Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 31

Tema: Kopaonik,da ili ne?

  1. #11

    Podrazumevano

    ma ok je sve,hvala na dobrim prognozama,samo neka pada...sto vise snega to je bolje...bice mi lakse kad ja budem padao...

  2. #12
    1337 Petar avatar
    Datum registracije
    13.12.2005
    Lokacija
    Beograd - Kumodraz
    Godina
    36
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Chisto odgovor na topic: Da, svake godine vec 4 za redom, idem sa velikim drushtvom preko shkole u Mashinac, i nikad bolje je . A shto se skijashkog dozivljaja tiche, nishta posebno, ali moze da prodje svakako.

  3. #13
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Godina
    44
    Poruke
    74

    Podrazumevano

    sto znaci da vazi staro pravilo: nije vazno gde ides, vec s' kim ides
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  4. #14

    Podrazumevano

    Jedno sigurno znam,snega ce biti dosta do kraja sezone na Kopaoniku,sada kada su MANIJACI bili gore napadalo ja za 8 sati oko 35cm!Budi bez brige,a kako Petar kaze uzivaj u drustvu i mogucnostima za provod,a za skijaski dozivljaj budi spreman da moze biti SKROMAN!Pozdrav,POP

  5. #15

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Petar
    Chisto odgovor na topic: Da, svake godine vec 4 za redom, idem sa velikim drushtvom preko shkole u Mashinac, i nikad bolje je . A shto se skijashkog dozivljaja tiche, nishta posebno, ali moze da prodje svakako.
    Ma meni je super samo da je dobra ekipa,da smo ujutru prvi na zici a uvece prvi u kafani...

  6. #16
    1337 Petar avatar
    Datum registracije
    13.12.2005
    Lokacija
    Beograd - Kumodraz
    Godina
    36
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dyape_zmay
    sto znaci da vazi staro pravilo: nije vazno gde ides, vec s' kim ides
    Bas tako

  7. #17

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Jedno sigurno znam,snega ce biti dosta do kraja sezone na Kopaoniku,sada kada su MANIJACI bili gore napadalo ja za 8 sati oko 35cm!Budi bez brige,a kako Petar kaze uzivaj u drustvu i mogucnostima za provod,a za skijaski dozivljaj budi spreman da moze biti SKROMAN!Pozdrav,POP
    pa kad je vama bilo toliko snega nevidim nijedan dobar razlog zasto ga ne bi bilo pocetkom februara... kakve su cene po lokalima? cuo sam samo za neke u grandu...

  8. #18

    Podrazumevano

    Najiskrenije znam samo za kuvanu rakiju koju smo popili da je 110 din,a ostalo nisam ni gledao posto smo vrlo malo vremena proveli u kaficu!Ali opusteno i nemoj da se opterecujes snegom,bice ga dovoljno Izuzev ako ne daj boze u januaru ili februaru ne pocne leto!Pozdrav,POP

  9. #19

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Najiskrenije znam samo za kuvanu rakiju koju smo popili da je 110 din,a ostalo nisam ni gledao posto smo vrlo malo vremena proveli u kaficu!Ali opusteno i nemoj da se opterecujes snegom,bice ga dovoljno Izuzev ako ne daj boze u januaru ili februaru ne pocne leto!Pozdrav,POP
    ta kuvana rakija je jedna od vaznijih stvari... i ako me neko opet nagovori da svratim u vuciju stazu...popili smo kod njih po tri rakije nas cetvorica,nismo alkoholicari ali u formi smo...najgore pijanstvo u mom zivotu,ako je nisi pio nemoj nikada ni da je probas,ima super ukus i miris ali je hemija brate,otrov!!! ove godine cu da uzmem jednu da je donesem u cacak na analizu,ono je katastrofa...najbolji nacin kako da oteramo strance je da ih potrujemo kad dodju na vrh karamana u vuciju stazu... i posle da se cudimo kao zasto nas mrze... nije ni mesto ni vreme ali shvati i ti i ostali koji budu ovo citali kao prijateljski savet

  10. #20
    Administrator Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Poruke
    190

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bojo
    ta kuvana rakija je jedna od vaznijih stvari... i ako me neko opet nagovori da svratim u vuciju stazu...popili smo kod njih po tri rakije nas cetvorica,nismo alkoholicari ali u formi smo...najgore pijanstvo u mom zivotu,ako je nisi pio nemoj nikada ni da je probas,ima super ukus i miris ali je hemija brate,otrov!!! ove godine cu da uzmem jednu da je donesem u cacak na analizu,ono je katastrofa...najbolji nacin kako da oteramo strance je da ih potrujemo kad dodju na vrh karamana u vuciju stazu... i posle da se cudimo kao zasto nas mrze... nije ni mesto ni vreme ali shvati i ti i ostali koji budu ovo citali kao prijateljski savet
    Gledam po nekim engleskim forumima ladno stranci pišu sledeće:

    ".....the only thing I'll say is while you're out there you must try some Rakija."

    "While you're out there make sure you drink some Rakija!!"

    "Rakija..............Mmmmmmmm. Kev it's the Vinjac that gives you the Prrrrrrrrrrrrrrrps!!!!"

    itd
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •  
infoKOP
Najposećeniji srpski skijaški internet portal. Sve o Kopaoniku na jednom mestu!
Zaprati nas