Strana 7 od 45 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 442

Tema: Kopaonik Sneg 05/06

  1. #61
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Kad ides ka belim rekama uopste netrebas da pesacis jer ako krenes onaj spust na vreme docices bez pesacenja. jedino u povratku treba malo vise da se hoda.
    Ima podosta da se pešači prvo sa vrha Gvozdca do vrha Ledenica pa onda taj spust sa kojim ne možeš da izguraš do vrha nikako Tu je nekad bio bebi ski lift koji je pomagao da se izvuče do vrha BR.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  2. #62

    Podrazumevano

    i ko je sada ovde u pravu
    ski rules


  3. #63
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Godina
    46
    Poruke
    62

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ski dude
    i ko je sada ovde u pravu

    Jednostavno kada ideš ka Belim Rekama ne gine ti pešačenje i to najmanje 300 do 400m dok je povratak sa belih reka potpuno bezbolan. Stevs je upravu bez obzira koliko ste ubrzali nećete moći da izađete do vrha brda gde se nalazi kraj žice Bela Reka 2 tj. početak iste staze. Mali milion puta sam probao da postignem dovoljno brzine. Najviše što sam uspeo da se popnem uzbrdo su neke 2/3 znači ostaje majmanje 1/3 uzbrdice i još malo da se prepešači.

    Kop_Manija je pogrešio kada ideš ka belim rekama ne gine pešačenje dok je u suprotnom pravcu opušteno ili ti bez pešačenja.

  4. #64

    Podrazumevano

    Samo da objavim da ce sutra 18.12.5005.godine 5 SKI MANIJAKA skijati na Kopaoniku. Ako neko bude gore i hoce da se upoznamo i popijemo po neku evo i mobilnog063 77 61 934 ,Pozdrav,POP

  5. #65

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ThE_MaN
    Jednostavno kada ideš ka Belim Rekama ne gine ti pešačenje i to najmanje 300 do 400m dok je povratak sa belih reka potpuno bezbolan. Stevs je upravu bez obzira koliko ste ubrzali nećete moći da izađete do vrha brda gde se nalazi kraj žice Bela Reka 2 tj. početak iste staze. Mali milion puta sam probao da postignem dovoljno brzine. Najviše što sam uspeo da se popnem uzbrdo su neke 2/3 znači ostaje majmanje 1/3 uzbrdice i još malo da se prepešači.

    Kop_Manija je pogrešio kada ideš ka belim rekama ne gine pešačenje dok je u suprotnom pravcu opušteno ili ti bez pešačenja.

    U povratku imas onu malu uzbrdicu

  6. #66

    Podrazumevano

    ipak sam bio u pravu za tegljenje
    ski rules


  7. #67

    Podrazumevano

    Danasnja informacija sa Kopa, objavljena na strani "Komentari i utisci"

    17.12.2005.
    Danas je bilo svecano otvaranje četvoroseda na Malom Karamanu. Snega je sinoc palo bas dosta i danas pada ceo dan. Nema žive duše na stazama. Skijanje je savršeno!
    Doduse posto veje stalno nije bas utabano, ali to je za bordere ko sto sam ja jos bolje. Ovo je slika auta od jutros kojim smo se dovezli sinoc. Dakle, sav ovaj sneg za oko 12h.
    Pre podne nisu hteli da nas puste na cetvorosed mali karaman, kazu svecano otvaranje, ministri, novine itd. Posle podne su nas pustili i u stvari je potpuno isti kao karaman greben, samo druga lokacija. Vuce nesto vise nego tanjir (jedno 2-3m u vis) tako da imas malo vise potencijalne kineticke energije na vrhu. Pa ti vidi sta ces snjom
    I ski pas je jeftiniji zato sto je predsezona. Kosta 4200 za pet dana plus 400 din depozit koji se vraca.
    Nick

  8. #68

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    U povratku imas onu malu uzbrdicu

    U povratku se spustis bez pesacenja precicom do dna Gvozdca ili ako je prosao ratrak do dna Knezevskih bara

  9. #69

    Podrazumevano

    Ja ti bas ne bi preporucio da se spustis precicom do gvozdca iako on radi. Prosle godine se na svakih 5 minuta crkavao. Jedino da ides dole na srecu. A bas mi se i neceka.

  10. #70
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    Ja ti bas ne bi preporucio da se spustis precicom do gvozdca iako on radi. Prosle godine se na svakih 5 minuta crkavao. Jedino da ides dole na srecu. A bas mi se i neceka.
    Neće sigurno ostati u Gvozdcu. U slučaju da ne radi Gvozdac puštaju Ledenice tako da će te sigurno izvući. Ako je već tolika frka onda se pita žičničar na vrhu Bele Reke da li radi Gvozdac. Čak i u slučaju da siđeš dole, a nema nikog izvućiće te motornim sankama
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 4 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 4)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas