Ski

  5. #345

    Podrazumevano

    meni istina lici na putic pun kamenja
    ski rules


  6. #346
    Hocu da skijam!!!
    Datum registracije
    29.01.2006
    Lokacija
    NBGD
    Godina
    44
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misko
    [offtopic]
    Bmw jos serija 5 je mozda i najlosiji auto sto se tice snega, ne razumem sto da koci motorom ako ide uzbrdo??? Ako se popeo sa 5icom bez lanaca, za sta treba biti majstor, da se spustis je nikad prostije, tako da ne verujem da se zbog toga (neznanja) okretao, sto se tice namotavanja, ako je dao kontru onda je sasvim moguce da je bio pun desni, jer time ponekad mozes da spasis zivot. I poslednje sto ne bi stavio lance na mezimce? [/offtopic]

    Crazy ako reke rade cak i da je staza nikad gora, nije problem da se korpama i vratis do brzeca. Samo je problem "ako" rade.
    Da li je serija 5 najlosija za sneg zaista ne znam, ali sam siguran da namotavanje "puno" uz naglo stiskanje kocnice po klizavom terenu moze samo da natera kola da nastave putanjom kojom su isla, a nikako da ih skrene sa puta.
    Drugo, lik mozda jeste "majstor" ali sigurno ne u voznji(barem ne po takvim uslovima).
    Zasto nije stavio lance na svoje mezimce jeste enigma i za mene. U prethodnom postu sam i pricao kako je to cest slucaj na Kopu, u sta sam se protekle nedelje i uverio. Da ne zanemarimo pored toga da je upotreba lanaca obavezna.
    Reke su radile prosle nedelje, tako da nema razloga da ne rade i sada, kada je jos snega napadalo. Prosle srede sam ih vozio i bile su prilicno sredjene. Deo koji je uvek pun kamenja uvek moze da se predje sa skijama na ramenima, sudeci da je to svega tridesetak metara. Druga opcija je dubok sneg, ali se i tu nadje neki komad.
    Pozdrav
    Ukoliko ne razlikujete skije od borda: skije su ono cega ima komada dva!!!

  7. #347
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Jel vredi skijati na Beloj reci 1 ili je to samo gubljenje vremena.

  8. #348
    Hocu da skijam!!!
    Datum registracije
    29.01.2006
    Lokacija
    NBGD
    Godina
    44
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bojan87
    Jel vredi skijati na Beloj reci 1 ili je to samo gubljenje vremena.
    Staza je prilicno blaga i dugacka(oko1.5km). Nista posebno neces doziveti na njoj. Da ne spominjem da ces da se spustis 5x brze nego sto ces se popeti...
    Ukoliko ne razlikujete skije od borda: skije su ono cega ima komada dva!!!

  9. #349
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Jel zna neko da li ce snizavati cene u martu ili ce ipak ostasti na sadasnjem nivou.

  10. #350
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ngdavil
    Da li je serija 5 najlosija za sneg zaista ne znam, ali sam siguran da namotavanje "puno" uz naglo stiskanje kocnice po klizavom terenu moze samo da natera kola da nastave putanjom kojom su isla, a nikako da ih skrene sa puta.
    Kad nesto bolje razmislim i nije offtopic, vecina nas ide kolima na planinu . Namotavanje puno, moze da pomogne u situaciji da si ostro usao u krivinu i da je zadni deo poceo da zanosi, onda udaranjem kontre ispravljas auto, npr. hoces da skrenes u levo i ides malo brze, auto pocne da zanosi a ti onda pun desni i auto skrene u levo, na to sam mislio.

    p.s. Bmw 5 je los, iz milion razloga (za sneg los da me neko ne shvati pogresno inace je odlican auto ) zadnja vuca, obicno idu alu felne i posiroke gume, i jos dosta jak motor, da prokliza idealan
    Space Shuttle Ski

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas